Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kryolan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Kryolan, online
Kategória:   Egyéb

Latex- és ammónia mentes. Ecsetes kiszerelés.

A ragasztó száradást követően áttetszővé változik.

Madi

2019. február 6.

Tökéletes. Nem irritál, gyorsan ragad, tartós, de mégis könnyű leszedni.
Próbáltam a kék feliratos, tubusos fajtát is, az egy rémálom volt, évek óta nem próbálkoztam miatta a műszempillával, most is csak a sminksuli miatt vágtam bele, hogy itthon gyakoroljak és nagyon kellemesen csalódtam ebben a verzióban. Sokkal jobb a textúrája, kezelhetőbb, a kis ecsetnek köszönhetően pedig precízen lehet használni. Plusz öröm, hogy a másikkal ellentétben ez nem büdös. Számomra nem probléma a ragasztót eltávolítani a saját pilláimról, a Garnier kétfázisú sminklemosója pikkpakk feloldja és csak le kell morzsolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Tökéletes. Nem irritál, gyorsan ragad, tartós, de mégis könnyű leszedni.

Nimeaida

2016. október 30.

Sajnálom, hogy én rontom az értékelését, de nekem nagyon nem vált be. A kék tubusosat használom évek óta, azt imádom és tökéletesen bevált. Egyszer azonban elcsábultam erre a zöldre, egyrészt az ecsetes megoldás miatt, másrészt pedig mert érzékenyek a szemeim, és milyen jó, hogy még valami "mentes"-sel óvhatom... És nagyon jól ragaszt ez is, azonban olyan ragacsos marad a műszempilla (vagy a strasszkő ha azt ragasztom fel), hogy nem lehet róla utána leszedni. Én viszont szeretek a műszempillákra vigyázni, hogy sokszor használhatóak legyenek, de emiatt a ragasztó miatt többet dobhattam a kukába. Hiába a jó ecsetes kivitelezés, ha mégis az az érzésem a használata után, hogy "könyékig ragadok"...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

trixi89

2015. november 4.

Nekem jobban bevált, mint a tubusos kiszerelés. Gyorsan szárad, nincs irritáció. Igaz nem vagyok latex allergiás, a kékkel sem volt semmi bajom, csak az ecsete miatt próbáltam ki ezt is. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

sziszus_

2015. szeptember 1.

Sokkal egyszerűbb számomra a használata, mint a kék tubusos változatnak. Jól, gyorsan köt, tartós és nem irritál. Az árát nagyon megéri, a kevésbéjó minőségű műszempillákat is a helyén tartja! Ha elfogy - valaha - biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

mariska6

2015. április 20.

Nagyon érzékeny a szemem, és egyáltalán nem irritálta. Gyorsan köt. Itt néztem ki, és a jövőben is ezt fogom használni, szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Sindy6

2015. február 4.

Nagyon nagyon jó ragasztó. Annyi, hogy én visszaérek a tubusos verzióhoz, mert az aplikátorral nem tudok olyan sok ragasztót felvinni mint a tubussal, ezért eladásra kínálom ezt a verziót :) Feltöltöm a termékoldalra

Nem adtam el végül. Valahogy sikerült annyi mennyiséget rárakni a pillára, amennyit akartam. Szerintem ez a verzió gyorsabban ragad, nem kell várni, hogy kicsit megkössön a ragasztó, mielőtt felteszem, viszont nekem ettől volt, hogy viszketett a szemem. Érdekes, h ez az antiallergén, ahhoz képest a másik fajtával kompatibilisebb a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

enchantment

2014. május 26.

A világoskék vízálló duot használtam, ami teljesen bevált, de a kötési idejét soknak tartottam. Miután elfogyott megvettem a sima sötétkék duot, amitől beduzzadt a szemhéjam (teszteltem, biztosan attól volt). Majd megvettem ezt és maximálisan elégedett vagyok vele. Kellőképp gyorsan köt, mivel ecsetes így egyszerűbb használni, nem büdös és nem irritálja a szememet, de ugyanolyan tartós mint a másik két általam próbált duo. Ha elfogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Sminkakademia

2013. június 3.

Kicsit érzékeny a szemem a ragasztókra, ezért úgy döntöttem kipróbálom, mert csak jót olvastam róla. Maximálisan elégedett vagyok vele, ugyan azokat tudja, mint a világoskék DUO (ami erről le van írva). Nekem nagyon bevált, még ragasztó oldó sem kell a levételhez, mégis addig volt fent a szempilla, amíg le nem vettem (32 órán át egyébként). Bármikor újravenném, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol