Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kryolan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Kryolan, online
Kategória:   Egyéb

Latex- és ammónia mentes. Ecsetes kiszerelés.

A ragasztó száradást követően áttetszővé változik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

claudia.nyilas

2023. július 1.

10-15 évnyi sima tubusos verzió használata után szembe jött velem egy Helsinkiben lévő smink üzletben. Rengetegszer szerettem volna webáruházakban levadászni, de mindig sold out volt. Nem is értem, hogy bírtam eddig élni nélküle. Megkeserítette az életem a tubusos verzió, nem csoda, ha emiatt utáltam felrakni a pillákat és ritkábban állt le szenvedni vele az ember lánya…. Megnyomtad a tubust vagy beszáradt a csőrébe, ha erősen megnyomtad beterítette a fél smink asztalodat, nem győzted pucolni… kész káosz volt a használata! De ez fantasztikus. Tiszta, precíz a használata, éppen hogy annyit tudsz rákenni a pilla gerincére amennyivel tökéletesen működik. Csodálatosan tart és az eltávolítás se olyan hogy kitépi az egész szemhéjadat, amikor leszeded. Már csak ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 1.

bogcsii

2022. november 3.

Én eddig az IO gumis latex ragasztóját használtam 5évig ami jó, mert könnyű tisztítani és tart is viszont egy ici picit elkezd könnyezni a szemem pár óra múlva, vagyis mintha kiszáradna de nem vészesen. Gondoltam kipróbálok más ragasztót és erre esett a választásom. Sokkal jobban tart egyébként (ezzel nem tudom csak úgy lehúzni nap végén a pillát, micellás víz megkönnyíti) szóval nagyon tartós, de nem irritál. Ja és valóban átlátszóra szárad! Újra fogom venni bár a kék DUO-val is szemezek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 3.

annasara82

2021. november 19.

Még csak tesztelem, de hagy mondjam meg, ilyen gyorsan még nem applikáltam fel műszempillát és ilyen szép hatást sem értem el ragasztóval! Imádom a terméket, már most!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 19.

Madi

2019. február 6.

Tökéletes. Nem irritál, gyorsan ragad, tartós, de mégis könnyű leszedni.
Próbáltam a kék feliratos, tubusos fajtát is, az egy rémálom volt, évek óta nem próbálkoztam miatta a műszempillával, most is csak a sminksuli miatt vágtam bele, hogy itthon gyakoroljak és nagyon kellemesen csalódtam ebben a verzióban. Sokkal jobb a textúrája, kezelhetőbb, a kis ecsetnek köszönhetően pedig precízen lehet használni. Plusz öröm, hogy a másikkal ellentétben ez nem büdös. Számomra nem probléma a ragasztót eltávolítani a saját pilláimról, a Garnier kétfázisú sminklemosója pikkpakk feloldja és csak le kell morzsolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Tökéletes. Nem irritál, gyorsan ragad, tartós, de mégis könnyű leszedni.

Nimeaida

2016. október 30.

Sajnálom, hogy én rontom az értékelését, de nekem nagyon nem vált be. A kék tubusosat használom évek óta, azt imádom és tökéletesen bevált. Egyszer azonban elcsábultam erre a zöldre, egyrészt az ecsetes megoldás miatt, másrészt pedig mert érzékenyek a szemeim, és milyen jó, hogy még valami "mentes"-sel óvhatom... És nagyon jól ragaszt ez is, azonban olyan ragacsos marad a műszempilla (vagy a strasszkő ha azt ragasztom fel), hogy nem lehet róla utána leszedni. Én viszont szeretek a műszempillákra vigyázni, hogy sokszor használhatóak legyenek, de emiatt a ragasztó miatt többet dobhattam a kukába. Hiába a jó ecsetes kivitelezés, ha mégis az az érzésem a használata után, hogy "könyékig ragadok"...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

trixi89

2015. november 4.

Nekem jobban bevált, mint a tubusos kiszerelés. Gyorsan szárad, nincs irritáció. Igaz nem vagyok latex allergiás, a kékkel sem volt semmi bajom, csak az ecsete miatt próbáltam ki ezt is. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

sziszus_

2015. szeptember 1.

Sokkal egyszerűbb számomra a használata, mint a kék tubusos változatnak. Jól, gyorsan köt, tartós és nem irritál. Az árát nagyon megéri, a kevésbéjó minőségű műszempillákat is a helyén tartja! Ha elfogy - valaha - biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

mariska6

2015. április 20.

Nagyon érzékeny a szemem, és egyáltalán nem irritálta. Gyorsan köt. Itt néztem ki, és a jövőben is ezt fogom használni, szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Sindy6

2015. február 4.

Nagyon nagyon jó ragasztó. Annyi, hogy én visszaérek a tubusos verzióhoz, mert az aplikátorral nem tudok olyan sok ragasztót felvinni mint a tubussal, ezért eladásra kínálom ezt a verziót :) Feltöltöm a termékoldalra

Nem adtam el végül. Valahogy sikerült annyi mennyiséget rárakni a pillára, amennyit akartam. Szerintem ez a verzió gyorsabban ragad, nem kell várni, hogy kicsit megkössön a ragasztó, mielőtt felteszem, viszont nekem ettől volt, hogy viszketett a szemem. Érdekes, h ez az antiallergén, ahhoz képest a másik fajtával kompatibilisebb a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

enchantment

2014. május 26.

A világoskék vízálló duot használtam, ami teljesen bevált, de a kötési idejét soknak tartottam. Miután elfogyott megvettem a sima sötétkék duot, amitől beduzzadt a szemhéjam (teszteltem, biztosan attól volt). Majd megvettem ezt és maximálisan elégedett vagyok vele. Kellőképp gyorsan köt, mivel ecsetes így egyszerűbb használni, nem büdös és nem irritálja a szememet, de ugyanolyan tartós mint a másik két általam próbált duo. Ha elfogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol