Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2020. február 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Különböző felületek és a kéz gyors fertőtlenítésére. Bactericid, tuberculocid, virucid, fungicid.

lacrymosa88

2020. február 19.

Kórházban szülés után jó szolgálatot tett a wc deszka lefertőtlenítésére. Konyhában is szoktam használni, valamint a kilincsek áttörölgetésére, ha beteg valamelyikünk a családban. Visszazárható, így nem szárad ki. Sokáig elég, praktikusan adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.