Dyson

Ár:   169 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2022. augusztus 29.

Ár:   169 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A hajszárító, újragondolva"

Intelligens hőszabályozás a ragyogó hajért - a készülék másodpercenként 20 alkalommal méri a levegő hőmérsékletét, ami lehetővé teszi a hőfok megfelelő szabályozását. Gyors szárítás irányított, nagy sebességű légárammal. Mikroprocesszoros vezérlés. A működtetésről a Dyson V9 digitális motor gondoskodik. Szakítva a hagyományokkal, a motort a hajszárító fogantyújába helyezték, ezzel tökéletesen egyensúlyba hozták a hajszárító tömegét és formáját.

Ár: 150.000 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ilke

2022. november 4.

Meguntam a kezelhetetlen hajamat. Csomó időm ráment a hajszárításra, mégis egy kis párától már újra göndör volt. Dyson porszívóm van, úgyhogy ismertem a márkát. Jó véleménnyel vagyok róla. A hajszárító sem okozott csalódást. Sokkal gyorsabban megszárítja a hajam, mint az eddigi hajszárítóim. Olyan érzés és látvány, mintha a fodrásztól jöttem volna. Sosem értettem, hogy a fodrász hogyan tudja tartósra (nem göndörödőre) beszárítani a hajam. Hát így: sehol sem marad nedves. Következő hajmosásig tart a hatása, nem göndörödik, mint eddig.
Nagyon szeretem. Megkönnyíti az életem. Magas hőfok nélkül is jól szárít, mert nagyon erősen fúj. Így a forró levegő nem károsítja a hajat. Szuper készülék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 4.

Cseniko

2021. június 29.

Nagyon sokat hezitáltam rajta, 2 barátnőm is annyira dicsérte, hogy amikor jött egy jó ajánlat végül megvettem.
Minőcégi cucc, 3 hőfok és 3 levegő intenzitási állítás gomb, illetve hideg levegő állítás is van rajta. Nem nehéz, jó a súlyelosztása, illetve kialakításának köszönhetően nem tudja ‘bekapni’ a hosszú hajam.

Vékonyszálú hajam szó szerint pillanatok alatt szárítja meg az alacsonyabb hőfokon is.
3 fej van hozzá a csomagban amik nem sorjás műanyagok amiket csavargatni kell, hanem igényesen , mágnesesen pattannak fel és le a fejrészről.

Jó a cucc, de 150ezer forintot nem ér, nagy
akcióban, hosszú és dús hajúaknak, igen gyakran hajat mosóknak, kevés idővel rendelkezőknek viszont megéri.

Viszont! V8 porszívót nagyon ajánlom! Ha kifogtok egy jó ajánlatot ne hezitáljatok! Van hozzá 6 fej, mind szuper! Egy áldás, pedig Xiaomi S5 öm van 3 éve és központi porszívóm is, de ez veri őket! Barátnőm V11-re ruházott be, az már tényleg brutál komoly, digitális kijelzővel, meg mi szem szájnak ingere, de a V8 is már áldás kategória a gyors és alapos, könnyű, rendszeres takarításhoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

Jó a cucc, de 150ezer forintot nem ér, nagy

despoina

2021. február 20.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vásároltam volna meg. Nagyon könnyű maga a hajszárító, a motorja a nyelében van, halk, mágneses módon záródnak hozzá a formázást könnyítő fúvófejek. Nem vettem észre hatalmas különbséget a formázásban, inkább kevésbé zsírosodik a hajam a használatával. Tényleg jó hajszárító de az árát nem éri meg. Aki rendszeresen utazik annak a tartó táskája hasznos lehet mivel nem jár hozzá, bár az is egy 50€ külön kiadás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

aksr

2020. május 23.

Először a fitness teremben használtam ilyet, aztán a férjem vett nekem egyet itthonra. Nagyon jó. Gyorsan szárad a hajam és nem kócolja össze. Én alapvetően a kiegészítői nélkül használom, mert nekem gyorsabb úgy. De a kiegészítők könnyen rápattannak a mágneses részükkel és könnyen le is szedhetők, nem forrósodnak fel. Hosszú a hajam és nagyjából fél óra alatt megszárítja. Tartani egyáltalán nem fárasztó mert a motorja a nyelében van, nem érzi úgy az ember hogy leszakad a keze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

vivuss87

2018. február 3.

Nemrég olvastam róla, és mikor legközelebb mentem a fodrászomhoz, már ilyen volt neki. Nagyon kis csinos darab. Könnyű, és olyan halk, hogy beszélgetni lehet mellette. A hajszárítási időben túl nagy különbséget nem vettem észre, de a hajam formázhatóbb lett sokkal. Utána pillanatok alatt szemre való loknikat tudott kanyarítani a hajamba a hajvasalóval, ami előző alkalommal nehezebben ment. Talán még a hajam is fényesebb lett. Az ára viszont nem túl szimpi. Azt mondta a fodri, otthonra nem venné meg. Nos, azért ha lenne ennyi fölös pénzem, én azért lehet, hogy igen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.