Egyéb

Ár:   €15   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. október 27.

Ár:   €15
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Praktikus ecsetszárító állvány 26 db ecset (10 szélesebb + 16 keskenyebb ecset) számára. Bármikor könnyedén szétszerelhető a könnyű tárolás érdekében.

rea3

2016. november 4.

Nagyon okos, hasznos találmány. Áldom az eszem, hogy anno megrendeltem. A szilikon fogacskák stabilan, mégis kíméletesen tartják az ecseteket, legyen az bármilyen szélességű. Nagyon kényelmes így a szárítás és szerintem az ecseteknek is sokkal jobb. 2 napig hagyom őket így denevér módjára száradni, aztán kipakolom őket az ecsettartóba, a szárítót pedig 2 mp alatt szétkapom és összvissz 1 cm helyet foglal. Imádom.
Mikor megérkezett, ilyen barna védőréteg volt rajta, amiről én azt hittem, hogy ez ilyen színű, mert sehogysem tudtam leszedni róla, karcolgatni pedig nem szerettem volna, teljesen úgy nézett ki mint valami kartonlap. Fel is voltam háborodva, mert a képeken fekete magasfényűnek mutatták. Aztán úgy voltam vele, mindegy hiszen így is simán használható, csak hát nem szép. Nos, hónapokig így használtam, míg meg nem láttam róla a videót, ahogy a csajszi lehúzza róla ezt a kartonszínű lapot. No akkor kíméletlenül nekiestem egy éles szemöldök csipesszel (így is elég nehéz volt megkezdeni, de sikerült) és tádám, ellőbukkant a csodálatosan fekete, magasfényű szárító teljes pompájában. Igen, szőke vagyok, de fejlődőképes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 4.