Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   $9   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   237 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2017. október 30.

Ár:   $9
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bőrvédő és nyugtató hatású, viszketést enyhítő testápoló 2% zabkolloiddal, valamint aloéval és mandulaolajjal.

Parabén- és szteroidmentes, allergiára tesztelt.

Emiii

2017. december 10.

A kezemen és lábamon lévő viszkető, hólyagosodó foltos borzalmakra vettem. Ez kb. a hatszázhuszonhatodik krém, amit kipróbáltam… nem vettem észre javulást, de legalább nem rontott a helyzeten (ez is valami). A pumpás flakon nagyon praktikus, és a krém is kellően híg, hogy ne kelljen kituszkolni a kis csövön. Illata nincs, vagyis natúr zabpehelyre emlékeztet (nem meglepő módon). Kicsit csúszkál, amíg be nem issza a bőr.
Időközben rájöttem, hogy olyan ekcémám van, amit felületi kezeléssel nem fogok tudni eltüntetni. Étrendváltással enyhítettem (majdhogynem megszüntettem) azt, amitől évekig szenvedtem, hurrá. Csak gratulálni tudok magamnak, viszont jó sokat költhettem kencékre…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Colloidal Oatmeal, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.