Egyéb

Ár:   €7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KockaCukor013, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Ár:   €7
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Anti-aging szérum 20% c-vitamin tartalommal. Emellett található benne hyaluronsav, retinol és e-vitamin.

KockaCukor013

2020. szeptember 19.

1 hónapja és 1 hete használom ezt a terméket, s már most nem bírom ki, hogy ne véleményezzem. Ennyi idő után pedig még nem szokásom véleményt írni.
Számomra duplán vált csodaszerré. Először azért, mert az első c-vitaminos szérum, amin valóban látom, hogy egységesít. Eddig egyetlen c vitamin termék sem csinált semmit, már majdnem fel is adtam a vele való próbálkozást. Amolyan utolsó esélyként rendeltem meg ezt a kis üvegcsét, mert ciki vagy sem, de megvettek azzal a dumával, hogy ferulic sav c vitaminnal együtt alkalmazva szuper hatékony, s gondoltam ennyi pénzért miért ne. Fogalmam sincs, hogy valóban ez miatt, vagy sem, de valóban működik. Sokkal egységesebb a bőröm mióta használom.
A leírás szerint 20% c vitamint tartalmaz, amiről eleinte azt hittem, csak ráírták a marketing miatt😁
Nem mondanám, hogy wow hatása van, s használat után egyből tündérkirálylánnyá válik az ember, viszont elég hamar megmutatja amit tud. A reggeli rutinom mindennapos része lett.
Másodszor pedig azért csodaszer, mert valami bomba jó megoldás terhességi csíkok halványítására. Ezen a téren (is) én inkább a megelőzést választottam, s egyből használom oda, ahol látom, hogy kezdenek megjelenni. Ha kimarad 1-2 nap használat, a csíkok elkezdenek sötét lila színbe váltani, tovább repedni s mélyülni. Amint visszatérek a használatához, a sötétedés megszűnik s egyre halványodnak. Persze 100%-ig nem tünteti el az elváltozásikat , de ezt nem is lehet szerintem elvárni. Meglátjuk több hónapos használat után mennyire képes még javítani a helyzeten. Már ez is kész csoda, hogy legalább számos csíkom színtelen lett neki köszönhetően, vagy egyszerűen "csak" több árnyalattal világosabb.

Az ára nagyon baráti, a csomagolása szuper, könnyű adagolni, megfelelően visszazárható, gyorsan felszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget, nem zsírosít, az összetevői nagyon szépek, a c vitamin egy stabilabb formáját tartalmazza, nincsenek benne felesleges káros összetevők, helyette vannak viszont kisebb mennyiségben más hasznos dolgok is. Engem levett a lábamról teljesen. Legszívesebben locsolnám magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ferulic Acid, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

MSM

Retinol a I v