Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2015. december 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: virágos-aldechides

• Fejjegyek: bergamot, aldechides, ribizli
  • Szívjegyek: jázmin, szegfűszeg, rózsa, gyöngyvirág
  • Alap: szantálfa, oak moha, cédrusfa, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

adrica

2017. november 29.

2017. 04. 17.: Hugomnak volt ilyen. Mindig irigyeltem érte, de valahogy úgy jött össze, hogy soha nem vettem ilyet. Aztán mostanában bizergálni kezdett, hogy kéne egy ilyen a gyűjteményembe. Emlékszem krémes édes mivoltára. Érdekesen volt ez édes. Nekem tetszett. Jó émelyítő volt, de engem bizarrul mindig érdekelt. Nosztalgiázni nagyon jó volna vele.

2017. 11. 23.: Jelentem, megvettem! Egy egész nagy üveggel! Ha valaki kér belőle kóstolót, akkor írjon, vagy jelezzen, mert kiadok belőle 10 ml-t, lehet, hogy majd többet is. Ezt így 1000.- ft-ért gyönyörű fújósban + postaktg 650.-, ha személyesen akkor Boráros tér, Csepel, ill. Erzsébet közp.
Vissza az illatra, jó rendesen 80's, 90's évek feeling. Én ezzel az illattal 2000 körül találkoztam, akkor használta a Hugim. Először hökköltem egy jó nagyot, hogy Úristen mit vettem, kivág vele az Uram, aztán csitult, és vártam és vártam, hogy biztos lesz ez jobb, és igen!!!! Dove krémessége lett a vége! Az eredeti Original illat! De szerettem volna már egy ilyet! Na most még az lesz nagy kérdés, hogy mennyire lesz tartós. Szerintem nem lesz gond vele. Csak is télre!!! Máskülönben szerintem megfulladnék. Igen erős jelleme van ennek a kis aranyosnak. Nem is gondolná az ember lánya. Kíváncsi leszek a környezetemre! De mire ők megtapasztalják, addigra már le csitul. Akkor is 5 csillag! Nosztalgia vonaton vagyok! Utazok az időbe vissza. Újra 19 vagyok, és mindjárt csönget az én azóta már férjemmé avanzsált udvarlóm. Csak bazsalyogok magamban, kajla merengő mosollyal az arcomon.

2017. 11. 29.: Nagyon jó! Féltem, hogy mennyire fogom bírni az édességét és hogy mennyire aldehides, szintetikus, de nem! Semmi bántó nem volt nekem. Senki sem szólt az irodában, hogy mi ez a förmedvény. Olyan Niveás- de inkább Dove-os illat kísért végig egész nap. Én ráfrissítettem még úgy délfelé, de nem szükséges, csak én szerettem volna még intenzívebben érezni, mert annyira instant ápoltságot, jó kedvet hozott ebbe a cidris időbe. Ja, és szerintem épp ezért működött ilyen jól. Ez bizony zimankós időben egy lelket melengető puha-krémes cirógatás az érzékeinknek. Egész nap élvezkedtem az illatában. Senki sem tudta, hogy mitől vagyok így feldobva. Hát bizony csak ő adott rá okot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

skin

2016. december 9.

Volt egy régi nyár amikor még felhőtlen tini voltam. Volt egy barátnő és volt egy srác akitől ő egy ilyet kapott a dollárboltból. Jaj de tetszett az illata . Már nem tudom felidézni , de akkor olyan egyedinek tűnt a Fa spray-k világában. Most rábukkantam egy helyen és csak nosztalgiából vásárolni fogok egyet, visszahozom a régi szép időket. Akkoriban a csomagolása szerintem sokkal szemrevalóbb volt ,mint ez ,alig ismertem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

csikosmatyas

2016. június 18.

Ez a szag büntet! 😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Ez a szag büntet! 😒

Marcsi66

2015. november 14.

Nagyon rég volt amikor használtam..ezer év..( csak dollárboltokban lehetett hozzájutni ) az illat a régi,az üvege más volt ...sokkal szebb,nosztalgiából újra vettem, de csak a dezodor változatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Vilcsi

2015. október 22.

Édesanyám kedvenc parfümje, tavaly karácsonyra kapott tőlem egy üveggel, nagyon örült neki, mert 5-10 éve már eltűnt az életéből :) Én szeretem az illatát, de a 20-as évem végén járva még mindig nem viselném ezt az illatot, nekem idősebb korosztályhoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Ashakiran

2014. május 22.

Ez a "középkorú-nő" illatom! Akkor fújom magamra, amikor középkorú nőkkel találkozom, akik jó eséllyel használhatták ezt az 1975-ös "csodát". Hátha öntudatlanul is nosztalgikus érzéseik kerekednek, ezáltal pedig jó benyomást teszek rájuk.

Emlékszem, anyukámnak is volt ilyen illata. Én magam nem szeretem, valahogy a gyomromat irritálja. Egyébként érdekes és abszolút nosztalgikus. De a hányinger miatt csak kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

széva

2013. október 20.

Nagyon szerettem .....még akkor nem így nézett ki ,de az illat talán ez volt . Sokáig használtam kiemelkedett az akkori kínálatból. Ma már nem hiszem,hogy megvenném ,de ez nem vesz el a csillagjaiból :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 20.

Pampilla

2013. április 29.

Én is nagyon megörültem amikor megláttam hogy újra kapható,Az illatára már nem annyira emlékeztem,de amikor megvettem és megszagoltam,rögtön visszatértek az emlékek a gyerekkoromból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 29.

hezleralfredne

2013. április 14.

Úgy örültem,hogy megtaláltam Őt is a Krémmániában!Ez egy régi parfüm,én a 80.-as években használtam,úgy 10-15 üveggel.Kellemes virág illat,de nem úgy,mint a maiak.Semmi cukorka meg gyümi,hanem fűszeresen virágos.Mindig és mindenkor hordható,elegáns kis illat.Mások is dícsérték rajtam,tartós,egész nap körülleng.Aztán eltűnt,évekig kerestem.Márciusban betévedtem a Rossmannba,és nem akartam hinni a szememnek!Ott kéklett a dobozka,ráadásul kedvezménnyel,így dupla volt az öröm!Az illatán sem változtattak,ami nagy szó,mert mostanában minden régebbi illatot átszabnak,legtöbbször nem az előnyükre!Ha valaki egy kis"vintage"érzésre vágyik,próbálja ki!Nem fog csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.