Egyéb

Ár:   28 320 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   28 320 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mindennapi használatra alkalmas szónikus arctisztító készülék, amely helyreállítja a bőr ragyogó frissességét és fiatalos megjelenést kölcsönöz. Finom rezgésekkel mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket, valamint az olajok és sminkmaradványok 99%-át. Az apró szilikon sörték higiénikus tisztítást biztosítanak, mivel a hagyományos szivacsokkal és ecsetekkel ellentétben rajtuk nem tudnak megtelepedni a baktériumok. A termék kétoldalas feje hámlasztást és arcmasszázst tesz lehetővé, amelynek eredményeképpen a bőr ragyogóbbá és puhábbá válik.

3 színben kapható

ami2015

2020. augusztus 26.

Szinte mindent megírtak róla előttem. :) Én a Foreo Luna Minimet cseréltem le erre és nem bántam meg. Nekem jobban kézre esik ez, hosszabbak a sörtéi és puhábbak is. A Foreo után is képes volt látható változást hozni, sokkal puhább a bőröm tőle, illetve ezen vannak különböző erősségű fokozatok is. Tetszik az állvány is, ami egyben töltő is, viszont kicsit szenvedtem a töltéssel, mert eléggé ki kell centizni a beállítását, hogy érintkezzen és töltődjön.
Én is akciósan vettem, így még inkább elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Én is akciósan vettem, így még inkább elégedett vagyok vele. :)

dlrexqs

2020. augusztus 13.

Ritkán írok értékelést alig kéthétnyi termékhasználat után, szeretem alaposan kipróbálni, tesztelni minden kencémet, kütyümet. Most sem terveztem még beszámolni az arctisztítóval kapcsolatos tapasztalataimról, de a hatás, amely ilyen rövid időn belül jelentkezett, elégedettséggel tölt el, ezért úgy érzem, muszáj világgá kürtölnöm az örömömet.
Az Eggo márkát Instagramon fedeztem fel, egy kedves lány osztott meg fotókat a saját készülékéről. Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, de nem rendeltem meg azonnal, sokáig gondolkodtam még rajta, megéri-e nekem megvenni. Végül úgy hozta a sors, hogy a születésnapomra választhattam valamilyen nagyobb értékű dolgot, és azzal a lendülettel a virtuális kosaramban landolt. Ráadásul közel féláron jutottam hozzá (még tart az akció, ha valaki szeretne venni!).
Mivel Szlovéniában van a márka központja, onnan érkezett az arctisztító, de semmi probléma nem adódott az út során, négy munkanap alatt ide is ért. A készülék mellett (a kék színűt választottam, pont olyan, mint a képeken) helyet kapott a töltőállvány, az USB-kábel és egy magyar nyelvű használati útmutató is a dobozban.
Az esti arcápolási rituálém részeként, habzó lemosóval kombinálva használom. Egy perc elég ahhoz, hogy alaposan meg tudjam tisztítani a bőrömet, utána pihe-puha az arcom. Öt rezgési sebesség közül választhatunk, bekapcsoláskor mindig közepes sebességgel kezd működni (így használom én, de egyéni preferencia kérdése, kinek melyik jön be), a + és – jelekkel állíthatunk rajta 2-2 sebességfokozatot, ezt fényjelzés kíséri.
A sörték pont annyira puhák, amelyekkel igazán kellemes az arctisztítás, nem hajlanak furcsa szögekben és nem akarnak kipotyogni. A nagyobbakat a T-vonal tisztításához ajánlják, igyekszem én is így használni, míg a kisebbek az arc többi részére valók. A masszázsfejet eddig még csak egyszer próbáltam ki, amikor a szövetmaszkom maradványait szerettem volna kicsit jobban bemasszírozni a bőrömbe, azt hiszem, sikerült is.
A tisztítás roppant egyszerű művelet, néhány másodperc alatt elintézhető folyó víz alá tartással és a sörték gyengéd átdörzsölésével. Töltenem még nem kellett, így egyelőre arról nem tudok beszámolni, viszont azt írják, hogy egy töltéssel akár 2 hónapig is bírja.
És akkor a várva várt hatásról: alapvetően sokkal szebbé tette a bőrképemet. Nagyon puhává, szinte teljesen egyenletessé vált a bőrfelszínem, kevésbé látszódnak a mitesszereim, tisztábbnak, egészségesebbnek tűnik a bőröm közelről is. Annyira kellemes érzés a „kütyüzés”, hogy már nem szívesen mondanék le róla.
Nos, jelenleg ennyit tudok írni. Szorgalmasan használom minden nap, majd meglátjuk, hogy bírja a gyűrődést és hogy hosszútávon mit tud kezdeni az arcommal. Fogok még update-elni, megígérem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.