Egyéb

Ár:   28 320 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   28 320 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mindennapi használatra alkalmas szónikus arctisztító készülék, amely helyreállítja a bőr ragyogó frissességét és fiatalos megjelenést kölcsönöz. Finom rezgésekkel mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket, valamint az olajok és sminkmaradványok 99%-át. Az apró szilikon sörték higiénikus tisztítást biztosítanak, mivel a hagyományos szivacsokkal és ecsetekkel ellentétben rajtuk nem tudnak megtelepedni a baktériumok. A termék kétoldalas feje hámlasztást és arcmasszázst tesz lehetővé, amelynek eredményeképpen a bőr ragyogóbbá és puhábbá válik.

3 színben kapható

erdelyidorka

2022. augusztus 11.

Napom fénypontja!
Eleinte szkeptikus voltam az efféle kütyükkel kapcsolatban Aztán sokáig tipródtam, hogy Foreo vagy Eggo. Végül utóbbi mellett döntöttem és milyen jól tettem!
Már lassan egy éve használom, esti rutin részeként zuhanyzás közben. A bőröm sokkal puhább, alaposan tisztít és mintha egy enyhe peeling hatása is lenne.
Masszírozni is imádom vele az arcom, érezhető a hatása. Az akksija egy csoda, eddig kétszer rakram fel tölteni, de pár perc múltán jelzett, hogy köszöni szépen, elég is volt neki. :D
Ha valami oknál fogva kileheli lelkét biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Napom fénypontja!
Ha valami oknál fogva kileheli lelkét biztosan újraveszem.

angyalka1225

2022. június 18.

Örülök, hogy találtam egy kevésbé agyonhypeolt, ám annál hatékonyabb (és ésszerűbb árazású) arctisztító kütyüt. Mióta maszkot kell(ett) hordani, megjelent az arcomon a "maskne", pedig előtte tiszta volt a bőröm -az orrom mitteszereit leszámítva. Eddig ezeken nem látok nagy változást, esetleg az orcámon a pirosság csökkent. Tapintásra viszont sokkal jobb, de ehhez lehet hozzásegített új fényvédőm és kedvenc nappali krémem is. Ami viszont tutira csak az ő érdeme, az az, hogy míg a használata nélkül délután már szétvakarom az arcom, olyan dehidratált, ha nem maradt ki -időhiány miatt-, akkor viszont egész nap nincs ilyen gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 18.

kunzsuzsi

2022. május 25.

Az itteni vélemények miatt döntöttem mellette és nem vettem Foreo arctisztítót (abból mindenképpen tölthető akksisat szerettem volna, elemeset semmiképp), hiszen ez jelentősen olcsóbb és a funkciókat tekintve nem láttam nagy különbséget. Szóval nem is akarom őket összehasonlítani, de amire én vettem, arra tökéletes ez a kis cukiság! Nagyon könnyű a használata, menet közben is jól szabályozható, kellemes időtöltés. Nekem tényleg felfrissíti a bőröm, tisztábbnak érzem és reggel is olyan jó kicsit átvibráltatni vele a fejem. Abszolút szerelem lett és ez a limitált halványlila szín nekem nagyon bejött. Jó szívvel ajánlom érzékenyebb, pirosodós bőrre (az enyém mostanában ilyen), a fényvédőzés után este minden maradéktól megszabadít, tökéletesen előkészít a rutin többi lépésére. Kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen lesz, de eddig nagyon elégedett vagyok, örülök, hogy beruháztam (30% kedvezménnyel tudtam most megvenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Loch_Nessie

2022. április 13.

Kicsit önzőn írom ezt a véleményt (mivel nem havonta kell belőle feltankolni nem a készlethiány miatt, inkább attól tartva, hogy előbb utóbb felhúzzuk ennek a kis cukiságnak az árát), bár tekintve, hogy csak 5 csillagos értékelései vannak a terméknek, sokat nem nyom a latba :)
Litániákat azt hiszem nem lehet írni róla, hisz nincs miről. Ez a készülék fantasztikus, a dolgát maximálisan teszi, a fokozatok igen nagy skálán mozognak, nem dörzsöli túl a bőrt, nincs negatívum.
Miután megvettem és feltöltöttem, kicsit több, mint egy hét után gondoltam töltök rá, már biztos merül. 5 perc után jelezte, hogy köszöni szépen, ő készen van. Azóta nem is nyaggattam ilyesmivel 😂
Egyetlen apróság, hogy a leírásában az szerepel, hogy feltöltés után a jelzőfény elalszik, nekem viszont a villogás megszűnése után folyamatosan ég. Nem panaszkodás, csupán egy vicces észrevétel, nem tudom elírták-e, vagy csak én kaptam ilyen speciális darabot, de azt hiszem így is megleszünk egymással :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

széva

2022. március 31.

Ez már a 3. készülékem. Én a fürdőkádban használom így nagyon vigyáznom kell, hogy ne dobjam be használat után csak öblítsem le folyó vízzel. az előzőek is nagyon jók voltak, mondjuk ennek mintha finomabb sörtéi lennének. Én minden este használom nem érzékeny a bőröm így érzem a tisztítást alaposnak.. Nagyon jó kis készülék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 31.

Annuss

2022. március 3.

Nagyon szeretem! Mióta használom az esti rutinomban. Sokkal egységesebb a bőröm, és a pórusaim is tisztábbak. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 3.

Mangaa

2021. november 29.

Imádom :) igazi csoda. Arctisztító, ami a legmakacsabb sminket is lehozza, peeling hatása tökéletes. Mit csináltam ilyen sokáig nélküle?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 29.

Lepeke

2021. november 9.

Bő fél éve használom, legalább napi 1x. Nekem nagy kedvencem lett. Sokkal szebb a bőröm, simább és tisztább is. Nagyobb márka termékéről váltottam, és ez sokkal jobban bevált. Kényelmesebb a fogása is. Egy töltéssel kb. 4 hónapig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

LKlau

2021. július 2.

Sokáig gondolkodtam rajta, viszont abszolút nem bántam meg. Gyengéden tisztít és sokkal puhábbnak érzem a bőröm utána. Általában az esti rutinomban használom, az arclemosóval együtt. Egyetértek az előttem szólóval egy töltéssel nagyon sokáig bírja. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

johitimi

2021. július 1.

Nagyon szeretem alkalmazni, tökéletesen bevált. Esténként szoktam használni arclemosáshoz, sminkeltávolításhoz, ritkábban krém bemasszírozásához. A bőröm sokkal puhábbá vált. Hónapokkal ezelőtt, amikor megvettem, töltöttem fel és azóta nem látom jelét annak, hogy lemerülne, tehát egy töltéssel nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.