Egyéb

Ár:   28 320 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   28 320 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mindennapi használatra alkalmas szónikus arctisztító készülék, amely helyreállítja a bőr ragyogó frissességét és fiatalos megjelenést kölcsönöz. Finom rezgésekkel mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket, valamint az olajok és sminkmaradványok 99%-át. Az apró szilikon sörték higiénikus tisztítást biztosítanak, mivel a hagyományos szivacsokkal és ecsetekkel ellentétben rajtuk nem tudnak megtelepedni a baktériumok. A termék kétoldalas feje hámlasztást és arcmasszázst tesz lehetővé, amelynek eredményeképpen a bőr ragyogóbbá és puhábbá válik.

3 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LKlau

2021. július 2.

Sokáig gondolkodtam rajta, viszont abszolút nem bántam meg. Gyengéden tisztít és sokkal puhábbnak érzem a bőröm utána. Általában az esti rutinomban használom, az arclemosóval együtt. Egyetértek az előttem szólóval egy töltéssel nagyon sokáig bírja. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

johitimi

2021. július 1.

Nagyon szeretem alkalmazni, tökéletesen bevált. Esténként szoktam használni arclemosáshoz, sminkeltávolításhoz, ritkábban krém bemasszírozásához. A bőröm sokkal puhábbá vált. Hónapokkal ezelőtt, amikor megvettem, töltöttem fel és azóta nem látom jelét annak, hogy lemerülne, tehát egy töltéssel nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

adri0419

2021. május 31.

Az itteni vélemények és az akció miatt rendeltem meg. Amit tudni kell, hogy az én bőröm borzasztó problémás: zsíros, majdnem mindenhol, tágak a pórusaim, vannak mitesszereim és pattanások is, sőt még a bőrfelszínem se egyenletes. Szóval nagyon sok a gondom vele. Teljesen áttértem natúrkozmetikumra egy pár éve, attól picit jobb lett, de nem az igazi. Na aztán úgy voltam vele remélhetőleg csak egyszer kell befektetni és hosszú távon tudom használni. Kb 2 hete használom minden este Ilcsi arctejemmel, és azt kell mondjam látom a javulást. A pórusaim tisztábbak, a bőröm simább. Hetente egyszer bemasszírozom vele a pakolásomat, na akkor érzem azt az igazi wow hatást. Eddig csak egyszer töltöttem, jól bírja az aksi. Egyenlőre 5 csillag, remélem, így is marad. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

2021. május 3.

Sokat dilemmáztam, hogy az Eggo, vagy a Foreo mellett tegyem le a voksom. Az itteni vélemények és az ára alapján emellett döntöttem, nem bántam meg. Néhány hete használom a készüléket, az első használat után is érezhető volt a különbség, egyenletesebb, puhább a bőröm felülete. Nem mondom, hogy nem tudnék nélküle élni, de összességében hasznos kis kütyü, nem tudok róla negatívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

ElzaLujza

2021. április 30.

Hónapok óta használom, sikerült olcsóbban ( ,16.000 Ft) hozzàjutnom. Nagyon szeretem, viszont minden napos használatra nekem nem vált be, mert èrzèkeny a bőröm. Hetente háromszor viszont tökéletesen sima a bőröm, a hidratálót+ szèrumot jobban befogadja a bőröm. TÖKÉLETES!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Viczina

2021. április 28.

Tegnap érkezett meg. Nem hittem el, de tényleg már egy alkalom után is làtni lehet a különbséget. Nem mellesleg nagyon esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Colormonkey

2021. április 11.

Sajnálom, hogy csak most vettem meg. Én akciósan 17.000 Ft-ért vettem, ennyi pénzért ajándék. Gyönyörű a dizájn-ja, jó érzés kézbevenni. Minden este használom habzó arclemosóval, arctej után. Nagyon tetszik, hogy három perc után magától kikapcsol, ennyi idő alatt kényelmesen végig tudok menni az arcomon. Amióta használom, tisztább a bőröm. A legjobb dolog, amit mostanában vettem magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

missorsi

2021. április 4.

Nagyon szeretem, minden nap használom a reggeli és esti arctisztitáshoz, én úgy tapasztaltam nagyban növeli az arclemosó hatékonyságát és szép sima tiszta érzetű bőrt eredményez. Tök jól kézreáll, tölteni nem is tudom mikor kell majd, hónapok óta megvan és kb. cseppet sem merült, a "sörtéi" is mint az újé, tisztítása pofonegyszerű. Megéri az árát, én is akciósan vettem, úgy főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

annasara

2021. március 24.

Negyedik hete használom, reggel és este is -egyáltalán nem volt nehéz beépíteni - kb. a második naptól természetes, hogy ezzel tisztítom az arcom. Az olajos lemosó után a habzó arclemosóval használom, három percig. Miután langyos vízzel leöblítem az arcom, szinte olyan puha és tisztának tűnik, mintha semmilyen további ápolást nem is igényelne.
A használata nagyon egyszerű és jó érzés, az orrkörnyéki pórusok már ennyi idő után is kisebbek.
Szerintem az is nagyon korrekt, hogy egy hónapig teljes térítéssel visszaveszik, mert ennyi idő alatt már kiderül, hogy bevált-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

B.Csilla96

2021. március 9.

Imádom!! Előtte sima szilikon kefét használtam, ami sokat dobott az arcbőröm minőségén, mivel hatékonyabban tisztított, mint amikor még csak a kezemmel mosogattam az arcomat. Sajnos ezért is vacilláltam egy csomót, mivel nem gondoltam, hogy még van hová fejlődni. Tévedtem. Ég és föld a különbség a kézi szilikon kefe és eközött. Kb. 1 hónapja használom és imádok vele arcot tisztítani és a pakolásokat belemasszírozni a bőrömbe, annyira jó érzés és nagyon puha lesz a bőröm. Pattanásom nem is nagyon jött ki mióta használom. Azóta, hogy megvan egyszer sem kellett tölteni, nagyon egyszerű, kényelmes használni, a csomagolás is nagyon igényes és minimalista. Aki hasonló dilemmában van, mint amiben én voltam, az egy percig ne gondolkodjon tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.