Egyéb

Ár:   8490-11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   59 ml és 118 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   8490-11 990 Ft
Kiszerelés:   59 ml és 118 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kate Hudson és Madonna is ezt az arckrémet használja a rendezvények előtt, ami segít hibátlanná varázsolni az arcbőrt, eltünteti a hegeket és az égési nyomokat is. Összetevői között van az olívaolaj, a méhviasz és a méz is, amelyeket már több mint kétezer évvel ezelőtt az egyiptomiak is használtak hasonló célra.

Ár: 9500 , Eladó: kozmetikamasszazs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, PayPal -lel előreutalás után postával küldöm, személyes átvétel lehetséges Budapesten a X. kerületben.
sailorluna

2018. szeptember 4.

egy mintához volt szerencsém. elég sűrű, nehéz krém, nem szívja be a bőröm. az illata mézes, kevés kell belőle, a kéz melegétől olvadni kezd. hidratált, és egy picit halványította a pattanások után maradt hegeket. kíváncsi lennék a hosszú távú hatására, de túl húzós az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Melion

2017. október 5.

Eléggé vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban...már használom egy ideje, szóval hosszútávú tapasztalataim vannak. Már akkor amikor megvettem tisztában voltam vele, hogy erősen túlárazott, de hajtott a kiváncsiság, hogy mit is tud ez az olíva olaj. Mert ez az, csak kicsit "megfűszerezve". Az extrább összetevők együttes hatására voltam kiváncsi. Hát... semmi extra. Jól puhítja a bőröm, hiszen olíva olaj ( de pl hasonló tulajdonságú olaj is ezt tette volna), a méhviasz segít az állagán, a méz pedig hidratál és tele van minden jóval. Lassan és nehezen szívódik fel, nehéz eltalálni mennyi is kell, viszont reggelre tényleg puha az ember bőre. Éjszaka beissza a bőr... no meg a párna és a paplan :D Szerintem nem venném újra, sajnos ezt más termék is tudja ennyi pénzért meg pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Mundow

2016. november 18.

Én nem vagyok elájulva ettől a krémtől. Nagyon sűrű, nem szívódik be teljesen, még akkor sem, ha nagyon vékonyan kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Pöti

2016. április 20.

Minta nélkül, gyakorlatilag vakon rendeltem az összetevő lista alapján. Én külföldről szereztem be (Hqhair), jóval olcsóbb volt mint ahogy itthon rendelhető. Tegnap be is vetettem... Nagyon érzékeny bőröm van, csak az orromon pórusos, emiatt a kozmetikus tisztítása után úgy nézek ki mint akit összevertek, mert hiába a gőzölés, nekem csak tűvel lehet megnyitni az apró grízeket. Másnak 1-2 nap alatt rendbe jönnek a sebek, én sokszor egy hétig is küzdök. Na, ezekre a sebekre kentem rá ezt a kis csodát. Nem tudok rá jobb szót mondani. A sebeim begyógyultak, a bőröm sima. Rákentem a kiszáradt csőrömre is, azzal is nagyon jót tett. Kevéske kell belőle, nagyon kiadós.

Egy kis update: pici lányomnak nagyon jó bőre van, popsikrémet se használunk már régóta. Kb félévente egyszer mégis felmaródik a popsija, de akkor igazán semmi se használ rá. Most is ez történt, bekentem ezzel és már két nap után nyoma sincs a felmaródásnak. Azonnal enyhítette a fájdalmát, mert csak ennyit mondott miután bekentem: köszönöm anyuci... :) Nekem pedig a makacs ekcémámon segített sokat... Szuper cucc!

Még egy update: ez a krém kezd csodaszer kategóriába emelkedni nálam. Sikerült magamra borítanom a tűzhelyről a forró olajat (alatta természetesen még égett a láng). Az egyik ujjam és a tenyerem nagyon megégett. Rögtön hideg víz alá tettem, de már láttam magam előtt, hogy csontig le fog jönni a bőr meg a hús az ujjamról. Nagyon nagyon fájt.. A hideg víz után rögtön bekentem ezzel a balzsammal, ezt kb kétóránként megismételtem. Most, két nap után a fájdalmam minimális és bár lett 3 pici (!) hólyag az ujjamon, de a bőr megmaradt, a pirosság is szépen lehúzódott. Engem végleg meggyőzött... :D

Update: 2014. februárban frissítettem utoljára. Azóta elhasználtam egy egész nagy tégely és a második tégely harmadát. Éjszakára rendszeresen ezzel kenem be az ajkaimat, főleg akkor ha másnap valami bitang szárító rúzst használok. Na és akkor megint kiderült, hogy konyhai bénázásban felülmúlhatatlan vagyok :D Vasárnap éppen kenyeret sütöttem és hát én az a fajta vagyok, aki szeret benézegetni sütés közben a sütőbe. Történt ez, hogy levettem a jénai tetejét a kenyérről és sikeresen belenéztem a 230 C fokos gőzbe. Fincsi volt. De a hangos káromkodás után el is feledkeztem róla. Aztán arctisztítás gyanánt este és reggel micellással áttöröltem a képeket. Aztán a jó kis CORSX tonikommal, ami alkoholmentes, átfújtam az arcomat. Ó, bár ne tettem volna. Azt hittem, hogy sósavval fújtam le magam, úgy égetett, csípett a micellás a tonikkal együtt.. :( Először azt hittem, hogy megégetett hétvégén a nap. De aztán rájöttem, hogy bizony én voltam lúzer a konyhában. Orcától felfelé, főleg szemkönyékén nagyon fájdalmasan megégtem, ami pirosságban annyira nem is látszik, inkább csak érzetre ég, húzódik és ha nedvesség éri, akkor baromira csíp :( Hétfőn és kedden ezzel kentem be az arcomat, szememet és szerdára már egyáltalán nem csípte semmi se. Nálam marad az alapkellékek között ez a cucc, már sokszor bizonyított..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

rozsabarbie

2016. április 6.

Az arcomon nem jelentek meg tőle pattanások, elég jól hidratált, s kissé halványította a foltjaimat, de nem fogom újra venni. Nem lett kedvenc, esténként elhasználtam a kezemre, a számra, s a szárazabb területekre az arcomon. Szerintem erre képes más krém is, ami olcsóbb. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

ayse

2016. március 2.

En imadom ezt a kremet..bar nem olcso sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

En imadom ezt a kremet..bar nem olcso sajnos

ildi79

2015. szeptember 21.

Elég sokat küzdök a pattanásokkal, azért is vettem meg ezt a krémet, annyi jót olvastam róla. De egyáltalán nem segített az arcomon. Nekem sajnos szinte egyáltalán nem vált be, semmire sem. Még a lábam száraz bőrén sem enyhített. Én biztos, hogy nem venném újra. Az illatát sem szeretem. Kicsit drága próba volt, de ez van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Sindy6

2015. augusztus 6.

Rendeléshez kaptam a makeuplazatól tesztert, aminek nagyon örültem. Gondolkodni fogok, hogy megveszem a teljes kiszerelést, mert én ajakbalzsamnak használtam, és nagyon puha lett tőle. Tetszenek az összetevői is. A szemem alá teszem még belőle kicsit. Bőrirritáció, pattanás még nem jelentkezett, de szerintem nem is fog, bár teljes arcra nem biztos h kenném még, vagy ha igen. akkor 1 órán belül lemosnám. Hajvégápolónak is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

angesz90

2015. május 28.

A minta kipróbálása után rendeltem meg a krémet. Az ára miatt én is húztam a számat, de hosszútávon megérte, mert több mint 1 éve használom és még mindig meg van a háromnegyede. Nagyon sűrű, így keveset kell belőle használni. Nálam bevált már hajvégápolónak, égési sérülésre (a párom is odáig volt mikor nyaraláson a leégett bőrét rögtön megnyugtatta), arckrémnek, kézkrémnek, gyantázás után, hegekre, szóval tényleg elég multifunkcionális. Az arcomra leginkább éjszaka használom, mert bármilyen keveset is kenek, kicsit csillog tőle az arcom, reggelre viszont teljesen beszívja a bőröm. Nem utolsó sorban nagyon szimpatikus, hogy természetes összetevői vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Captainblonde

2015. április 12.

En a kiszaradt kezem borere hasznaltam, szep puha lett tole es hidratalt, de nem volt hosszantarto a hatas... (Leven all purpose skin cream, tehat nem csak arckrem). Maradok a manna ghanai shea vajanal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.