Egyéb

Ár:   8490-11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   59 ml és 118 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   8490-11 990 Ft
Kiszerelés:   59 ml és 118 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kate Hudson és Madonna is ezt az arckrémet használja a rendezvények előtt, ami segít hibátlanná varázsolni az arcbőrt, eltünteti a hegeket és az égési nyomokat is. Összetevői között van az olívaolaj, a méhviasz és a méz is, amelyeket már több mint kétezer évvel ezelőtt az egyiptomiak is használtak hasonló célra.

eszterszekely

2020. március 17.

Egy viszonylag nagy kiszerelésű mintát kaptam belőle az egyik rendelésemhez. Még sosem hallottam róla pedig alapvetően képben vagyok a kozmetikai márkákkal.
Valóban egy nagyon kicsit túlárazott, de melyik termék nem? Ha tényleg van benne érdemi mennyiségű méhpempő akkor egyébként nem is olyan drága. És hiába írták itt korábban, hogy otthon is elkészíthető. Nem, nem az. Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt egy időszakom, amikor csakis itthon kevergetett natúr vajakat és olajokat voltam hajlandó magamra kenni. Be kell látni az egyértelműt: itthoni körülmények között nem lehet olyan formulákat előállítani még ugyanazon alapanyagokból sem mint egy laborban. Tábortűznél sem tudunk piskótát sütni hiába van tojásunk, lisztünk, cukrunk.
Szerintem ebben a krémben a méz és a méhpempő a lényeg, bár nyilván a természetes olajok hatása sem elhanyagolható. Mondjuk azt nem értem, hogy a méhpempő hogy őrzi meg a hatását, amikor egyébként hűtést igényel de bizonyára az általuk használt gyártási technológia lehetővé teszi mint ahogy azt is hogy ne ragadjon a méztől. :)
Lényeg a lényeg, kisfiam bőrén "teszteltem" miután már mindenen túl voltunk. A több ezer forintos bio krémektől a bőrgyógyász által felírt szteroidos krémig ami épp csak addig tüntette el a kis kerek ekcémás foltot a hátáról amíg használtuk. Ez a krém viszont napi 2 használat mellett 2 nap alatt!!! érdemi javulást hozott. És ha folyamatosan kenni kell ugye az sem baj, mert nincs olyan mellékhatása mint a szteroidos krémeknek. Meg fogom rendelni a nagy kiszerelést. Szerintem sérülésekre, esetleges napégésre is amolyan jolly joker kenőcs mint az aloe gélek csak annál sokkal hatékonyabb.
Arcomra egyszer kentem a rutin legvégén. Nem szívódik fel teljesen (legfeljebb a párnahuzatban) de messze sem pang úgy mint az itthon kutyulgatott natúr vajak. Igazi undorító shea vaj illata van (pedig nincs is benne) de szerencsére épp hogy érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

zsófi84

2020. február 3.

Jelentősen túlárazott termékről van szó, sokáig kibírtam, hogy ne próbáljam ki. DE: ez az egyetlen kenőcs, amely jól működik a tretinoin után. Persze idegesítő, hogy nem szívódik fel, de másnap olyan bőrrel ébredek, mint még életemben sosem, pedig nem vagyok mai csirke. A pattanásaim csökkentek, mitesszereim nincsenek tőle, a régi pattanásokból maradó foltok halványodnak. Imádom, venni fogom, úgyis minimalizálni kéne már a rutinomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Staci

2019. október 3.

Sűrű, de kézmelegre olajos állagúra olvadó, teljesen természetes kozmetikum. Száraz bőrűeknek való, a hidratálás után befejező lépésnek, hogy ne távozzon a bőr újonnan feltöltött nedvességtartalma. Nekem az éjszaka során teljesen felszívódik, de nappalra nem ajánlom, mert túl fényessé tenné a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

beszterke

2019. május 10.

Nekem ez egy orok kedvence valt. Sajnos az elso tegellyel a tesomnak vettem, aki nem igazan hasznalta amig en ra nem kaptam, de akkor annyira, hogy kellett magamnak egy ujat vennem.

Nos, akkor nezzuk a potitivumokat :)
Az allaga nehez es zsiros, de a nekem a borom most mar kezd szarazabba vallni, ezert be tudja ezt jol szivni, egy kics fiatalos csillogast hagy maga utan ami nem ragacsos es udebbe teszi a bort ez altal
Smink ala verhetetlen, mint kiderult sok sztart is ezzel primolnak (pl. Rihanna-t) a klippek elott ha egy kics termeszetes csillogast is akarnak a bornek adni
Egy ejszaka alatt ha beszivodik, reggelre a bor fantasztikusan hidratalt lesz, este kicsit tobbek rakok fel de megeri a jo erzetert amit biztosit
Telen a kiszaradt borre abszolut verhetetlen
Az osszetevok mind termeszetesek, semmi tartositoszert vagy mas mesterseges vegyszert nem tartalmaz

Negativumok:
Nem Magyarorszagon elek, de meg igy is kicsit szerintem tularazott, bar ezt mar masok is emiltettek
Nyaron meleg idoben ez a krem tul nehez, es inkabb leolvad mint beszivodik, nem vennek ilyet nyarra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nos, akkor nezzuk a potitivumokat :)
Telen a kiszaradt borre abszolut verhetetlen

Negativumok:

sailorluna

2018. szeptember 4.

egy mintához volt szerencsém. elég sűrű, nehéz krém, nem szívja be a bőröm. az illata mézes, kevés kell belőle, a kéz melegétől olvadni kezd. hidratált, és egy picit halványította a pattanások után maradt hegeket. kíváncsi lennék a hosszú távú hatására, de túl húzós az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Melion

2017. október 5.

Eléggé vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban...már használom egy ideje, szóval hosszútávú tapasztalataim vannak. Már akkor amikor megvettem tisztában voltam vele, hogy erősen túlárazott, de hajtott a kiváncsiság, hogy mit is tud ez az olíva olaj. Mert ez az, csak kicsit "megfűszerezve". Az extrább összetevők együttes hatására voltam kiváncsi. Hát... semmi extra. Jól puhítja a bőröm, hiszen olíva olaj ( de pl hasonló tulajdonságú olaj is ezt tette volna), a méhviasz segít az állagán, a méz pedig hidratál és tele van minden jóval. Lassan és nehezen szívódik fel, nehéz eltalálni mennyi is kell, viszont reggelre tényleg puha az ember bőre. Éjszaka beissza a bőr... no meg a párna és a paplan :D Szerintem nem venném újra, sajnos ezt más termék is tudja ennyi pénzért meg pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Mundow

2016. november 18.

Én nem vagyok elájulva ettől a krémtől. Nagyon sűrű, nem szívódik be teljesen, még akkor sem, ha nagyon vékonyan kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Pöti

2016. április 20.

Minta nélkül, gyakorlatilag vakon rendeltem az összetevő lista alapján. Én külföldről szereztem be (Hqhair), jóval olcsóbb volt mint ahogy itthon rendelhető. Tegnap be is vetettem... Nagyon érzékeny bőröm van, csak az orromon pórusos, emiatt a kozmetikus tisztítása után úgy nézek ki mint akit összevertek, mert hiába a gőzölés, nekem csak tűvel lehet megnyitni az apró grízeket. Másnak 1-2 nap alatt rendbe jönnek a sebek, én sokszor egy hétig is küzdök. Na, ezekre a sebekre kentem rá ezt a kis csodát. Nem tudok rá jobb szót mondani. A sebeim begyógyultak, a bőröm sima. Rákentem a kiszáradt csőrömre is, azzal is nagyon jót tett. Kevéske kell belőle, nagyon kiadós.

Egy kis update: pici lányomnak nagyon jó bőre van, popsikrémet se használunk már régóta. Kb félévente egyszer mégis felmaródik a popsija, de akkor igazán semmi se használ rá. Most is ez történt, bekentem ezzel és már két nap után nyoma sincs a felmaródásnak. Azonnal enyhítette a fájdalmát, mert csak ennyit mondott miután bekentem: köszönöm anyuci... :) Nekem pedig a makacs ekcémámon segített sokat... Szuper cucc!

Még egy update: ez a krém kezd csodaszer kategóriába emelkedni nálam. Sikerült magamra borítanom a tűzhelyről a forró olajat (alatta természetesen még égett a láng). Az egyik ujjam és a tenyerem nagyon megégett. Rögtön hideg víz alá tettem, de már láttam magam előtt, hogy csontig le fog jönni a bőr meg a hús az ujjamról. Nagyon nagyon fájt.. A hideg víz után rögtön bekentem ezzel a balzsammal, ezt kb kétóránként megismételtem. Most, két nap után a fájdalmam minimális és bár lett 3 pici (!) hólyag az ujjamon, de a bőr megmaradt, a pirosság is szépen lehúzódott. Engem végleg meggyőzött... :D

Update: 2014. februárban frissítettem utoljára. Azóta elhasználtam egy egész nagy tégely és a második tégely harmadát. Éjszakára rendszeresen ezzel kenem be az ajkaimat, főleg akkor ha másnap valami bitang szárító rúzst használok. Na és akkor megint kiderült, hogy konyhai bénázásban felülmúlhatatlan vagyok :D Vasárnap éppen kenyeret sütöttem és hát én az a fajta vagyok, aki szeret benézegetni sütés közben a sütőbe. Történt ez, hogy levettem a jénai tetejét a kenyérről és sikeresen belenéztem a 230 C fokos gőzbe. Fincsi volt. De a hangos káromkodás után el is feledkeztem róla. Aztán arctisztítás gyanánt este és reggel micellással áttöröltem a képeket. Aztán a jó kis CORSX tonikommal, ami alkoholmentes, átfújtam az arcomat. Ó, bár ne tettem volna. Azt hittem, hogy sósavval fújtam le magam, úgy égetett, csípett a micellás a tonikkal együtt.. :( Először azt hittem, hogy megégetett hétvégén a nap. De aztán rájöttem, hogy bizony én voltam lúzer a konyhában. Orcától felfelé, főleg szemkönyékén nagyon fájdalmasan megégtem, ami pirosságban annyira nem is látszik, inkább csak érzetre ég, húzódik és ha nedvesség éri, akkor baromira csíp :( Hétfőn és kedden ezzel kentem be az arcomat, szememet és szerdára már egyáltalán nem csípte semmi se. Nálam marad az alapkellékek között ez a cucc, már sokszor bizonyított..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

rozsabarbie

2016. április 6.

Az arcomon nem jelentek meg tőle pattanások, elég jól hidratált, s kissé halványította a foltjaimat, de nem fogom újra venni. Nem lett kedvenc, esténként elhasználtam a kezemre, a számra, s a szárazabb területekre az arcomon. Szerintem erre képes más krém is, ami olcsóbb. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

ayse

2016. március 2.

En imadom ezt a kremet..bar nem olcso sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

En imadom ezt a kremet..bar nem olcso sajnos

Hidratálók: Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.