Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Aromás, fűszeres, kávés, egyedi és érzéki illat.

emb1p3

2017. január 30.

Update: És immár felbukkant a web magyar sarkának legnépszerűbb lelőhelyén. Egy mintát mindenképp érdemes bedobni a kosaratokba, ha arra jártok.

A J'ose manapság már nem ilyen üvegben fut, hanem a férfi verzióhoz hasonló kockában, csak épp nem fekete, hanem szimpla üvegben.A papírdobozán pedig ugyanaz a szexi szivarozó lány van. No de nem is ez a lényeg, maga az illat nagyon szép kompozíció, élesen kirajzolódó jegyekkel, de ez nem azt jelenti, hogy szétesik az illat, csak mindig más szóló-duó van a színpadon, külön-külön is élvezhetően. Citrusos mentás, igazán frissítő fuvallattal nyit, amit a levendula és a kávé (számomra) váratlan kettőse vált fel. Sajnos nem ismerek más parfümöt egyelőre, amiben ez a két jegy ilyen hatásosan összekapcsolódik, zsongító melegség és egy kis játékos csipkelődés, frissesség, tisztaság és mélység egyszerre. És ezen a ponton már kiperkáltam volna érte nagyjából bármennyit, ám sajnos jött a fekete leves. Én nem tudom, hogy Noé mért nem volt képes belehajítani az özönvízbe azt az utálatos cserepes jázminját, sokkal jobb hely lenne nélküle ez a bolygó. Szóval jön, lát és tarol a jázmin, én még a fás alapon is érzem, az ámbra-szantál-cédrus sem képes kigyomlálni. Még a férfi verzióban is van belőle bőven, kérdem én, miért? És ha már kell, miért két mázsányi? Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

x

2015. március 4.

A női változathoz csak egy tesztelés erejéig volt szerencsém, de mennyei. Ez az a ritka illat, amelynek mindkét nemnek szánt kiadása remekmű. Nagyon különleges, érzéki, és valóságos gyöngyszem a mai női illatok között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.