Ellia

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% tisztaságú levendulaolaj Bulgáriából.

Fő javallatok: idegesség, ingerlékenység, nyugtalanság, alvászavarok, ideges szívdobogás, depresszió, félelem, kimerültség, stressz, égési sérülések, fájdalom, viszketés, izomgörcs ellen, bőrápolás, rovarok távoltartása.

Mellékhatások nem ismertek.

Minden olajjal keverhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

laruci

2018. december 31.

Nekem nagyon tetszik. Kellemes az illata. Sajnálom, hogy ezt a márkát kevés helyen kapni. Kiváncsi lennék más véleményére is. Nekem eddig 3 féle van. Nehéz eldönteni, hogy milyen márkát vegyen az ember. Sokra az van irva, hogy 100%, de árban még is más

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool