Ellia

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% tisztaságú levendulaolaj Bulgáriából.

Fő javallatok: idegesség, ingerlékenység, nyugtalanság, alvászavarok, ideges szívdobogás, depresszió, félelem, kimerültség, stressz, égési sérülések, fájdalom, viszketés, izomgörcs ellen, bőrápolás, rovarok távoltartása.

Mellékhatások nem ismertek.

Minden olajjal keverhető.

laruci

2018. december 31.

Nekem nagyon tetszik. Kellemes az illata. Sajnálom, hogy ezt a márkát kevés helyen kapni. Kiváncsi lennék más véleményére is. Nekem eddig 3 féle van. Nehéz eldönteni, hogy milyen márkát vegyen az ember. Sokra az van irva, hogy 100%, de árban még is más

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>