Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   gyógynövényboltok, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   gyógynövényboltok, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

"Szedését azoknak javasoljuk, akiknek nincs rendszer az életükben, de fogyni szeretnének, vagy akiknek egyszerűen nem úgy megy a diétázás, ahogyan azt szeretnék."

A termék 4 oldalról is támogatja a fogyókúrát:

• Az összetevők gondoskodnak az egyenletes vércukorszintről, és ezzel egész nap, folyamatosan a zsírégető zónában tartanak.
  • Az összetevők csökkentik az együtt elfogyasztott ételek GI-értékét.
  • Az étvágycsökkentő hatást a vércukorszint szabályzás, a magas rosttartalom és az aminosavak jelenléte együttesen segítik elő.
  • Az összetevők a zsírokat felszívódás nélkül kivezetik az emésztőrendszerből, így ezen keresztül is korlátozza az étkezéssel bevitt kalóriák mennyiségét.

Gluténmentes termék.

Vegánok is fogyaszthatják!

Összetevők: Fügekaktusz (Nopál kaktuszpor), Faseolamin (Fehér babhéj kivonat), Édeskömény, Króm és növényi aminosavak; L-valin és L-prolin.

3 doboz + 1 levél ESI Kalory Emergency 1000
    Ár: 3500 Ft , Eladó: malvada
    Állapot: új, dobozában, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb