Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db és 6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   4 db és 6 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

Különböző színvariációkban elérhető spirál alakú hajgumi, mely az innovatív dizájnnak köszönhetően különösen kíméletes a hajhoz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Esztii78

2020. április 6.

Eléggé hosszú és sok hajam van. Nem húzta mikor kivettem de nem fogta össze normálisan, állandóan szétesett a copf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

TheGirl

2018. május 31.

Kíváncsiságból vettem meg. Nem húzza a hajamat, és mikor kiszedem, akkor is könnyen kijön, nem gabalyodik bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

szobiiii

2018. április 13.

Valóban nem húzza a hajat, de én a műanyag jellegét nem szeertem esztétikai okokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Emmanora

2018. február 25.

Gondoltam egy próbát megér, és nem bántam meg. Jól tartja a hajam és nem hagy nyomot, bátran lehet tekerni akár négyet is. Nap végére eléggé kinyúlik, de reggelre nagyjából visszanyeri eredeti állapotát. Legközelebb kipróbálom a márkásabb változatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

melangeM

2018. február 2.

Nekem a kinézete miatt nem vált csak be, nem elég elegáns. De tény h nem húzza a hajat, sok ismerősöm csak ezt használja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

hedgehog

2017. június 23.

Most akciósan 500 Ft vettem egy barna-átlátszó színű csomagot. Az első gumi rögtön a csuklómra húzásnál elpattant, de szerencsére csak az volt selejtes a dobozban, a többivel nincs ilyen gond. Nem tudok vele olyan feszes copfot kötni a fejem tetejére, mint a hagyományos hajgumival, mert lecsúszik. De egy közepesen laza, vagy laza lófarokra alkalmas, tarkós copfra jó, vagy itthoni viseletre. Nem marad a hajamon ott a vágásnyom a copf kibontása után. Szépen eloszlatja a súlyt ez tetszik benne, egész napos copf viselet után sem fáj a fejbőröm utána. Viszont kivenni a hajamból nem kellemes, nagyon óvatosan kell, mert úgy kihúzni, mint a sima hajgumit nem lehet, mert kijön vele egy-két hajszál is. Ha nagyon óvatosan, lassan igazgatva veszem ki, akkor viszont ez elkerülhető. A sima hajgumihoz képest gyorsan megnyúlik, de egy idő után már nem tágul többet, jelenleg 3 vagy 4 "réteg" kell egy lófarokhoz.
Nem rossz, olcsó, egy próbát feltétlen megér, de nem kell hatalmas elvárásokat támasztani az irányába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.