Eva Longoria

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A színésznő 2010 áprilisában megjelent első illata.

Illatjegyek: citrus, bergamot, neroli, aldehidek, jázmin, gyöngyvirág, frézia, pézsma, ámbra és szantálfa

Erina

2019. június 25.

Kis mintát kaptam, próbálgatom, és bizony tetszik! Az eleje friss, enyhén citrusos, gyümölcsös, teás illat, aztán kezd kibontakozni a gyöngyvirág, leszáradás után pedig finom, krémes igazi nőies illat lesz. Sajnálom hogy csak most találkoztam vele, mert bizony ha tehetném, beszerezném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

rdm

2016. június 28.

Csak papírcsíkon illatoztam, de egészen jó, tetszik, kellemesen csalódtam. Az elején friss, citrusos, teás. Majd kellemes, szolid virágos, nem szúrósan, inkább szolidan. Nagyon megtetszett, eléggé egyedi, nem tudnám mihez hasonlítani, persze van egy pár parfüm márka, illetve illat, amit nem ismerek. A papíron még 6 óra után is érződik, kíváncsi lennék milyen a bőrömön. Rögtön meg is néztem a webáruházakat, már 3.900/100 ml-től lehet kapni. Nem is olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

katka88

2014. június 3.

Kaptam ezt a parfümöt,mert nem használta a gazdája.Nekem tetszik!Igazi nyári friss illat!Citrusos főleg az elején,aztán beérik!Teljesen jó(egynek)! Mondjuk biztos nem vettem volna meg!De így elfújkálom a nyáron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.