Évca Natural

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biabari, Módosítva: 2018. november 28.

Kategória:   Dezodorok

Természetes alapanyagú natúr dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, amellett hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, miközben engedik a testet verejtékezni. Megbízható védelmet és hidratáltságot nyújt, alumíniumsó és vegyszerek nélkül! Egy dobozt akár 4 hónapig is használhatsz.

kissnoemi89

2017. április 26.

Kipróbáltam már több evca deót és nagyon meg vagyok elégedve velük. Nem voltam büdi tőlük, nem pirosodtam ki, úgyhogy nekem tökéletes választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

ABarbara

2017. március 17.

Egy kézműves vásárban találkoztam vele először és kipróbálásra megvettem cédrus-narancs illatban.
Nagyon könnyen kenhető, felkenéskor fehér réteget hagy maga után, de ez elég gyorsan beszívódik.
A hatásával és az illatával is elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

A hatásával és az illatával is elégedett vagyok!

Laszloanna

2017. február 14.

Több barátnőm unszolására rendeltem meg a stiftes verziót több termékkel együtt, és egyszerűen imádom. Elégzés izzadós vagyok és vártam mi is lesz a hatás. A testszagot teljesen elfedi, és egész nap frissnek érzem magam. Van úgy, hogy délben rákenek, de van, hogy egész nap bírom a reggeli dezodorálással. Maximális védelem a testszag ellen. És a ruhában is kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

baranyeszter

2017. január 11.

A stift kiszerelést vettem meg, egy hónap elszánt próbálkozás után kidobtam. Egyszerűen büdös lettem tőle a felkenés után kb. 10 perc alatt, mintha a dezodor izzasztott volna meg. Natúr deókat használok, de ilyet még soha nem tapasztaltam.
Ráadásul befogja a ruhákat. Bár tény, hogy nem nehéz kimosni a pamutból.
Sajnos számomra ez nagyon rossz tapasztalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Ráadásul befogja a ruhákat. Bár tény, hogy nem nehéz kimosni a pamutból.
Sajnos számomra ez nagyon rossz tapasztalat.

biabari

2016. szeptember 1.

Évek óta használom, a legjobb natúr dezodor, a hagyományos dezodorok számomra már elképzelhetetlenek. Epilálás, borotválás után is használható nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>