Évca Natural

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissnoemi89, Módosítva: 2018. november 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szérum omega savak, esszenciális zsírsavak, K-, E-vitamin és magas antioxidáns tartalma segít a sejtek megújításában, táplálásában, javítva a szabadgyökök által okozott károkat, amelyek bizonyítottan felgyorsítják az öregedést. Az olajok a Q10, E-vitamin és acmella kivonat hatóanyagainak szinergiájával együttesen tápláló, regeneráló hatású exkluzív terméket kapunk, mely gáolja a bőr élettani öregedését, fiatalosabb, feszesebb és simább kinézetet kölcsönöz a bőrnek.

19zsofia90

2018. március 17.

este használom, mert nem szívja be a bőröm rendesen, reggelente olajos, fényes marad a bőröm.
az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

az illata finom.

kissnoemi89

2017. április 26.

Pár hete vásároltam meg és nagyon el vagyok tőle ájulva. Hihetetlen finom cseresznyevirág illatával elkábít és az arcbőröm csak issza az olajokat. Nagyon különleges terméke, rengeteg hatóanyaggal és ezért szeretném megmutatni Nektek, hátha valakinek pont ilyen termékre van szüksége. Több dolgot vettem a cégtől, fel fogom őket tölteni, mert nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.