EVY Technology

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Housane, Módosítva: 2021. április 14.

Kategória:   Fényvédők

Könnyed, hab állagú formula SPF 50-as fényvédelemmel, ami nemcsak kiemelkedően hosszantartó és széles spektrumú, de nagyon magas és megbízható védelmet is ad a káros UV sugarakkal szemben. Az egyedi, a gyógyszeriparból a kozmetikumok világába átkerült, szabadalmaztatott technológiával készült hab az átlagosnál kevesebb fényvédő szűrőt használva, az átlagosnál nagyobb és tartósabb fényvédelmet tud elérni. Különösen kiemelkedő a formula UVA elleni hatékonysága, ami - az EU-s 1/3-os előírást messze felülmúlva - közel megegyezik az SPF értékkel, annak minimum 90%-a, ami SPF 50-es fényvédelemnél fantasztikus védelmet jelent.

Panka424

2021. május 5.

Előnyök: nem ragad, nem komedogén, nincsenek pattanások, nem fénylik, parfümmentes. Hátrány: két és fél óra szabadban tartózkodás után leégtem. (Erdei túra.) Kicsípi a szemem, akkor is, ha a környékét nem kenem. Ezt valószínűleg a benne lévő octocrylene okozza. Érezhetően viaszos réteget hagy az arcon. Jobb, mint az átlag kommersz fényvédő, de nem komfortos. Ár/érték arányban borzalom, de ha az árát nem nézem, akkor sem veszem újra. Nagy csalódás számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

rebekaschaffer96

2021. április 20.

Nem ezt a terméket, hanem az SPF 30-as változatát használom, de nekem nem vált be :( kombinált bőröm van és bár zsíros/kombinált bőrre ajánlották, mert nem hagy nehéz érzetet, de sajnos rendkívül zsírossá vált tőle a bőröm, elnehezült érzést vált ki és ezáltal kényelmetlenül érzem magam, ha felkenem. Emellett kissé zavaró a hajtógáz szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

DittyCat

2021. március 17.

Én nagyon szeretem, mindennapos használatra tökéletes. Felkenésnél kicsit érzem a hajtógáz szagát, de ez hamar elillan, könnyű eloszlatni, még egy kis primer hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

eszterella_p

2021. március 6.

Több fényvédő próbáján is túlvagyok, olcsóbbtól drágábbig, de ez VÉGRE bevált, úgy érzem!!! 😍 Kombinált bőrömön jól viselkedik, nem csillog se a homlokomom, sem az államon. Köszönöm a Skinsmartnak, hogy a rutinvarázsló ajánlotta nekem ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

t1kk

2021. január 20.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Nyáron túrázás közben használtuk a párommal, napközben egyszer újrakenve, és estére mindkettőnk bőre leégett. Ez azért nagy csalódás, mert korábban a legegyszerűbb Nivea naptejeket használtuk és olyankor ez sosem fordult elő. Lehetséges, hogy több rétegben kellett volna felkenni, de ha ez volt a baj, akkor egyszerűen túl körülményes a használata és jobb lehet egy egyszerűbb és olcsóbb krémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

murczinodett

2021. január 8.

én imádom. nagyon sokáig elég, nekem nem okoz gondot a felkenés se, szép a finishe is, nekem tetszik, hogy ilyen egészséges összképet ad a bőrömnek az a kis fény, amit kölcsönöz. szerintem jó védelmet is ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

dottya

2020. december 18.

Az egységárát és az összetevőit tekintve meggyőzött, főként ezért választottam. Kb. egy hónapja kezdtem használni. Nekem tetszik a hab állag, az adagolása nem túl praktikus, de sokkal jobb érzés ezt a könnyű habot felvinni az arcomra mint egy folyós krémet. Durva csillogásra számítottam, de kellemes meglepetés volt, hogy nem csillog jobban mint az eddigi akármelyik (patikás, mattító hatású) napfényvédő amit eddig használtam. Nem irritál, óvatosan szem környékére is használom.
A nagy problémám a krémmel, hogyha olyan adagot viszek fel belőle, amivel úgy érzem biztonságban tudom az arcomat (2 diónyi), akkor iszonyatosan ragad-tapad, nem szívódik be és nem lehet rá sminkelni. Ha ennél keveset viszek fel belőle, akkor ugyan tökéletesen beszívódik és kellemes érzés viselni, de félek, hogy nem nyújt elég védelmet a retinol és a tejsav mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

canaille

2020. november 23.

Furcsa, de inkább feleslegesen túlbonyolított koncepció. Ahogy előttem is írták: nem tudhatod mennyi az a mennyiség ami megfelelő védelmet ad. Nekem a problémám inkább az vele, hogy hab állaga miatt lazán összekenem vele a hajam, amikor a nyakamhoz érek akkor pedig a ruhám, stb. Megy mindenhova. Hiába vigyázok vele, eldogozom a kezemben, stb. egyszerűen nagyon nehéz az arcon tartani. Mellesleg ragad, de nagyon. Egyáltalán nem szívódik be jól, meg egy sminken is átüt ez a ragacsos érzés. Egész nap érzem, mintha fulladozna benne a bőröm. Érzékeny bőröm van, irritációt nem okozott, de ennyi pozitívumot tudok elmondani róla. Ja, és úgy érzékelem, hogy rohamtempóban fogy... pl. a clinique sun fluid a harmada (mennyiségre) de valahogy jobban kezelhető termék.

Update: sajnos nem vált be. Folyamatos keserű íz a szájban (első kémiai fényvédőm, ahogy utána olvastam láttam, hogy ez nem ritka jelenség) és valahogy rosszabb a bőrképem...szerintem ha még hosszabb távon használnám, tuti behisztizne az érzékeny bőröm.

Update2: jöttem egy kicsit felpontozni. Nyáron ezt használtam+ a PC kék fényvédőjét kentem fel rá (én ezt egyfajta BBkrém/alapozóként használom egy kis egységesítés céljából) és nagyon szépen működtek együtt, nem barnultam. Nem tudok neki 5 csillagot adni, mert a ragacsossága, valamint, hogy mindent összekenek vele még mindig kihívás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

hzsanka

2020. november 18.

Könnyű hab állaga van, de nagyon ragad és utána diszkógömb az arcom. Elhasználom testre, de arcra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Vanna91

2020. szeptember 4.

Sziasztok!

Én tegnap használtam először a terméket és fantasztikus :)
Nem éreztem hogy a hab állag probléma lenne, és hogy csillogó ragadós érzetet hagyna maga után. Miután felvittem ki idő múltán mintha semmi nem lenne rajtam. A PC RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 krémet használtam előtte, tényleg jó krém de kicsit nehéznek érzem az Evy-ez képest. Ez a termék nagyon könnyű, mintha nem is lenne és a felkenése is nagyon egyszerű. Mondjuk Én reggelente csak C-Glow-t kenek az arcomra és utána jön a fényvédő, de így ezzel a kombóval nagyon kényelmesnek érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Sziasztok!

Én tegnap használtam először a terméket és fantasztikus :)

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.