Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2015. január 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Natúrszappan tengeri sóval az Adriáról

"A tengeri só mindig kapcsolatban állt a tisztasággal és a szépséggel. A Spa szappan frissítő és tonizáló. Lélegezd be a tengeri levegő frissességét a levendula és a menta esszenciális olajokkal, és merülj el a mély tengerben."

Barabu

2015. szeptember 26.

Nagyon finom az illata és jól habzik, megfelelőnek éreztem a sótartalmát is. Néhány naponta használom pattanásos bőrre, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

drozsi

2015. június 26.

En próbáltam, csak a zöld változatban. Nagyon jol habzik ahhoz kepest hogy naturszappan talan ezert is fogy olyan gyorsan. Pattanasos borom miatt hasznalom eleg jol szarit, sot tulsagosan is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.