Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Kifejezetten izzadásgátló készítmény illat és alkohol tartalom nélkül. Így nem okoz irritációt, bőrizgatást és független használójának kedvenc illatától. E kiváló szer hónalj, kéz, láb és nyak túlságos izzadása (HYPERIDROSIS) ellen. A hatóanyag pórusösszehúzó hatása miatt akadályozza meg az izzadást, mely kellemetlen testszaggal járhat. Az EXODOR volt Magyarországon az első izzadásgátló készítmény, melyet a gyógyszertárakban árusítottak. A 60-as évek vége felé lett kozmetikumnak minősítve és azóta is változatlan összetételben kerül gyártásra.

Ár: 1300 , Eladó: Shehulk
Állapot: 100ml Új bontatlan, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Csak személyes átvétel

RitaKovacs1995

2022. május 26.

Háát csodaszernek nem mondanám ☺️ Nagyon sokat segít, visszafogja az izzadást, de nem szűnteti meg. Azért a meleg a hatására ugyanúgy beizzad az ember, ezt nem tudja semmi megakadályozni. Picit csalódás, mert ugyanúgy foltot hagy a pólókon, de nagy segîtség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Shehulk

2021. június 19.

Újra rátaláltam ! Ugyanolyan mint a 90 'evekben emlékeimben. Az egyetlen amitől nem izzadok nem vagyok büdös. Heti 2x használom. Így egy flakon bő egy évig kitart. Egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 19.

Ibrigitta84

2020. augusztus 8.

Igaz,hogy nem büdöset :) de mindentől izzadtam, ez pedig megszüntette! Egy csoda! Max. néha,ha sokszor hssználom,akkor viszket a bőröm tőle,de ha nem fújom utána 1 napig,akkor megnyugszik és nem viszket :)

Én az egyik helyi kis herbária boltból szoktam beszerezni vagy ha ott nincs,akkor a T. áruház üzletsorán lévő herbáriából :) ...a kisboltban olcsóbb. Máshol sajnos nem lehet kapni :( pl.gyógyszertárban vagy drogériában :( próbáljátok ki,megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Kriszta996

2020. július 6.

Sziasztok!
Rengeteg szenvedés, sok izzadás után kipróbáltam és csodát tett. Arra számítottam,hogy csökkenteni fogja az izzadságot de teljesen megszüntette a hónaljamban .
Eleinte csípett illetve ha befújom viszket de a hintőpor segít! És reggelente a zsíros krém is.
Még mindig lehet kapni, én a herbáliában találtam rá nagyon megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Sziasztok!
Még mindig lehet kapni, én a herbáliában találtam rá nagyon megéri kipróbálni.

Lexanka

2019. augusztus 28.

Sok izzadásgátlót használtam már, nekem csak ez vált be. Azt tapasztaltam, hogy már sehol sem kapható. Valakinek tanácsa, mivel helyettesíthetném?
Köszönöm :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Köszönöm :)

myvogue13

2019. június 24.

Nagyon jó véleményeket olvastam itt, azért vettem meg. nekem nem a hónaljam izzad inkább, hanem a talpam és a kezem. Engem az zavar nagyon, hogy nem tudok egy magassarkú szandált felhúzni, mert előre kicsúszik belőle a lábam, nagyon bosszantó. A talpamra vásároltam, 1000 ft. körül volt a gyógyszertárban.
Ha a láb fejemre is fújok (és másnap nem hidratálom) kb. cserepesre szárítja, annyira brutál. Szárazabb a sarkam is meg azok a pontok, ahol az embernek bőrkeményedéses lesz a lába, DE hiába használom minden nap egy hete, nekem a talpamon NINCS VÁLTOZÁS. Nagyon bíztam benne az itteni vélemények alapján. Még annyit, hogy el fogom használni, ha már megvan, de a flakon szerint 3 napig kell minden este, aztán csak 2hetente kb. Szóval még adok neki egy kis esélyt, hátha nehezebben használ, de majd meglátjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Nemtini

2019. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele! majd 20-év télen -nyáron szenvedés után szántam rá magam hogy megvegyem. Jártam dokiknál,semmilyen betegségen nincs,mégis minden évszakban kínzott a túlzott verejtékezés. Kb 1 hete vettem meg,mondván üsse kő rosszabb helyre is elköltöm ezt az összeget. Az első használatkor kis ideig csípős érzés lassan alább hagyott. Sűrűn érintettem,néztem a hónaljam és.....semmi! de tényleg semmi nedvesség.
Fantasztikusan jó volt,magabiztosságot adott. Pedig most aztán van meleg rendesen / 34 fok.
Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Petronellka

2019. június 6.

Teljes mértékben öt csillagot érdemel. 23evesen rajottem, hogy csak olyan ruhákat tudok felvenni amin próbálom leplezni az izzadásom. Vagy fehér vagy fekete.. Sőt! Még azokban is iszonyuan festek, főleg egy hosszú nap után. Felveszek egy pólót és máris foltos leszek. Lány létemre olyan szomorú, hogy ennyire izzadok. Onbizalmam totál lerombolja. Két napja vettem ezt a csodaszert és első használat utan másnap, semmi izzadas. De tényleg semmi. Harmadnap pont vizsgazni mentem. Élesben jott a nagy teszt és az izzadas. Azt kell, hogy mondjam teljesen megfelelt. Semmi!! Imádom. Bár teljesen megremiszt a tudat, hogy ha ezt használom nem izzadok, ami egyébként egy termeszetes folyamat és hogy ugye a pórusokat eltomiti. Mi lehet ott ben.. És ezáltal milyen betegségek lehetnek, és miért is hangsúlyozzák az aluminium mentes! izzadasgatlokat. Ettől eltekintve egyszer egyszer használni fogom. Mert tényleg csoda, hogy egyáltalán nem izzadok, mint maskor, mikor tocsog a honaljam 🥺Ja, és nekem egyszeri hasznalat után két napig is hatott, utána újra befujtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Eperke17

2019. április 25.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül rászántam magam.
Mivel olvastam égési sérülésekről, ezért először csak vattakorongra fújtam, és áttöröltem a bőröm (riadókészültségben egy nedves törölközővel :D) egy kicsit csípett, másodjára már nem csípett, és később bőrfelületre fújva sem okozott semmit, bepirosodott, de ennyi volt a max. 3szor használtam, és azóta nem izzadtam szinte semmit. Pedig izzadok télen, nyáron, stresszben, szélben, fagyban, ... Kíváncsi vagyok, hogyan fog működni nyáron. Az aluminium miatt mínusz egy csillag. És egyelőre akkor cserélném le, ha találnék természetes, jól ható dezodort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül rászántam magam.

lilike222

2019. március 6.

Ez hihetetlen, mennyi mindent köszönhetek ennek az oldalnak. De, hogy életem egyik mindennapi problémájára is itt találok megoldást... Elmondhatatlan, amit most érzek, főleg, hogy születésnapom van, ez egy igazi ajándék volt. Szóval kiskorom óta folyamatosan izzad a hónaljam, ha fázok, ha melegem van, ha jól érzem magam, ha nem, mindig vizes a hónaljam. Mindig csak olyan felsőket veszek fel, amin ez nem látszik annyira, mindig kínosan érzem magam emiatt, néha a szag miatt is, és persze kiskoromban is csúfoltak emiatt. Mondanom sem kell, hogy a létező összes fajta izzadásgátló módszert próbáltam, az ecsetelős szerektől, a legdrágább dezodorokig, minden tanácsra rohantam a boltba és akármennyibe került megvettem, hogy végre valami segítsen. Ezt a csodát tegnap vettem meg a krémmánia miatt, a leírásnak megfelelően követtem a lépéseket (kivéve a hintőport), plusz reggel a testápoló felvitele után még fújtam rá Nivea dezodort, az illata miatt. Ma jó idő volt, egész nap melegem volt az irodában, még ping pongoztam is, vártam, hogy mikor kezdek el bűzölögni, de semmi. Hazajöttem, megnéztem a felsőm és nemhogy csökkentette az izzadásom, de csontszáraz volt, se egy megszáradt folt, se a szokásos tocsogó érzés, semmi. SZÁRAZ a hónaljam, amit 25 év alatt, legalábbis amióta az eszemet tudom, nem tapasztaltam. Jelenleg még fel kell dolgoznom, az egészet és több hét után is nyilatkozni, de úristen. Remélem, soha nem szűnik meg ez a szer. Az egyetlen negatívum, hogy este mikor befújtam csípte a bőröm, de ki a francot érdekel, ha utána egész nap száraz lehet a hónaljam. Sorstársak, próbáljátok ki, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.