Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Kifejezetten izzadásgátló készítmény illat és alkohol tartalom nélkül. Így nem okoz irritációt, bőrizgatást és független használójának kedvenc illatától. E kiváló szer hónalj, kéz, láb és nyak túlságos izzadása (HYPERIDROSIS) ellen. A hatóanyag pórusösszehúzó hatása miatt akadályozza meg az izzadást, mely kellemetlen testszaggal járhat. Az EXODOR volt Magyarországon az első izzadásgátló készítmény, melyet a gyógyszertárakban árusítottak. A 60-as évek vége felé lett kozmetikumnak minősítve és azóta is változatlan összetételben kerül gyártásra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Monic

2023. május 29.

Semmi más nem használ, pl. a Rexona maximum protection sem. Tényleg működik, tényleg nem izzadok tőle, ezért mondanám hogy csodaszer, de. És itt a DE, csak azért 4 csillag, mert hiába használom az előírásnak megfelelően, iszonyatosan viszket tőle a hónaljam még úgy is hogy napokig sem az Exodort sem mást nem használok, csak folyamatosan krémezem a hónaljam. Próbáltam testápolót, krémet, vazelint, de sajnos így is viszketek tőle. Ennek ellenére használom, mert csak ez gátolja, hogy meg az izzadást, ami nálam stressz helyzetben még erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 29.

Bonnye

2022. december 25.

Nagyon jó, gyógyszertárban kapható. Nem izzadok tőle. Előtte semmi nem vált be. Ez igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 25.

RitaKovacs1995

2022. május 26.

Háát csodaszernek nem mondanám ☺️ Nagyon sokat segít, visszafogja az izzadást, de nem szűnteti meg. Azért a meleg a hatására ugyanúgy beizzad az ember, ezt nem tudja semmi megakadályozni. Picit csalódás, mert ugyanúgy foltot hagy a pólókon, de nagy segîtség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Shehulk

2021. június 19.

Újra rátaláltam ! Ugyanolyan mint a 90 'evekben emlékeimben. Az egyetlen amitől nem izzadok nem vagyok büdös. Heti 2x használom. Így egy flakon bő egy évig kitart. Egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 19.

Ibrigitta84

2020. augusztus 8.

Igaz,hogy nem büdöset :) de mindentől izzadtam, ez pedig megszüntette! Egy csoda! Max. néha,ha sokszor hssználom,akkor viszket a bőröm tőle,de ha nem fújom utána 1 napig,akkor megnyugszik és nem viszket :)

Én az egyik helyi kis herbária boltból szoktam beszerezni vagy ha ott nincs,akkor a T. áruház üzletsorán lévő herbáriából :) ...a kisboltban olcsóbb. Máshol sajnos nem lehet kapni :( pl.gyógyszertárban vagy drogériában :( próbáljátok ki,megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Kriszta996

2020. július 6.

Sziasztok!
Rengeteg szenvedés, sok izzadás után kipróbáltam és csodát tett. Arra számítottam,hogy csökkenteni fogja az izzadságot de teljesen megszüntette a hónaljamban .
Eleinte csípett illetve ha befújom viszket de a hintőpor segít! És reggelente a zsíros krém is.
Még mindig lehet kapni, én a herbáliában találtam rá nagyon megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Sziasztok!
Még mindig lehet kapni, én a herbáliában találtam rá nagyon megéri kipróbálni.

Lexanka

2019. augusztus 28.

Sok izzadásgátlót használtam már, nekem csak ez vált be. Azt tapasztaltam, hogy már sehol sem kapható. Valakinek tanácsa, mivel helyettesíthetném?
Köszönöm :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Köszönöm :)

myvogue13

2019. június 24.

Nagyon jó véleményeket olvastam itt, azért vettem meg. nekem nem a hónaljam izzad inkább, hanem a talpam és a kezem. Engem az zavar nagyon, hogy nem tudok egy magassarkú szandált felhúzni, mert előre kicsúszik belőle a lábam, nagyon bosszantó. A talpamra vásároltam, 1000 ft. körül volt a gyógyszertárban.
Ha a láb fejemre is fújok (és másnap nem hidratálom) kb. cserepesre szárítja, annyira brutál. Szárazabb a sarkam is meg azok a pontok, ahol az embernek bőrkeményedéses lesz a lába, DE hiába használom minden nap egy hete, nekem a talpamon NINCS VÁLTOZÁS. Nagyon bíztam benne az itteni vélemények alapján. Még annyit, hogy el fogom használni, ha már megvan, de a flakon szerint 3 napig kell minden este, aztán csak 2hetente kb. Szóval még adok neki egy kis esélyt, hátha nehezebben használ, de majd meglátjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Nemtini

2019. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele! majd 20-év télen -nyáron szenvedés után szántam rá magam hogy megvegyem. Jártam dokiknál,semmilyen betegségen nincs,mégis minden évszakban kínzott a túlzott verejtékezés. Kb 1 hete vettem meg,mondván üsse kő rosszabb helyre is elköltöm ezt az összeget. Az első használatkor kis ideig csípős érzés lassan alább hagyott. Sűrűn érintettem,néztem a hónaljam és.....semmi! de tényleg semmi nedvesség.
Fantasztikusan jó volt,magabiztosságot adott. Pedig most aztán van meleg rendesen / 34 fok.
Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Petronellka

2019. június 6.

Teljes mértékben öt csillagot érdemel. 23evesen rajottem, hogy csak olyan ruhákat tudok felvenni amin próbálom leplezni az izzadásom. Vagy fehér vagy fekete.. Sőt! Még azokban is iszonyuan festek, főleg egy hosszú nap után. Felveszek egy pólót és máris foltos leszek. Lány létemre olyan szomorú, hogy ennyire izzadok. Onbizalmam totál lerombolja. Két napja vettem ezt a csodaszert és első használat utan másnap, semmi izzadas. De tényleg semmi. Harmadnap pont vizsgazni mentem. Élesben jott a nagy teszt és az izzadas. Azt kell, hogy mondjam teljesen megfelelt. Semmi!! Imádom. Bár teljesen megremiszt a tudat, hogy ha ezt használom nem izzadok, ami egyébként egy termeszetes folyamat és hogy ugye a pórusokat eltomiti. Mi lehet ott ben.. És ezáltal milyen betegségek lehetnek, és miért is hangsúlyozzák az aluminium mentes! izzadasgatlokat. Ettől eltekintve egyszer egyszer használni fogom. Mert tényleg csoda, hogy egyáltalán nem izzadok, mint maskor, mikor tocsog a honaljam 🥺Ja, és nekem egyszeri hasznalat után két napig is hatott, utána újra befujtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.