Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Kifejezetten izzadásgátló készítmény illat és alkohol tartalom nélkül. Így nem okoz irritációt, bőrizgatást és független használójának kedvenc illatától. E kiváló szer hónalj, kéz, láb és nyak túlságos izzadása (HYPERIDROSIS) ellen. A hatóanyag pórusösszehúzó hatása miatt akadályozza meg az izzadást, mely kellemetlen testszaggal járhat. Az EXODOR volt Magyarországon az első izzadásgátló készítmény, melyet a gyógyszertárakban árusítottak. A 60-as évek vége felé lett kozmetikumnak minősítve és azóta is változatlan összetételben kerül gyártásra.

Nemtini

2019. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele! majd 20-év télen -nyáron szenvedés után szántam rá magam hogy megvegyem. Jártam dokiknál,semmilyen betegségen nincs,mégis minden évszakban kínzott a túlzott verejtékezés. Kb 1 hete vettem meg,mondván üsse kő rosszabb helyre is elköltöm ezt az összeget. Az első használatkor kis ideig csípős érzés lassan alább hagyott. Sűrűn érintettem,néztem a hónaljam és.....semmi! de tényleg semmi nedvesség.
Fantasztikusan jó volt,magabiztosságot adott. Pedig most aztán van meleg rendesen / 34 fok.
Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Petronellka

2019. június 6.

Teljes mértékben öt csillagot érdemel. 23evesen rajottem, hogy csak olyan ruhákat tudok felvenni amin próbálom leplezni az izzadásom. Vagy fehér vagy fekete.. Sőt! Még azokban is iszonyuan festek, főleg egy hosszú nap után. Felveszek egy pólót és máris foltos leszek. Lány létemre olyan szomorú, hogy ennyire izzadok. Onbizalmam totál lerombolja. Két napja vettem ezt a csodaszert és első használat utan másnap, semmi izzadas. De tényleg semmi. Harmadnap pont vizsgazni mentem. Élesben jott a nagy teszt és az izzadas. Azt kell, hogy mondjam teljesen megfelelt. Semmi!! Imádom. Bár teljesen megremiszt a tudat, hogy ha ezt használom nem izzadok, ami egyébként egy termeszetes folyamat és hogy ugye a pórusokat eltomiti. Mi lehet ott ben.. És ezáltal milyen betegségek lehetnek, és miért is hangsúlyozzák az aluminium mentes! izzadasgatlokat. Ettől eltekintve egyszer egyszer használni fogom. Mert tényleg csoda, hogy egyáltalán nem izzadok, mint maskor, mikor tocsog a honaljam 🥺Ja, és nekem egyszeri hasznalat után két napig is hatott, utána újra befujtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Eperke17

2019. április 25.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül rászántam magam.
Mivel olvastam égési sérülésekről, ezért először csak vattakorongra fújtam, és áttöröltem a bőröm (riadókészültségben egy nedves törölközővel :D) egy kicsit csípett, másodjára már nem csípett, és később bőrfelületre fújva sem okozott semmit, bepirosodott, de ennyi volt a max. 3szor használtam, és azóta nem izzadtam szinte semmit. Pedig izzadok télen, nyáron, stresszben, szélben, fagyban, ... Kíváncsi vagyok, hogyan fog működni nyáron. Az aluminium miatt mínusz egy csillag. És egyelőre akkor cserélném le, ha találnék természetes, jól ható dezodort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül rászántam magam.

lilike222

2019. március 6.

Ez hihetetlen, mennyi mindent köszönhetek ennek az oldalnak. De, hogy életem egyik mindennapi problémájára is itt találok megoldást... Elmondhatatlan, amit most érzek, főleg, hogy születésnapom van, ez egy igazi ajándék volt. Szóval kiskorom óta folyamatosan izzad a hónaljam, ha fázok, ha melegem van, ha jól érzem magam, ha nem, mindig vizes a hónaljam. Mindig csak olyan felsőket veszek fel, amin ez nem látszik annyira, mindig kínosan érzem magam emiatt, néha a szag miatt is, és persze kiskoromban is csúfoltak emiatt. Mondanom sem kell, hogy a létező összes fajta izzadásgátló módszert próbáltam, az ecsetelős szerektől, a legdrágább dezodorokig, minden tanácsra rohantam a boltba és akármennyibe került megvettem, hogy végre valami segítsen. Ezt a csodát tegnap vettem meg a krémmánia miatt, a leírásnak megfelelően követtem a lépéseket (kivéve a hintőport), plusz reggel a testápoló felvitele után még fújtam rá Nivea dezodort, az illata miatt. Ma jó idő volt, egész nap melegem volt az irodában, még ping pongoztam is, vártam, hogy mikor kezdek el bűzölögni, de semmi. Hazajöttem, megnéztem a felsőm és nemhogy csökkentette az izzadásom, de csontszáraz volt, se egy megszáradt folt, se a szokásos tocsogó érzés, semmi. SZÁRAZ a hónaljam, amit 25 év alatt, legalábbis amióta az eszemet tudom, nem tapasztaltam. Jelenleg még fel kell dolgoznom, az egészet és több hét után is nyilatkozni, de úristen. Remélem, soha nem szűnik meg ez a szer. Az egyetlen negatívum, hogy este mikor befújtam csípte a bőröm, de ki a francot érdekel, ha utána egész nap száraz lehet a hónaljam. Sorstársak, próbáljátok ki, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

heydee

2018. december 18.

Legjobb szer! Tinédzser korom óta nem normális izzadással szenvedtem, pedig nem ért semmilyen stressz, felvettem egy pólót, és még ha fáztam is beleizzadtam. Mindent kipróbáltam, persze hiába... aztán anyukámnak gyermekkorából eszébe jutott ez a szer, és ez lett az egyetlen ami használt. Az elején kicsit csípett, de rendszeres használt után megszokja a bőr, kicsit száríthatja a hónaljat, de hidratálókrémmel ez orvosolható. És ami fontos: felejtsétek el a dezodorokat! Izzadtságszagot generál, még az Exodor használatával együtt is! Bármennyire izzadtam soha nem volt szagom, ha nem fújtam vagy kentem rá dezodort! Exodor este fürdés után, másnap pedig csak parfüm! Ha elillan az illata, akkor sem lesztek büdösek, csak eltűnik a parfüm illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

dandy93

2018. augusztus 15.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, így nem is csalódtam nagyot.
Elsősorban hónaljban alkalmaztam minden másnap esténként, az első két hétben valóban használt is, ha meg nem is szüntette az izzadást, de kb. felére mérsékelte (hozzáteszem, én főleg stressz-izzadó vagyok), de később már nem hozta ezt a hatást.
Kedvező az ára, én akciósan 600 Ft körül jutottam hozzá, így egy próbát megérhet másoknak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, így nem is csalódtam nagyot.

sailorluna

2018. augusztus 2.

ez tényleg csodaszer! kb. 8 éve használom már kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de mindig visszatérek hozzá.
nagyon izzadós típus voltam, a legnagyobb hidegben is foltos és kellemetlen szagú lett minden ruhám. felsorolni sem tudnám, hogy mennyi izzadásgátlót kipróbáltam. a neten akadtam rá erre a cuccra egy orvosos kérdezz-felelek oldalon. utolsó reményként megvásároltam, és el sem tudtam hinni, hogy ez végre bevált. elég "erős" szer, így nem szabad sokszor/sokat fújni, érdemes szigorúan betartani a használati utasítását. az izzadáson 99%-ig segített, a szagokon azonban nem mindig, de arra megfelel egy dezodor. manapság csak heti egyszer használom, és arra figyelek még, hogy az illatosításra csak alumínium mentes dezodort használok, hiszen ebben épp elég alumínium van. ha egy időre kihagyom, ismét visszatérnek az erősebb izzadás és a szag, haha, tehát még mindig jól jön az exodor. : ) nem is tudok máshogy fogalmazni, csak úgy, hogy számomra életet mentett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

gancsklaudia

2018. július 30.

Rendkívül izzadós vagyok, de ez semmit nem ér. Azon kívül, hogy már fél éve nem gyógyuló égésfoltokat okozott, semmit nem tud. Pedig úgy használtam, ahogy kell. Az izzadáson pedig semmit sem segített. Ha lehetne, mínusz csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

LadyBianka

2018. június 13.

Nagyon szeretem, rendkívül izzadós vagyok, de így is tökéletesen meggátolja az izzadást. Ésszel kell használni, mint mindent.
Az összetevők miatt levonnék 1 pontot, de akkor nem lenne ez a hatása, így nem teszem...arra való amire kell!
Megértem, ha valaki inkább mást választ... én újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Megértem, ha valaki inkább mást választ... én újraveszem!

UPanda

2018. június 6.

Sokáig Vichy-t használtam, de egyszer csak elmúlt a hatása... Azóta 237 féle dezodort kipróbáltam, mindhiába. Aztán rátaláltam az Exodorra. Csodaszer! Hónaljra használom. Este fürdés után bekenem, a reggeli zuhany után pedig használom a Garnier dezodoromat. Nagyon jól működik nálam. Eleinte hetente kétszer, háromszor használtam, most kb. két-három hetente egyszer. És működik! A használati utastást tartsátok be, ez fontos! Ne ezt használjátok dezodornak! Inkább este bekenni vele az érintett területet és reggel púder vagy a már megszokott deo és indulás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.