Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kombinált kontaktlencse folyadék lágy lencsékhez.

Alizka

2018. május 18.

Sajnos nekem nem volt jó. Biztosan nem veszem újra. Jó az ára, de ennyiért van jobb is. Nem tisztít eléggé, vagy nekem van valami érzékenységem vele szemben, mert amíg ezt használtam, homályosan láttam, és törte a szememet a lencse. Sokat kellett használnom belőle, mert nagyon híg, és kifolyt a tenyeremből az egész, még mielőtt megtisztítottam volna a lencsét. Plusz mindig azt éreztem, hogy van valami a lencsémen, ezért gyakran azzal ment el a reggeli behelyezés, hogy újra meg újra kivettem a szememből, és leöblítettem... Csak azért kap 2 csillagot, mert a semminél - ez alatt a lencsében alvást értem - kétségtelenül jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

FKingu

2016. május 16.

Gyógyszertárban ezt ajánlották,tette a dolgát, nem volt probléma vele,de most már nem ezt használom, mert ár-érték arányban van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Anna28

2015. január 13.

Azért adok 4 csillagot erre a termékre, mert nekem ez csak pluszban kellett a munkahelyemre, hogy ha valami gondom adódna a kontaktlencsémmel, kicsit ki tudjam venni, benedvesíteni, stb. Egyébként szerintem teljesen rendben van a minősége (ár-érték arányban). Mivel az egyéb más kontaktlencse-folyadékok árának a tizedébe kerül, hát gondolom, annyira nem profi cucc. Viszont áthidaló megoldásnak számomra tökéletes. Müllerben vettem egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.