Egyéb

Ár:   €9.99   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   €9.99
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

• Pneumatikus hajkefe FSC párolt bükkfából
  • Minden hajhosszra alkalmas
  • A fából készült sörték masszírozzák a fejbőrt, elősegítik a vérkeringést és stresszoló hatással rendelkezik
  • Természetesen antisztatikus

dorqaap

2020. május 6.

Pár éve vettem ezt a hajkefét, mivel korábban már használtam másik fa fésűt, ami jó volt, bár pár év után kihullottak a fogai. Amikor ezt megvettem, nem figyeltem, hogy a végén nincsenek bütykök, ezért nem annyira kellemes vele a fésülködés, bár lehet, valaki ezt pereferálja. Nekem az a bajom vele igazán, hogy nehéz tisztítani, mivel a gumi része csúnya lesz és nekem túl macera mindig tisztítani, ezért pár év után megváltam tőle. Utazáshoz a kicsi verziója van meg bütykökkel a végén, ez végülis megfelel, bár a probléma ugyanaz maradt, a tisztítás egy rémálom, még ha kefével dörzsölöm, akkor is 2-3 fésülködés után ott a kosz. Illetve ez lehet, hogy az én fura hajszerekezetem tapasztalata, de valahogy a fa fésűk olyan furán fésülik ki a hajam, hogy madárijesztős lesz, és nem tetszik a végeredmény. Jelenleg egy egyszerű műanyag kefét használok, és azzal szép sima lesz, nem húzza, nem fáj. Nekem hulámos, néha egyenes, néha göndörebb hajam van, vékonyszálú. Szóval bármennyire is tetszik a gondolat, hogy a fa miatt környezetkímélőbb vagyok, sok-sok év után le kell mondanom erről, nem nekem való. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.