Egyéb

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Floree

2018. szeptember 19.

Óóó, ilyen nekem is van otthon, nemrégiben vásároltam egyet! :) Régebben használtam ilyet, igaz nem az enyém volt. Ez valami fantasztikus, libabőrös leszek ahogy masszírozom a fejem vele, nagyon kellemes. Azt hallottam hogy serkenti a hajnövekedést, de eddig nem rendszeresítettem a használatát, csak alkalmanként használtam. De ezután mindennap fogom masszírozni a buksim! Nagyon szuper kis termék. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Pampilla

2018. szeptember 18.

Imádom. Jobban nő a hajam. A macskámat is masszírozom vele,lol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Imádom. Jobban nő a hajam. A macskámat is masszírozom vele,lol.

Vendy254

2018. április 5.

Olvastam ha naponta 2percet használjuk ezt segít a hajnövekedésben és valóban :) imádom. sokat segített a hajamon és a egyébként is nagyon jól esik :) ellazít illetve serkenti a vérkeringést szóval csak tó dolgokat okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

budaikrisztina11

2018. március 28.

Akkorát nevettem azon hogy ez fent van...:) Jó kis szerkentyű én nagyon szeretem..de csakis akkor ha valaki csinálja nekem mert magamnak nem olyan érzés.. Állítólag jót tesz a vérkeringésnek ezáltal segít nőni a hajnak..néha tényleg beleakad a hajba de én ezzel együtt is szeretem ezt a kis terméket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Theodora

2018. március 28.

Ó, hát ez fenn van itt? :D Szuperjó, a kutyámnak is csinálom vele néha, imádja ő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

thewildone

2017. április 28.

Remekül stimulál, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Remekül stimulál, szuper termék.

cattitude

2017. március 2.

jaj, nagyon szeretem, néha annyira be tudnak állni az izmaim az irodában üléstől/stressztől, hogy még a fejemet is feszültnek érzem, ilyenkor nagyon jó masszírozni ezzel a fejbőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

LathatatlanOzike

2017. március 2.

Úú, de szeretem, ha más ezzel vakargatja a fejem. :D Kiráz tőle a hideg, totál libabőrös leszek.
Nem tudom, hogy miért van fent az oldalon, azon kívül sok értelme nincs, hogy jóó érzés, és maximálisan megnyugszom tőle, álmos leszek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

szancs95

2017. február 19.

Hát ez? :D
Szeretjük, párom sok szor kér meg rá hogy "birizgáljam" a fejét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Hát ez? :D
Szeretjük, párom sok szor kér meg rá hogy "birizgáljam" a fejét. :)

csomoviki

2017. február 19.

Szerintem én vagyok a földön az egyedüli aki utálja :D Barátom néha elkezdi vakargatni ezzel a fejem és olyan szinten kiráz tőle a hideg és zavar, hogy azt el nem tudom mondani. Barátom imádja. Kifejezetten vicces amilyen fejet vág ha vakarja ezzel a fejét XD ezért érdemes csak ez az izé :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.