Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• 50 perces kardió edzéshez hasonló eredményt nyújt;
  • A pirospaprika felmelegíti a testet, javítja a vérkeringést, beindítja a szövetek megújulási folyamatait;
  • A vulkanikus agyag elősegíti a  méreganyagok és a felesleges folyadék  eltávolítását a szervezetből;
  • Az alfa-liponsav hozzájárul a zsírszövetek aktív égetéséhez;
  • A cikória kivonata optimalizálja a víz-só egyensúlyát a szervezetben;
  • A kardamom kivonat lebontja a zsírkötéseket, alakformáló tulajdonsága van;
  • A teafaolaj nedvességgel telíti a sejteket, jól tonizál.

necra

2021. július 31.

Leírás alapján nagyon jól hangzott, viszont kicsit megijesztett az iszapos állag és kinézet, így elég sok ideig csak nézegettem a polcon. Ma azonban úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Brutális, forró, éget (még fent van). Remélem, hogy hatásos, mert már elhiszem az 50 perces kardió hatást. Megelőlegezem az 5 csillagot, mivel tényleg érezhetően csinál valamit és nagyon baráti az ára mindezért

up. Kb 10 percig bírtam és rohantam a fürdőbe, itt elkövettem azt a hibát, hogy meleg vízzel próbáltam lemosni, majdnem elsírtam magam annyira égett. Végül a férjem hideg vízzel lemosogatta rólam. A kikészített fehér törölköző teljesen fekete lett. A bőröm még mindig ég, vörös, viszont nagyon selymes. Megvettem a termékcsalád 30 perces erősségű verzióját is, talán azzal kellett volna kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.