Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Tisztítja és frissíti bőrét, valamint élinkíti a vérkeringést. Finoman eltávolítja az elhalt, fölösleges hámsejteket.

• Fürdés vagy zuhanyzás közben használja kedvenc szappanával vagy tusfürdőjével.
  • Szaunában szauna zselével, olajjal.

Jucuus

2019. július 7.

Nekem a hosszúkás van meg, és nagyon imádom! Kár, hogy csak nemrég próbáltam ki, pedig már régóta terveztem megvenni. 450 pénzért vettem a Dm-ben, iszonyat puha lesz tőle a bőröm használat után, őnbarnítózás előtt nagyon hasznos tud lenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Banszky

2019. február 11.

Testradír helyett néha ezzel szoktam a tusfürdőt eloszlatni magamon és tökéletesen puha bőrt varázsol,ahogy finoman leradírozza az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 26.

Azért vettem, mert lusta voltam mindig elkészíteni otthon a kedvenc testradírom, gondoltam egy ilyen jó megoldás lehet és igazam lett. Tartottam tőle, hogy túl durva lesz a bőrhöz, de szerencsére ez nem így lett, bár tény, hogy hajlamos kipirosodni néha, de egyáltalán nem fáj vagy viszket, csak olyan, mint amikor végighúzom rajta a körmöm. Általában hetente vagy néha hetente kétszer használom és ennyi idő alatt pont megszárad, az elhalt hámsejteket hatékonyan eltávolítja és időt is spórolok vele, szóval nekem bőven megérte megvenni és szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 26.

zsófi84

2016. január 21.

Szanuában használom ennek a "lapos" változatát. Használat előtt bevizezem, és miután felpuhult a bőr, megdörzsölgetem vele a bőröm. Nagyon szeretem, utána nagyon sima lesz a bőr. Először azt hittem, hogy karcolni fog, de benedvesítve megpuhul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Timcso

2015. július 10.

Jó hasznát veszem fürdéskor, mindennap használom. Benőtt szőrszálak ellen nagyon hatékony, de csak többszöri használat esetén. Lehet csak engem zavar, de nem annyira durva maga a felülete, hogy erőlködés nélkül is lehozza a nem kívánt hámréteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

grizus

2015. március 8.

Ez a tárgy az emberiség egyik legnagyobb találmánya. Szárazon használom, általában lefekvés előtt dörgölöm át vele a testem, vagy amikor úgy érzem. Istenien felfrissíti a bőrt és a vérkeringést. Ha valamim kézzel megvakarhatatlanul viszket, ezzel vakarom meg. Csodálatos találmány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

angi9207

2015. január 12.

Nem is tudom, nagyon vegyesek az érzéseim... Tökléletes lenne, ha a tüsfürdő habja nem a szivacs túloldalán jönne ki, ahol fogom. Így olyan, mintha tusi nélkül, sima vízzel dörzsölném magam..
Pedig amúgy nagyon kellemes a használata, de így... :S
Ja, és a kimosása rengeteg ideig tart..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Pedig amúgy nagyon kellemes a használata, de így... :S
Ja, és a kimosása rengeteg ideig tart..

pudinggie

2014. szeptember 26.

A lábamon nagyon érzékeny a bőröm, hamar kipattogzik, begyullad. Krémek eddig nem használtak, sőt, inkább rontottak a helyzeten, ezért kezdtem el luffát használni. A szivacs kialakítása nekem sem tetszik és tényleg baromi lassan szárad, viszont ezek szerintem elhanyagolható negatívumok. Ami a lényeg, hogy gyönyörűen helyrerakta a lábaim! :) Ár-érték arányban a tökéletestől is tökéletesebb, mindenképp ezt veszem újra, ha elhasználódott (előttem értékelőtől ellentétben nekem nagyon sokáig bírja).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

tavikacsa

2014. április 27.

Az árát nagyon megérte, 500 ft volt, és bár a hosszú távú hatásairól még nem tudok mit mondani, bizakodó vagyok. Azonban nem tetszik, hogy viszonylag kicsi a luffás része, és egy böhöm szivacs tartozik hozzá. Lassan szárad ki és a szivacs miatt kényelmetlen a használata is. Ha tönkremegy szerintem nem ezt, hanem a mannásat fogom megvenni, igaz, hogy drágább, de szét lehet vágni kisebb részekre.

UPDATE:
Nagyon jót tesz a bőrömnek, hogy a narancsbőrrel kezd-e valamit, azt még nem tudom, de az arcomnak nagyon jót tesz, hogy esténként gyengén átradírozom vele. Semmi krém, vagy arclemosó nem használt még ennyit az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

UPDATE:

Yubiri

2013. november 2.

DM-ben vettem, kb 500 Ft-ért, szerettem, pár hétig, de nagyon hamar tönkrement. (A luffa része szétszakadt.) Erősen ki kellett csavarni, mivel a vastag szivacsos része sok vizet szívott fel és nehezen száradt ki. 5 * lenne, mivel jó volt, de pár héten belül ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.