Egyéb

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Remedios, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Hulladékmentes szemlélettel készült SLS-mentes szilárd sampon normál hajra. Íme a műanyag flakonokba zárt folyékony samponok hazai zero waste alternatívája, a Fleur de lin szilárd sampon normál hajra! Érzékeny, könnyen korpásodó fejbőrre is eredményesen használható. Használata után nincs szükség ecetes, vagy citromsavas öblítésre, mint a samponszappanok esetében.

Remedios

2019. június 13.

Nem szárítja a hajat és a fejbőrt, jó tapintású tőle a hajam. Az illata kellemes, nekem egyelőre bevált. Nagy előnye, hogy nem kell utána ecetes öblítés. Psoriasisos fejbőrön használom, kíváncsi vagyok hosszútávon elmúlik-e tőle. Egyelőre 5 csillag.

Update: 3 hónapja használom és a pikkelysömör szépen húzódik vissza, nem viszket és nem irritált a fejbőröm. Soha semmivel nem tudtam ezt elérni, úhogy újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

Szofi07

2019. június 5.

Egyszerűen tökéletes!! Évek óta kűzdök fejbőr viszketéssel, már nagyon sok drága készítményt kipróbáltam de hiába.. Amióta ezt a szilárd sampont használom, szinte megszűnt minden bajom, a hajam pedig puha, és mintha kevésbé is hullana! :) Nekem kb 2 hónapig elég, pedig 2-3 naponta használom! Mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

HDR

2019. május 19.

Egyszeri hajmosás után írom egyelőre, de engem meggyőzni látszik. Nagyon jól tisztít, és vizesen is jól ki tudom fésülni a váll alá érő hajamat. Nagyon szép fényes es selymes tapintású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0