Egyéb

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Remedios, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Hulladékmentes szemlélettel készült SLS-mentes szilárd sampon normál hajra. Íme a műanyag flakonokba zárt folyékony samponok hazai zero waste alternatívája, a Fleur de lin szilárd sampon normál hajra! Érzékeny, könnyen korpásodó fejbőrre is eredményesen használható. Használata után nincs szükség ecetes, vagy citromsavas öblítésre, mint a samponszappanok esetében.

Viqus

2020. március 10.

Viszkető fejbőrömre vettem de semmi változást nem tapasztaltam.
Nekem macerás a használata. Nehezen tudom egyenletesen samponozni vele a hajam. Hol túl sok jut és érzem hogy száraz lesz tőle a hajam. Hol meg kevés és zsíros marad.
Hajbalzsamot minden esetben használnom kellett mert száraznak éreztem a hajam.
Pozitívum hogy csomagolás mentes.
Negatívum hogy elég borsos az ára.
Még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Viszkető fejbőrömre vettem de semmi változást nem tapasztaltam.
Hajbalzsamot minden esetben használnom kellett mert száraznak éreztem a hajam.
Pozitívum hogy csomagolás mentes.
Negatívum hogy elég borsos az ára.
Még próbálkozom vele.

Faustine

2020. március 7.

Nagyon bevált. Sok samponnal próbálkoztam már, sok nem vált be, de ez nagyon jó. Nem szárítja, nem zsírosítja a hajam és nem kell gyakrabban se mosnom, mint korábban más samponnal. Sokszor nem használok utána balzsamot se, úgy is teljesen megfelelő számomra. Kisméretű a kiszerelés, de már látom, hogy nagyon sokáig elég lesz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Kmetyek

2019. december 18.

A fodrász mondta, hogy próbáljam ki az SLS-mentes sampont, és kerestem csomagolásmentes alternatívát, így találtam rá. Jól tisztít, fincsi citrusos illata van. Használat után nekem kell balzsamozni is, mert mikor anélkül használtam pár alkalom után nagyon száraz volt a hajam.
Csak 4 csillagot adok, mert néha nagyon erősen hámlik tőle a fejbőröm vagy korán zsíros a hajam töve.
De megadom neki a javítás lehetőségét, lehet, hogy még nem ismertem ki a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

IvettPalfi

2019. október 4.

Hulladékmentes alternatívát kerestem, így találtam rá. Nagyon könnyű használni, jól habzik, alaposan tisztít és nem szárítja a fejbőrömet sem, amit sok más samponról nem mondhatok el. Használok hajmosás után mindig hajolajat (Coconutoil) is, így nem tudom, hogy szárítaná-e a hajamat, de a kettő együtt remekül működik, selymes, fényes haj lesz az eredmény. Egy csillagot levonok tőle, mert nekem nagyon gyorsan fogy, ehhez képest nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

marbi

2019. szeptember 26.

Nagyon szeretném szeretni, de egyenlőre nem tudom eldönteni, jó e nekem. Egy szappant elhasználtam teljesen belőle. Tetszik az illata, nagyon habzik és egyszerű használni, viszont nekem nagyon gyorsan elfogy, pedig sokaktól azt olvastam, hogy sokáig kitart hosszú hajnál is. A hajamnak vegyesek a reakciói rá: van, hogy szép lesz, van, hogy kaszás állagú és olyan is, hogy zsíros érzés marad utána. Szóval nekem jó is, meg nem is. Még egyszer megveszem és írok, ha változott valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

mmohaa

2019. szeptember 19.

Sajnos nekem sem vált be, korpásodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Sajnos nekem sem vált be, korpásodik tőle a hajam.

Mexx88

2019. szeptember 13.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos azon kevesek közé tartozom akinek nem vált be. Használata tényleg nagyon könnyű, kevés kell belőle, de szörnyen szárítja a festett hajamat, kicsit sem hidratálja.
Túlárazott terméknek bármilyen szemszögből is nézzük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Túlárazott terméknek bármilyen szemszögből is nézzük.

lalabel

2019. szeptember 12.

Csupa pozitív csalódás, szerencsére nem kellett kompromisszumot kötnöm a hulladékmentesség és a hatékonyság között. Ez a sampon ugyanis jobb, mint bármelyik, amit előtte használtam. Balzsamozás előtt is érzem, hogy puhább, selymesebb a vizes hajam, mint más samponoknál. Jól habzik, lassan fogy. Natúr szilárd balzsamot használok utána (Vakesa), ez a kombináció így nekem a tökély.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

mano

2019. augusztus 24.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Rettentően szárítja a hajam, amikor balzsam nélkül használtam, megállt a hajamban a fésű. A hajamnak egyáltalán nem lesz szép, egészséges kinézete ezután, inkább sprőd és fakó :( Kár, mert elég drága (nekem elég gyorsan fogy). Az illata finom, használni könnyű: féltem, hogy semmit nem fog habzani, de ezzel a részével nincsen gond. Mosni is ugyanúgy 3 naponta kell a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

NorkaEchelon

2019. július 22.

Legjobb sampon amit valaha próbáltam. Kíméletes, finom enyhe illata van, egyszerű a használata és örülök, hogy nem kell ecetes öblítés. Szép, puha tőle a haj. Fontos szempont, hogy ez egy zero waste termék. Másnak is nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0