Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. március 29.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Dermatológiailag bőrbarát, ph semleges, alkoholt nem tartalmaz, parfümöt nem tartalmaz

Poptie

2018. augusztus 30.

Az összes nedves toalettpapír közül szerintem ez a legjobb (és legolcsóbb is!!!). Megfelelő méretű a kendő, elég nedves, és tényleg illatmentes. Sokadik csomaggal használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Matilda

2016. április 19.

Teljesen jó termék, megfelelően nedves, nem irritál, hatékony és megéri az árát is. Egy csomaggal használtam el, és bár nem volt vele problémám, inkább a sárgát veszem ezentúl, mert finomabb az illata és a kendő mintája is nagyon aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Dalmicica

2016. április 19.

Terhesség alatt minden kijött aminek ki kell jönnie...Hát ez a termék lett a legjobb barátom :) Mondjuk én a sárga verziót használom. Olcsó, sokáig elég. Igaz tényleg könnyen tépődik, de engem nem zavar. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

AkInImOd

2016. április 19.

Körülbelül fél éve használom utazások során. Nekem pont, hogy bejött: sokáig elég, és kényelmes használni - de nem szakad olyan könnyen, hanem hozza magával a többit is, sokszor feleslegesen... Szerintem nincsen erős vagy tolakodó illata és kellően nedves volt eddig az összes csomagom (volt, ami túlságosan is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

kissbarbara1990

2016. április 18.

ez nagyon hitvány termék. minimális kis húzástól elszakad, nem elég nedves, büdös...arra jó hogy a port letöröljem az asztalról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin