Egyéb

Ár:   1720 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmagyar, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

• eltávolítja a bőrpírt az arcról
  • azonnal megnyugtatja az arcbőrt
  • regenerálja az arcbőrt
  • hidratálja és táplálja az arcbőrt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kmagyar

2020. május 28.

Egy napja kezdtem el használni. Ezt a termékcsaládot még nem ismerem de árban nagyon kedvező. A tonik állagra könnyebb mint a viz kevés elég belőle.bőrirritáció nem alakult ki. Olyan mintha vízzel mostam volna le az arcomatm egy vekony réteg képződik az arcon használat után de nem neheziti el a bőrőmet. Azért adok csak 3 csillagot mert még nem tudom h mi lesz az használat eredménye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin