Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $20
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mini arctisztító kefe a mélytisztítás előnyeit kínálja egy kompakt, tenyérnyi készülékben. A T-Sonic lüktetései egyedülálló módon képesek eltávolítani a szennyeződések és az olaj 99,5% -át, valamint a sminkmaradékat és az elhalt hámsejteket és a bőr irritálása nélkül hámlaszt. A naponta kétszer csak 1 percnyi használat megtisztítja és átalakítja a bőrt azáltal, hogy eltávolítja a foltokat okozó szennyeződéseket. A LINA mini arckefe rendkívül tartós, testbiztos, hipoallergén szilikonból készült, és nem porózus, hogy ellenálljon a baktériumok elterjedésének , így 35X-es higiénikusabb, mint a nylon sörtéjű kefék, és soha nem igényelnek helyettesítő kefefejeket. Könnyű, teljesen vízálló, a fürdőkádban vagy a zuhanyzóban is használható. A sebesség két gombbal állítható. Tölthető, egy teljes töltés akár 300 használatra elég.

Letti2

2020. május 16.

Szögezzük le, ezt én úgy vettem, hogy tisztában voltam vele, hogy ez nem Foreo, hanem utánzat. Sosem próbáltam az igazit, így nem tudom összehasonlítani őket, de egyelőre nem szerettem volna ilyen sokat költeni egy kütyüre. Az aksija nem bír annyit, mint amennyit ígért. Kb. 2 hónap múlva (napi egy perc használat mellett) kellett először töltenem, bár nem merült le teljesen, de már érezhető volt, hogy gyenge. A vízállóságát úgy oldották meg, hogy ahol a töltőt bedugod, oda egy kis műanyag dugót kell tenni, hogy ne menjen bele a víz. A Foreonak úgy tudom nem kell ilyen dugó, hanem vízálló a kialakítása. Elvileg Foreo jelez is neked 15 mp-enként, és egy perc után leáll (youtube videókból tájékozódtam, hogy össze tudjam hasonlítani ezzel). Több különbségről nem tudok írni, mert saját tapasztalatom nincs a Foreoval.

Alapvetően elégedett vagyok azzal, amit a bőrömmel csinál. Gél állagú arctisztítóval, és heti 1x bőrradírral használom. A pórusaim sokkal tisztábbak. A készülék könnyen tisztítható (bár én a hálószobában tartom a polcon, és nem a párás fürdőszobában). Úgy érzem jó vásárt csináltam. azok a hiányosságok, amit fent írtam, az összehasonlításban egyáltalán nem okoznak problémát. Nekem ez megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Alice83

2019. február 18.

Azt hiszem nekem ez van de az enyémen magán a gépen és a dobozon foreo luna van írva és tökéletes hamisítványnak tűnik(színe mérete sörtéi a betűk rajta a az alján lévő feliratok) komolyan nem lehet megállapítani ránézésre még talán fogásra sem..maga a sörte keményebb összehasonlítva a foreo luna play plusszal, de az igazat megvallva arra az van írva h finomabbak a sörtéi a sima luna mininél..kicsit hangosabb is de hasonló érzés az arcon és szépen tisztít a fehér fejű mitesszereket szó szerint használatról-használatra tünteti el..a szemem körül volt és már nincs egy darab sem..kicsit hámlaszt azt mondják bár nem tudom inkább csak políroz..amikor használom a bőröm szó szerint fényes lesz és a számról is leviszi a kis egyenetlenségeket..nagyon hasznos ajánlom teljes szívvel de én azért beruházok majd egy eredetire ..majd évek múlva..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

tomkogy

2019. február 5.

Nagyon szeretem! A FOREO-nak picit puhábbak a sörtéi, de ez is nagyon kellemes. Azzal győzött meg végleg, hogy az arcom egyik oldalán ismét kezdett előjönni olyan kis bőrkinövésből kettő, amilyeneket előzőleg lézerrel kellett eltávolítani. Alig akarom elhinni, hogy ennek a kis kefének köszönhetően elkezdtek visszahúzódni! Egyébként is sokkal szebb és puhább a bőröm. A Diadermine micellás arctisztító tejével használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.