Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $20
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mini arctisztító kefe a mélytisztítás előnyeit kínálja egy kompakt, tenyérnyi készülékben. A T-Sonic lüktetései egyedülálló módon képesek eltávolítani a szennyeződések és az olaj 99,5% -át, valamint a sminkmaradékat és az elhalt hámsejteket és a bőr irritálása nélkül hámlaszt. A naponta kétszer csak 1 percnyi használat megtisztítja és átalakítja a bőrt azáltal, hogy eltávolítja a foltokat okozó szennyeződéseket. A LINA mini arckefe rendkívül tartós, testbiztos, hipoallergén szilikonból készült, és nem porózus, hogy ellenálljon a baktériumok elterjedésének , így 35X-es higiénikusabb, mint a nylon sörtéjű kefék, és soha nem igényelnek helyettesítő kefefejeket. Könnyű, teljesen vízálló, a fürdőkádban vagy a zuhanyzóban is használható. A sebesség két gombbal állítható. Tölthető, egy teljes töltés akár 300 használatra elég.

Alice83

2019. február 18.

Azt hiszem nekem ez van de az enyémen magán a gépen és a dobozon foreo luna van írva és tökéletes hamisítványnak tűnik(színe mérete sörtéi a betűk rajta a az alján lévő feliratok) komolyan nem lehet megállapítani ránézésre még talán fogásra sem..maga a sörte keményebb összehasonlítva a foreo luna play plusszal, de az igazat megvallva arra az van írva h finomabbak a sörtéi a sima luna mininél..kicsit hangosabb is de hasonló érzés az arcon és szépen tisztít a fehér fejű mitesszereket szó szerint használatról-használatra tünteti el..a szemem körül volt és már nincs egy darab sem..kicsit hámlaszt azt mondják bár nem tudom inkább csak políroz..amikor használom a bőröm szó szerint fényes lesz és a számról is leviszi a kis egyenetlenségeket..nagyon hasznos ajánlom teljes szívvel de én azért beruházok majd egy eredetire ..majd évek múlva..

Alice83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

tomkogy

2019. február 5.

Nagyon szeretem! A FOREO-nak picit puhábbak a sörtéi, de ez is nagyon kellemes. Azzal győzött meg végleg, hogy az arcom egyik oldalán ismét kezdett előjönni olyan kis bőrkinövésből kettő, amilyeneket előzőleg lézerrel kellett eltávolítani. Alig akarom elhinni, hogy ennek a kis kefének köszönhetően elkezdtek visszahúzódni! Egyébként is sokkal szebb és puhább a bőröm. A Diadermine micellás arctisztító tejével használom.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.