Freshlight

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A hidratáló formula keratinnal és tavirózsa kivonattal belülről tölti fel a hajszálakat, normál hajtól a vékonyszálú hajig. Ellenállhatatlan illattal a gyönyörű, lenyűgöző és könnyen kifésülhető hajért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

violetpanther0128

2020. január 26.

Sajnos ez is jobbára csak a haj illatosítására jó, másra nem igazán. Jobb mint a nem kiöblítendő változata, de ez is gyenge minőség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Szofiika2791

2018. november 21.

Megláttam.Megvettem.Nem kellett volna.semmi extra.illata jo de akkor sem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

krisztina-g

2018. július 16.

Ezt is ugyan úgy, minta a samponját akciósan vettem a Rossmann-ban. Az illata csodálatos, bár a bazsarózsás verzióját jobban szeretem. Könnyen fésülhető és hidratált lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

lau256

2018. július 15.

Nem a legjobb amit eddig probaltam az en rövidebb es vekony szálú hajamra viszonylag sokat kellett tenni belole, en nem szeretem rajta hagyni a hajamon sokaig a balzsamokat mert altalaban nincs idom , ennek ellenére a végeredmény vegul nem lett rossz puha es kifesulheto lett a hajam, de mint irtam az elején van ennél jobb is (akcióban vettem kb 400ft-ot siman megér )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

carmenxo

2018. április 9.

Cuki csomagolás, finom illat, de nagyon folyós az állaga és rengeteg kell belőle. 3 hetet alig bírt ki heti 2 hajmosás mellett ami nálam nagyon kevés, előtte a pantene intensive repairt használtam ami majd 2 hónapig elég és olcsóbb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.