Swiss-O-Par

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ideális szárazsampon hajmosások között. A frizura megmarad, felfrissül, és ismét telt lesz.

Mirabylia

2019. július 8.

Anyukám szereti, de számomra borzasztó! Az erős illatát se szeretem. Nagyon megragad és körülleng. A hajamon nem sokat segít, de néha még ront is. Ráadásul akárhogy próbáltam eltüntetni, mindig poros maradt tőle a hajam, még világos hajszínnél is!
Ha nincs más és nagyon muszáj, maximum ráfanyalodok, de ha lehet, sose veszem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

McFly

2019. május 2.

A kedvezőbb árú szárazsamponok közé tartozik, úgyhogy gondoltam kipróbálom.
Csodát nyilván nem kell tőle várni, de azért célnak megfelel. Volt, hogy újravettem, de nem a kedvencem.
Használat után alaposan ki kell fésülni a hajat, illetve törölközővel is át kell dörzsölgetni, hogy a fehér púderszerű foltok eltűnjenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

A kedvezőbb árú szárazsamponok közé tartozik, úgyhogy gondoltam kipróbálom.

Freegine77

2018. november 8.

Régóta tartó hajhullás miatt vettem, a sok kencefice, hajszesz stb. miatt ugyebár mindig úgy néz ki a hajam, mintha sosem mostam volna meg. Nagyon bíztam a termékben, de rettenetes nagy csalódás, eleve a fésülgetés miatt ez nálam nem opció. Semmit sem használ. Egy sima hintőpor hatékonyabb a kínos "zsíros" hatásra :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

cattitude

2018. november 1.

ár-érték arányban ez egy rettenetes termék, pláne, mióta lehet Batiste meg sajátmárkás szárazsamponokat is venni a dm-ben/rossmannban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

pappevi1975

2018. november 1.

Kipróbáltam, sőt mégegyszer vettem, de nekem sajnos nem hozta a hozzá fűzött reményt.
Erős “illatú”, szinte fujtó.
Nem tudtam maradéktalanul sem kifésülni, sem törölközővel kiszedni.
Egy napra talán, de nem éreztem magam jól “alatta”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Erős “illatú”, szinte fujtó.
Nem tudtam maradéktalanul sem kifésülni, sem törölközővel kiszedni.
Egy napra talán, de nem éreztem magam jól “alatta”.

vvma05

2018. július 12.

A szaga irtó kellemetlen, mint már többen is írták. Fehér pontok/foltok nem maradtak a használata után a hajamon, egy 8 órás műszakra meglehet vele menteni a hajat, de egy egész napra nem terveznék vele. Nem tudom se nagyon lepontozni, de felpontozni sem. Elhasználtam, de többé nem kerül a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

evelution

2018. május 20.

akinek tényleg zsírosodik a haja és nem csak kiakarja egy nappal tolni a hajmosást..az NE vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

0bikbik0

2018. február 21.

Ha nem is csodaszer, de rajtam jól működik.
Az illata iszonyat erős, de hamar elillan, én nem érzem egész nap, pedig elég szagérzékeny vagyok.
A hatása meg vállalható. Néhány perc alatt hat, kifésülöm, törcsivel átdörzsölöm és kész. Nekem nem lesz fehér a barna hajam, egy-két nappal simán kitolja a hajmosást. Annyit bőven tud, mint a többszörösébe kerülő többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Ha nem is csodaszer, de rajtam jól működik.

szalsza04

2018. február 13.

Ahogy azt eddig mások is írták, az illata valóban nem a legjobb, de számomra elviselhető. A hajat felfrissíti, tartást is adott neki; nyomot nem hagyott a hajamon csak a kefén. Ezért az árért cserébe teljesen megfelelő (hozzátenném, hogy felénk csak 700-800 Ft-ba kerül)!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

someva

2017. november 27.

Én ettől majdnem megfulladtam. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Én ettől majdnem megfulladtam. Soha többet!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene