Egyéb

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   9 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hopi, az összetevőket feltöltötte: clevergirl, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   9 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

A szappanrózsa meghitt hangulatot varázsol a fürdőkádba, és ideális apró figyelmesség szeretteinknek.

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: 1db hiány, Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Emulgeálószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: viszkozitás növelő anyag, vagyis olyan összetevő, ami a terméket sűrűbbé, nehezebben folyóvá teszi. Sajnos nem lehet tudni, hogy pontosan melyik vegyületeket takarja a megnevezés.