Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Betty, Módosítva: 2013. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Erős bőrkeményedés- és tyúkszem-oldó folyadék, 3-5 perc behatási idővel. AHÁ-val gazdagított, természetes, gyorsan ható zselét könnyű használni, és abszolút nélkülözhetetlen eszköze a pedikűrnek. Perceken belül, ez a kezelés felpuhítja a bőrkeményedéseket, melyek ezután könnyed dörzsöléssel eltávolíthatóak.

Kiszerelés: 30 ml

Betty

2013. január 13.

Otthoni használatra is tökéletes. Egy habkővel tökéletesen el lehet távolítani a makacs bőrkeményedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.