Egyéb

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Africa, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Egyéb

Az ismert baktériumok 99%-át elpusztítja.

doreen

2019. május 24.

olcsó, nagyon sokáig elég. elég alkoholos szaga van, de elviselhető. nem hagy ragacsos utóérzetet maga után. bár amibe van nem valami jó minőségű. mikor a felénél jártam alul egyszerűen szétvált és dobhattam is ki, mert folyt ki minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 15.

Szerintem, és nekem (is) az egyik legjobb kézfertőtlenítő. Mindegyik ilyen gél alapból szárít, mert a legnagyobb részük alkohol. Az pedig szárít, kész. Tehetnek bele ezt kompenzáló cuccokat, de azok csak ideiglenes hatású, becsapós bőrpuhítók, bőrkímélők. Ez a maga nemében az egyik legjobb kézfertőtlenítő, mert az ára is normális. Hál' Istennek nincs teletömve rettenetes illatanyaggal, műcitrom vagy művi virág illatokkal; azokat nem bírom, ennek tisztaság illata van. Ez kitűnő, még annak is, aki nem csak alkalomszerűen, hanem napi sokszori gyakorisággal használja. Nincs utána ragacsosság. A Higeen árát erős túlzásnak tartom ehhez képest. Az egészet áttöltöm stabilabb, esetleg kisebb tubusba, mert én is úgy jártam eggyel, hogy alul megrepedt a táskámban, és szépen folydogált állandóan ki. De ez nem jelent mínusz csillagot.

A februári hozzászólásom frissítése:

Nincsen benne triclosan és Methylisothiazolinone! Ez fontos különbség.
Az első összetevő: alcohol denat. Nincsen az utolsó három összetevő sem benne. Továbbra is nagyon jó a véleményem róla, sőt! Az inci a következő:
alcohol denat, aqua, peg-75 lanolin, carbomer, triethanolamine, parfum, hexyl cinnalaml, citronellol, geraniol, citral, limonene, linalool.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

A februári hozzászólásom frissítése:

Nincsen benne triclosan és Methylisothiazolinone! Ez fontos különbség.

lovecreams

2016. szeptember 22.

Meglep, hogy ilyen kevés vélemény van. Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen olcsó darabtól nem kell sokat várni..pedig nagyon hatásos! Tényleg büdi picit, de kit érdekel ha csodát művel?! Nem ragad, friss érzetet hagy, szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

ZsanettBV

2016. július 15.

Egyszerűen imádom.
Szerintem kézfertőtlenítő után az a normális,ha szárít. Nekem érzékeny és száraz kezem van,de ez nem teszi szárazabbá,nem is irritálja.
Hülyén hangzik,de én és a környezetem imádjuk az illatát. Olyan tiszta és friss(egyébként is imádom a tisztaság illatát).
Gyorsan megszárad,árban is jó 200-300Ft az Euro Familybe. Sokáig elég,nem kell nagy folt a kézbe,hogy tisztítson.
A lehető legjobb kézfertőtlenítő. Semmiért nem váltanám le!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Egyszerűen imádom.
A lehető legjobb kézfertőtlenítő. Semmiért nem váltanám le!

7ot

2016. február 12.

Aloe vera verzióban van meg, mindig a táskámban lapul. Olcsóbb annál, amit előtte vettem (Brado) és 30 ml-rel több is van benne. Az előző billenős kupakja pont passzol rá, ki is cseréltem, szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Lori99

2013. március 8.

Én is 290-ért vettem és ahhoz képest elég jó :) tényleg kicsit szárít, az illata szerintem elég elviselhető. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

szilvi07

2012. augusztus 10.

Én ezt a kézfertőtlenítőt használom, az Euros boltba vettem 290 Ft-ért. Elég belőle pár csepp, nincs jó illata, mármint lehet érezni rajta hogy olyan "vegyszer" illata van. Nekem ezzel nincs bajom, a lényeg hogy fertőtlenítve legyen a kezem :) A használata után mindig bekenem a kezem kézkrémmel,mert szerintem egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.