Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dadabetty, Módosítva: 2018. március 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gentamicin érzékeny kórokozók által okozott bőrfertőzésekre.

csaktimi

2020. június 2.

UP: Sajnos egy idő után már nem éreztem hatékonynak, fokozatosan kopott ki a rutinomból, inkább rosszabb volt mint jobb, ezért lefokozom.

08.13.Már egy éjszaka alatt csodákat művelt a pattanásaimmal! (Csodák persze nem léteznek, de minden eddig próbált krémemhez hasonlítva túlteljesített) Amiket kinyomkodtam, a sebet összehúzta és úgy tűnik hogy holnap már látszani se fog, a hatalmas gyulladt göböt az államon (igazából 2 van egymáson) is mintha lentebb húzta volna...updatelek majd!
08.15. 2 nap alatt lehúzta az összes gyulladást, az államon lévő hatalmas, piros, fájdalmas göb szinte már sehol nincs! A krém nélkül az ilyen gyulladásoknak kb 2 hónap kell hogy nagyjából felszívódjanak! Csoda ez a krém, 1500ért nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Tuptupdora02

2020. május 30.

Először a bőrgyógyász írta fel, egy kivakart és elfertőződött pattanásra, ami a végén már inkább egy végeláthatatlanul hámló, száraz kb 3 ujjnyi kör volt a szemem alatt. Próbáltam szárítani, hidratálni, radírozni, semmi sem segített. Ez a krém 2 nap alatt csodát tett vele. Azt hittem örök életemre megmarad a helye, de 1 hét alatt mintha sose lett volna ott.
A napokban újra rátaláltam, az állam tele volt kinyomhatatlan, gyulladt pattanásokkal, amik mellett még a beszéd is fájt. 2 éjszaka kentem be a krémmel, az első éjszaka után elmúlt a gyulladás, a második éjszaka után pedig a kisebb pattikat teljesen eltüntette, a nagyobbik már sebesre nyomkodott pattanás helyén pedig már csak egy piros kis folt látható. Ez az egész folyamat kb 1-1,5 hét lett volna, 2 nap alatt ezzel a krémmel mindenestől letudtam.
Nem hiszem hogy mindig ehhez fogok nyúlni, hogy ne szóljon hozzá a bőröm, de egy csoda, mindig lesz belőle a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Blackxentric

2019. augusztus 15.

Egy gyulladt mirigyre írta fel nekem a bőrgyógyász. Azt gyönyörűen pár nap alatt eltüntette. Kipróbáltam pattanásra és nekem is működött. Herpeszen is alkalmaztam, arra is jó volt. Nekem eddig nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

jggrnt1337

2019. augusztus 10.

Ez az a krém, ami megváltotta az életemet! Évek óta újra és újra kiújúló undi furunkulusszerű dologgal küszködtem intimtájékon, nyomkodtam, párakötöztem, krémeztem, felszúrkáltam, ecettel-hagymával borogattam, mindent csináltam, csak orvoshoz nem vittem el, de ez már az én hülyeségem. :,D Ez a kence 2 nap alatt maradéktalanul helyretette, amit kellett. A protipem csak az, hogy hűtőben érdemes tartani, különben szobahőmérsékleten nagyon folyik. 5 csillag, örök darab a házipatikában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

bububebi

2018. április 28.

Gyulladt pattanásokra, csomókra - amit amúgy képtelenség lenne kinyomni - szoktam használni, egy-két nap alatt teljesen lehúzza, majd eltűnik. Nekem jobban bevált a Tetran-nál, annak elég undi az állaga, és sokszor nem is a hatóanyag jön ki belőle, hanem csak a vivőanyag, ebből viszont egyenletesen jön ki minden. Tesómnak a durván begyulladt körömágybőrét is helyrerakta, valamint amikor érzi, hogy ki fog újulni az ajakherpesze, ezzel kenegeti, és hamar elmúlik, még a hólyagocskák sem jönnek ki, nem sebesedik ki a szája. Alapdarab a házipatikánkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Soldier

2015. július 29.

Enterococcus Faecalis külsőleg kezelésére tökéletes!Extrém gyorsan hat !A legjobb kenőcs a világon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Októberi Lány

2014. július 3.

Helyileg használom, mostmár sima pattanásokra csak, eredetileg óriási furunkulus szerű rémségekre vettem, mert ezt recept nélkül is lehet kapni. Végül ez utóbbi problémát csak kapszulás antibiotikummal együtt sikerült akkor legyűrni, de azóta is mindig van otthon, sokat segít, ha el akar fajulni egy-egy bibi. Esténként fél-egy órára szoktam pötyögtetni az ominózus területekre, és lefekvés előtt letörlöm. De mostanában egyre ritkábban van rá szükség, és megfigyeltem, hogy hosszabb távon (mint minden antibiotikum) kevésbé hatékony, tehát nem kell nyakra-főre kenegetni. Már csak azért sem, mert - szerintem a sok vazelin miatt, ami végülis az "alapja" - eltömítheti a pórusokat, szóval nagyobb felületre tényleg nem érdemes felvinni.
Ára 1000,- körül van, annyi, mint a Tetran, ami szintén ettől a gyártótól kapható vény nélkül, de abban kevesebb van, és kényesebb a tárolása (hűtőben), és a Gentamicin a bőrgyógyász és a saját tapasztalataim szerint is jobb. Ja, és ez egy fehéres-átlátszós, nem túl nehéz kenőcs, nem olyan gusztustalan gennysárga, masszív sűrű trutyi, mint a Tetran.
Hát így. Én szeretem, bár ne lenne rá szükségem, de most még egy ideig csak vele a házipatikámban érzem magamat biztonságban.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

minie

2013. február 8.

A bőrgyógyászom az arcomra írta fel az oxycort spay-vel együtt. Amióta ezt használom egyáltalán nem bújik elő pattanás, sokkal szebb az arcbőröm tőle. Igazából ez egy külsőleges antibiotikum, nagyszerűen fejti ki a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

dadabetty

2012. július 6.

A begyulladt orrpercingemre kaptam a patikustól.Egy nap alatt elmúlt tőle és azóta egyszer sem jelentkezett újra a probléma.Csak ajánlani tudom (1000Ft .)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.