Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egy kínai gyógynövényes maszk, egyenlőre csak az interneten lehet hozzáférni.

Használata hasonló az orrtapaszékhoz. Fel kell kenni azz orra, és hagyni megszáradni. Legalább 20 percig és utánna leszedni. Leghatásosab módon zuhanyzás után érdemes használni.

Gyulladt bőrfelületre tilos felkenni.

Heti 2x-3x lehet használni.

kivina

2014. július 12.

Nem rossz! Jó kis színe van. Olcsó, tetszik az illata. Csak a kezemről nehéz lemosni felkenés után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Racka

2014. január 19.

Akárhányszor használom, a családban mindig sikerül valakit meghökkenteni a rambómintás ábrázatommal :) színre tényleg elég bizarr, az illata gyógynövényes, kifejezetten tetszik.Olcsó és sokáig kitart. Gőzölés után elég sok kis piszkot kiszed, de kategóriájában találkoztam hatékonyabb cuccal. Lassan is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

jzsofi

2013. október 26.

Kíváncsiságból én is megrendeltem, 2 dollár se volt a 6db. Az illata nekem nagyon bejön, színe, állaga elég meghökkentő, de tetszik végülis. Igazából azért rendeltem meg mert olcsó, és gondoltam nagy bajt nem csinálhat, de egyáltalán nem hittem abban hogy ez majd tényleg kiszedi a bőröm alól a mitesszereket... Ehhez képest elég jól dolgozik. A nagyobb mitikkel nem tud mit kezdeni, a kicsiket viszont tényleg kiszedi, és tényleg ott figyelnek sorban a lehúzott anyagon. Én ledöbbentem hogy ilyen tényleg létezik, nagyon durva. Remélem idővel a nagyobbakat is kiirtja. Egyetlen bajom vele, hogy borzasztó lassan szárad, én fél órát hagytam fent mire mindenhol száraz lett. Még folyékony állapotban pedig ember legyen a talpán aki le bírja szedni, mert nagyon sűrű anyag. Mindent összevetve én elégedett vagyok vele, ennyi pénzért meg főleg... Jah, és én egy tasak felét használtam el, pedig orromra, orcáimra, homlokom közepére is kentem belőle, szóval kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Annette

2013. augusztus 21.

Ma próbáltam ki először, eddig jók a tapasztalataim. Az árát abszolút megérte, kb 2 dollárért kaptam 6 tasakkal, viszont a szállítás nagyon-nagyon lassú volt. Kicsit tovább tart a száradás mint a hasonló maszkoknál, tényleg kell a 20 perc neki, vagy kicsit több is. Szépen, egyben le lehet húzni, mélytisztítónak nem mondanám, de azért teszi a dolgát, ennyi pénzért ne is várjatok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

vador

2013. július 7.

Az eddigi legjobb mitigyilkos cucc, amit használtam, ráadásul az ára is verhetetlen (ebayről vettem). A nagyobb dögökkel nehezen kezd bármit is, de a kicsiket tömegével irtja, így rendszeresen használva komoly javulást lehet elérni vele.
Nyilván kozmetikust nem helyettesíti, de tényleg működik, anélkül, hogy különösebben törni kéne magamat hogy rájöjjek a helyes használat mikéntjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

noxibaba

2013. február 13.

Először meglepett a termék állaga és színe. Fekete egy kicsit nyúlós valami. Az illata nem rossz, fura felkenve. Az orra próbáltam ki, valószínűleg vékonyan kentem fel, mert leszedésnél szakadt, kicsit vastagabban kell felkenni és úgy hagyni megszáradni. Egyben kell lejönnie. Alakított a mitesszereimen, jött ki néhány. Még kísérletezek vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.