Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

pumukli21

2013. szeptember 18.

Egyszerűen imádom, legkifinomultabb férfi illatok egyike!
Neroliban most Kincsesládában 19 800 Ft a 100 ml-es üvegcske. 80 %-os töménységű a parfum> megszereztem egyet belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Egyszerűen imádom, legkifinomultabb férfi illatok egyike!

babyface

2012. augusztus 10.

nem is tudom hol kezdjem mert már az emlékezetétől is az egész testem lelkem felkavarodik. kezdődött ott, hogy megismertem egy rendkívül sármos, bohókás, sok dolgot (és lányt) megélt férfiúval (mert nem mondanám férfinak még...) és szőröstől, bőröstől, illatostúl beleszerettem. persze az elején sima kalandnak indult, de nem kellett sok hogy a csókjai, a teste, az illata, a forró nyári napok és még forróbb téli esték (igen...) és ez a kis boros palack megtegyék hatásukat és lelökjenek a szakadék széléről. dehát már amúgy is kinyújtottam az egyik lábam. és lezuhantam.

így hát saját példámból okulva minden nőtársamat óva intek ettől az illattól ugyanis tisztességes férfi szerintem nem használja.. nagy játékosok illata ez telis tele fákkal és fűszerekkel, borral, gyertyafénnyel, fülledtséggel, erotikával. mikor először láttam el se akartam hinni, hogy ez egy parfüm, persze már láttam sok mindent de ilyet még nem. most hogy utána olvastam a ginestet maga nem is parfümház, hanem egy borászat akik úgy döntöttek, hogy borospalackba nem csak bort, hanem szexet is lehet árusítani. sokan azt írták, hogy érett, sokat megélt férfiak illata ez, tény, hogy kis kurafik nem használhatják. ehhez az illathoz kell egy bizonyos kor, idő, tapasztalat és min. 30 felett kell lenni a megdöntött nők számának... :) igazi casanova illat, de van benne valami bohókás játékosság, bár lehet ezt csak az illető ember személyisége miatt érzem benne. nem tudom kinek a bőrén hogy működik, nem is érdekel. soha többé nem akarom érezni ezt az illatot.

ha valaki mégis lepaktálna az ördöggel régen a neroli parfümériában lehetett kapni, de most nem találtam a termékek között, lehet csak átmeneti készlethiány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.