Egyéb

Ár:   560 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Természetes eredetű, komponensei hatékonyak a szájüreg és a fogíny mindennapos ápolásában. A kamilla gyulladáscsökkentő, a mentol hűsítő, a szegfűszegolaj érzéstelenítő hatása közismert. Az illóolaj komponensek segítik megőrizni, helyreállítani a szájüreg egészséges mikroflóráját. Jól alkalmazható a napi szájápolásban, de segít megelőzni a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tüneteket is.

Kiszerelés: 10 ml

bognarcsilla20

2020. május 11.

Fogínygyulladásra nagyon picit segített: kicsit levitte a pirosságot és a duzzanatot, de nem múlt el tőle, pedig sokat elhasználtam belőle. Rácsepegtettem vattára 2-4 cseppet és odanyomtam kicsit az ínyemhez. Nem vált be öblögetésre sem, mert sárgította,azaz elszinezte a fogakat. Nekem nem használt sajnos.
Két pozitívuma van, hogy olcsó, bár max. 4 napig volt elég, mert naponta 2X használtam és az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

LevenduLa13

2019. október 31.

Nagyon szeretem, remek szer. Aftára, gyulladásra kitűnő. A gyógynövényes összetevők miatt is szeretem használni. Aftára kenve kicsit csíp, egy pillanatig, aztán kellemesen csillapítja a fájdalmat. Az íze, illata erőteljes, gyógynövényes, de nem kellemetlen. Már többször újravettem, évek óta használom. Ár-érték arányban is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

scintilla

2019. október 17.

A fogorvosom javaslatára vettem először, amikor egy foggyökér tályog miatt a szememig feldagadtam. Használt az ínygyulladásra, ajánlom! Most nagyobb terhelés érte az ínyemet, mert hosszabb fogászati kezelés miatt egy oldalon rágtam. Fogok venni és itt olvasom, hogy lehet Rossmannban kapni. Kisebb a sor, mint a patikában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

lenochka

2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Momo87

2019. június 1.

Pár napja előjött az aftám egy jó kis stresszes időszak hatására. Volt már egyszer ilyenem és akkor Corsodilt írt fel a doktornő! A rossmanban nézegettem a polcot és levolt akciózva ez a kis csodaszer! A választásom azért is esett rá mert az öblögető annak idején sem rövidítette le a tüneti időt! Szóval próbacseresznye alapon megvettem bekentem lezsibadtam 😂 szóval csak óvatosan tessék fültisztító pálcikával helyileg kezelni! Plussz pont , hogy természetes alapanyagok vannak benne 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Rijen

2018. október 16.

Évek óta használom fogíny problémák esetén. Mindig bevált, ezért alap felszerelése a háztartásnak.
Még a fogfájáson is enyhít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Még a fogfájáson is enyhít.

Alexa890317

2018. július 5.

Egyszerűen imádom. Eddig listerine szájvizet használtam, azonban mióta betömték az egyik fogam (amely nagyon érzékeny lett a tömés után) ezt használom szájöblítésre. Nekem nagyon tetszik, és ha fáj a szám/ínyem csak bekenem és elmúlik a fájdalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Aquariusgirl

2018. június 30.

Nekem fogdokinénim ajánlotta ínygyulladásra. Én nagyon szeretem, tényleg hatásos, azonnali hatása van és én még az ízét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

PETRA820718

2018. január 29.

Nekem nagyon bevàlt, mivel sajnos elég fogfàjós vagyok, és ez a terhesség alatt sem kímélt, akkor pedig nem lehet akàrmilyen gyógyszereket bekapdosni és kezeléseket igénybe venni.
Fogfàjàskor, fogmosàs utàn ezzel ecseteltem be a fàjós, érzékeny fogat. Picit csíp, de a hatàsa ahhoz képest, hogy nem gyógyszer meglehetősen gyors.
Àr-érték arànyban tökéletes és meggyőződésem, hogy nem csak placebó 😊.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Àr-érték arànyban tökéletes és meggyőződésem, hogy nem csak placebó 😊.

cskittix

2017. november 22.

Néha előfordul nálam fogínygyulladás, egyik ilyen alkalommal vásároltam meg ezt a terméket. Azóta kúra szerűen használom szájöblítőként, meg vagyok elégedve vele. A gyulladást hamar leviszi, a duzzanat is elmúlik 1-2 napon belül. Az íze fahéjas/fűszeres, számomra kellemes, párom kevésbé kedveli, de már ő is használja. Mindenképp megéri kipróbálni hasonló panaszok esetén, viszont az itt feltüntetett ár már nem valós, 900 Forint alatt nem találtam sehol. Mivel csak természetes anyagokat tartalmaz, így nálam megkapja a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract