Egyéb

Ár:   560 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Természetes eredetű, komponensei hatékonyak a szájüreg és a fogíny mindennapos ápolásában. A kamilla gyulladáscsökkentő, a mentol hűsítő, a szegfűszegolaj érzéstelenítő hatása közismert. Az illóolaj komponensek segítik megőrizni, helyreállítani a szájüreg egészséges mikroflóráját. Jól alkalmazható a napi szájápolásban, de segít megelőzni a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tüneteket is.

Kiszerelés: 10 ml

bognarcsilla20

2019. szeptember 1.

Fogínygyulladásra nagyon jó. Rácsepegtettem vattára 2-4 cseppet és odanyomtam kicsit az ínyemhez. Szeretem az illatát. Nekem használt.
Olcsó, bár csak 1 hétig volt elég, naponta 2X használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Olcsó, bár csak 1 hétig volt elég, naponta 2X használtam.

Momo87

2019. június 1.

Pár napja előjött az aftám egy jó kis stresszes időszak hatására. Volt már egyszer ilyenem és akkor Corsodilt írt fel a doktornő! A rossmanban nézegettem a polcot és levolt akciózva ez a kis csodaszer! A választásom azért is esett rá mert az öblögető annak idején sem rövidítette le a tüneti időt! Szóval próbacseresznye alapon megvettem bekentem lezsibadtam 😂 szóval csak óvatosan tessék fültisztító pálcikával helyileg kezelni! Plussz pont , hogy természetes alapanyagok vannak benne 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Rijen

2018. október 16.

Évek óta használom fogíny problémák esetén. Mindig bevált, ezért alap felszerelése a háztartásnak.
Még a fogfájáson is enyhít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Még a fogfájáson is enyhít.

Alexa890317

2018. július 5.

Egyszerűen imádom. Eddig listerine szájvizet használtam, azonban mióta betömték az egyik fogam (amely nagyon érzékeny lett a tömés után) ezt használom szájöblítésre. Nekem nagyon tetszik, és ha fáj a szám/ínyem csak bekenem és elmúlik a fájdalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Aquariusgirl

2018. június 30.

Nekem fogdokinénim ajánlotta ínygyulladásra. Én nagyon szeretem, tényleg hatásos, azonnali hatása van és én még az ízét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

PETRA820718

2018. január 29.

Nekem nagyon bevàlt, mivel sajnos elég fogfàjós vagyok, és ez a terhesség alatt sem kímélt, akkor pedig nem lehet akàrmilyen gyógyszereket bekapdosni és kezeléseket igénybe venni.
Fogfàjàskor, fogmosàs utàn ezzel ecseteltem be a fàjós, érzékeny fogat. Picit csíp, de a hatàsa ahhoz képest, hogy nem gyógyszer meglehetősen gyors.
Àr-érték arànyban tökéletes és meggyőződésem, hogy nem csak placebó 😊.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Àr-érték arànyban tökéletes és meggyőződésem, hogy nem csak placebó 😊.

cskittix

2017. november 22.

Néha előfordul nálam fogínygyulladás, egyik ilyen alkalommal vásároltam meg ezt a terméket. Azóta kúra szerűen használom szájöblítőként, meg vagyok elégedve vele. A gyulladást hamar leviszi, a duzzanat is elmúlik 1-2 napon belül. Az íze fahéjas/fűszeres, számomra kellemes, párom kevésbé kedveli, de már ő is használja. Mindenképp megéri kipróbálni hasonló panaszok esetén, viszont az itt feltüntetett ár már nem valós, 900 Forint alatt nem találtam sehol. Mivel csak természetes anyagokat tartalmaz, így nálam megkapja a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Maxy

2017. október 30.

Aftára szoktam használni, sajnos időközönként előjön. Vattára vagy fültisztítóra csepegtetek belőle, aztán enyhén odanyomom és pár percig ott tartom. Így 2-3 nap alatt már szépen gyógyulgat, legalábbis szerintem gyorsabban, mintha csak átkenegetném vele. Az illata elviselhető, az íze már kevésbé. Nem vagyok kibékülve túlságosan a szegfűszegolaj ízével, de elviselem, mert sokat segít. Az árát is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

AniAnya85

2017. október 24.

Sziasztok! Én pár napja használom a Gingisol ecsetelőt,és úgy látom hatásos! Remélem így is marad...😢Mert régóta fennáló fogínygyulladással küszködök,ami lehet C-vitamin hiánya is(mondták páran...)Szóval gondoltam kiprobálom! És mint írtam javulást észleltem....😘Hiába szedettem le a fogkövet,kérdeztem a fogorvost is,semmi konkrétumot nem mondott...no igen! (Ezért hullik a hajam egy ideje,ami megint nem jó,tehát elöbb az okot akarom kezelni! Ezt egy orvos mondta.)Azért írtam le körbe,hogy megosszam a tapasztalatomat,hogy aki ilyen problémával küzd,vagy csak most esik bele segitsünk Neki is,valódi véleményekkel.Majd írok a javulásról késsöbb!!😉Jó egészséget Minden kedves fórumózónak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

norc

2017. augusztus 6.

Még a legpuhább fogkefe mellett is előfordul, hogy megsérül az ínyem. Néhány hete patikában kértem segítséget, ott ajánlották az oldatot ecsetelésre.
Az íze nekem nagyon szegfűszeges, viszont rengeteget segített! Azóta rendszeresen használom, és nincs problémám megszűnni látszik!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract