Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Szájüregi panaszok kezelésére

Az Interherb - Gingisol plusz, a több mint egy évtizede piacon lévő, széles körben ismert és közkedvelt Gingisol Fogínyecsetelő oldat továbbfejlesztett, koncentráltabb változata. Az erős gyulladáscsökkentő hatású mirha kivonattal, valamint az antibakteriális fahéjolajjal kiegészült oldat aktívabb védelmet nyújt a gyakori szájüregi panaszok és a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tünetek kezelésében. Eredményesen csökkenti a foglazulással együtt járó fogíny-, fogágyérzékenységet, illetve a protézis okozta nyálkahártya sérüléseket. A természetes, magas hatóanyag tartalmú Gingisol Plusz fogínyecsetelőben a fájdalomcsillapítás, a fertőtlenítő-és gyulladáscsökkentő hatás, szinergetikusan érvényesül.

• Hatóanyagok: 0,180 g kamilla tinktúra (Chamomillae tinctura), 0,180 g mirha tinktúra (Myrrhae tinctura), 0,036g szegfűszegolaj (Caryophylli floris aetheroleum)/g
  • Hatásfokozó anyagok: 0,010 g kasszia fahéj olaj (Cinnamomi cassiae aetheroleum), 0,002 g levomentol (Levomentholum)/g
  • Segédanyagai: glicerin, etanol, vanillin.

Mikor ajánlott a készítmény alkalmazása?

• A fog, fogágy, fogíny fájdalmas gyulladásos állapotában.
  • Fogínysorvadással járó érzékenység csökkentésére.
  • Protézis okozta fájdalmas sérülések kezelésére.
  • Afták kezelésére.

ziza27

2020. október 13.

Úgy örülök, hogy rátaláltam! Évek óta küzdök a gyulladt fogínnyel (szerencsére még nem durvult el a helyzet, de azért esztétikai szempontból zavart). A Naturland Herbal Svédkeserű szájvize volt az, ami még bevált, csak egy idő után mindig beleuntam a használatába, illetve nem is volt ennyire gyors és látványos a hatása. Ez a termék viszont elképesztő eredményt hozott. Már másnap látványosan halványult az ínyem pirossága, 2 nap után pedig eltűnt a gyulladás. A fogaim is kevésbé érzékenyek, mióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

merka

2020. május 7.

Szavak nincsenek rá, mekkora csodaszer ez. Az utolsó bölcsességfogam növekedésétől az egész arcom, torkom, nyirokcsomóim begyulladtak, se enni, se aludni nem tudtam, amikor a patikus ezt a 800 ft-os ecsetelőt ajánlotta. 4 nap alatt teljesen levitte a gyulladást!
Hozzátartozik, hogy én a dobozon ajánlott napi 2-4 ecsetelés helyett legalább kétszer ennyiszer kentem, de az eredmény magáért beszélt. Ajánlani fogom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

tonic

2020. február 15.

Nagyon-nagyon jó,nem is mondok többet. Előttem mindenféle jó hatását leírták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 15.

Nagyon-nagyon jó,nem is mondok többet. Előttem mindenféle jó hatását leírták.

Fujituli

2019. október 6.

A. legjobb. cucc. a. világon. De halál komolyan, akármilyen fogínyproblémát napokon belül helyrerak. Állati jó, mindenkinek csak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

lenochka

2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Virág-os

2019. szeptember 23.

Aftára használtuk meg ha ráharaptam a számra belül. Ideje lenne ismét bele tenni a házipatikába. :)
Az ízét nagyon nem szerettem soha, de 2-3 ecsetelés után elmulasztotta a kellemetlenséget. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

szabocinti93

2019. július 15.

Legjobb. Rögzített fogszabályzómnál előfordult, hogy a számat kisebesítette. Nagyon szuperül helyrerakta. Aftára, fogínygyulladásra, fogfájásra a legeslegjobb a világon :) És nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

izabella73

2019. március 24.

Fogíny gyulladásra vettem,amit pár nap alatt megszüntetett,kellemes az íze,illata.Mindemellett természetes anyagokat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

andigina

2019. január 31.

Csak ajánlani tudom. Afta, fogínyvérzés, különféle szájüregi gyulladások kezelésére alkalmazható. Egy fogászati kezelést követően begyulladt a fogínyem, 2 nap alatt elmulasztotta a gyulladást, a fájdalmat pedig már első használatnál enyhítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Capa

2019. január 5.

Nem írok sűrűn véleményt, de erről a kis csodaszerről muszáj. Szeptemberben fogkő eltávolításnál mondták, hogy rettenetes állapotú az ínyem, keressek fel szakembert, mert gyulladt, és már tasakok is vannak. Nagyon megijedtem. Akkor vettem ezt a kis szert. Persze a fogselyem, szájvíz, fogköztisztito, minimum napi 2x fogmosás alap. Ezen kívüli ezt a kis szert használtan. Végül rászántam magam, és novemberben kértem időpontot paradontologusnál, és ekkor történt a csoda: MEGDICSÉRTEK! hogy szép állapotú az ínyem, látszik, hogy a tasakok szinte teljesen eltűntek. Sehol gyulladás. A kis szer árban 1000 huf alatt van, kizárólag természetes összetevőkből áll. Ennek a pénznek a sokszorosát éri! Nálam az alap fürdöszobai felszerelés része. Ha kis gyulladás van, akkor kb 1-2 nap alatt elintézi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.