Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Szájüregi panaszok kezelésére

Az Interherb - Gingisol plusz, a több mint egy évtizede piacon lévő, széles körben ismert és közkedvelt Gingisol Fogínyecsetelő oldat továbbfejlesztett, koncentráltabb változata. Az erős gyulladáscsökkentő hatású mirha kivonattal, valamint az antibakteriális fahéjolajjal kiegészült oldat aktívabb védelmet nyújt a gyakori szájüregi panaszok és a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tünetek kezelésében. Eredményesen csökkenti a foglazulással együtt járó fogíny-, fogágyérzékenységet, illetve a protézis okozta nyálkahártya sérüléseket. A természetes, magas hatóanyag tartalmú Gingisol Plusz fogínyecsetelőben a fájdalomcsillapítás, a fertőtlenítő-és gyulladáscsökkentő hatás, szinergetikusan érvényesül.

• Hatóanyagok: 0,180 g kamilla tinktúra (Chamomillae tinctura), 0,180 g mirha tinktúra (Myrrhae tinctura), 0,036g szegfűszegolaj (Caryophylli floris aetheroleum)/g
  • Hatásfokozó anyagok: 0,010 g kasszia fahéj olaj (Cinnamomi cassiae aetheroleum), 0,002 g levomentol (Levomentholum)/g
  • Segédanyagai: glicerin, etanol, vanillin.

Mikor ajánlott a készítmény alkalmazása?

• A fog, fogágy, fogíny fájdalmas gyulladásos állapotában.
  • Fogínysorvadással járó érzékenység csökkentésére.
  • Protézis okozta fájdalmas sérülések kezelésére.
  • Afták kezelésére.

Enne

2022. március 2.

Update
Sajnos hiába használtam szorgosan a fogászati beavatkozás előtt, a fogorvos, akinél jártam, leszidott, hogy ínygyulladásom van, amivel kezdeni kellene valamit, váltsak elektromos fogkefére. Csakhogy 6 éve azt használok...:/ :D Na mindegy. Leviszem 3 csillagra, egy kevés van még benne, a kezelés óta is használgatom, az ínykorrekciós bölcsességfogamon is próbáltam, és öblögetésre is, sajnos egyikre sem volt komoly hatással. Az íze kellemes, fahéjas-szegfűszeges, de sajnos amire vettem, arra nem vált be.

2022. 02. 18.
Akkor én leszek a kivétel sajnos. :/ Olyan szuper véleményeket olvastam róla itt, hogy muszáj volt beruháznom rá, egyébként is, mert szinte egyik napról a másikra bepirosodott az ínyem az alsó fogsorom alatt, amin nagyon meglepődtem, mert sosem voltak ilyen jellegű problémáim. Kívülről szép tiszták is a fogaim, csak aztán kiderült, hogy a belső felükön sajnos az elmúlt években fogkő képződött, amit az ínyem eddig eltitkolt előttem. :O :( Szóval beszereztem ezt a kis ecsetelőt rá. Kellemes a használata, szerintem finom az íze is. Az első pár használat során enyhén bizsergetett, ez később már nem volt jellemző. Napi 2-4-szer használtam előírás szerint kb. 4-5 napig, de olyan hűha változást nem tapasztaltam. Az én ínyem nem igazán hajlamos vérzésre, így ezen nem kellett segítenie, az egyik fogam alatt volt/van begyulladva kicsit, ahol néha érzékeny is, a többi részen inkább sötét rózsaszínű. Lehet, hogy komolyabb gyulladásnál látványosabb lett volna.
Ezzel párhuzamosan egy sérülésre is használtam a számban, de valahogy az is hosszú napokig gyulladt volt és fájt, nem éreztem, hogy ettől gyorsabban gyógyult volna.
Nem hagyom abba a használatát, amíg néhány nap múlva eljutok a fogászig, hátha könnyebb lesz a fogkőeltávolítás, ha kevésbé gyulladt az ínyem. Összességében 4-est adok neki, a kedvező ára és a természetes összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Update

2022. 02. 18.

Dorika06

2022. január 25.

Ha lehetne 10 csillagot is adnék rá, mert ez TÉNYLEG egy csodaszer. Bölcsességfogam miatt iszonyú fájdalmaim voltak, szenvedtem is vele jó pár napot, aztán megtaláltam ezt a csodát… Napi 4-5x használtam ecsetelőként, és még az ízét is imádtam!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

AngelHeart80s

2021. november 17.

Csodaszer!! Aftára, kiszáradt száj okozta sebekre, fogínyre. Még melóba is hordom, fülpiszkálóra 1-2 csepp, bár nem szabad túlzásba esni!!! Betegtájékoztatót mindenki olvassa el! Én szájvíznek nem szoktam használni, csak ecsetelek vele. 2 fajtája van, azt hiszem a Plusz-os az erősebb hatású, ízre- érzetre is. Árban is megfelelő úgy gondolom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Timcsoki

2021. április 23.

Van egy gonosz kis bölcsesség fogam, ami nem akar kijönni, de rendszeresen felhívja magára a figyelmemet! Ilyenkor begyullad az ínyem, ami szépen olyan szinten el tud durvulni, hogy a torkom, de még a fülem is fáj! Na, amint megérzem, hogy elindulna, akkor előveszem ezt a csodaszert és 3!!!nap után el is felejthetem a gyulladás gondolatát is! Az íze számomra brutális, de a hatása miatt egyáltalán nem zavar! Én koncentráltan használom napközben (fültisztitóra 2-3 csepp és mehet a gyulladt részre), reggel és este pedig fogmosás után hígitva "szájvízként" ! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

ziza27

2020. október 13.

Úgy örülök, hogy rátaláltam! Évek óta küzdök a gyulladt fogínnyel (szerencsére még nem durvult el a helyzet, de azért esztétikai szempontból zavart). A Naturland Herbal Svédkeserű szájvize volt az, ami még bevált, csak egy idő után mindig beleuntam a használatába, illetve nem is volt ennyire gyors és látványos a hatása. Ez a termék viszont elképesztő eredményt hozott. Már másnap látványosan halványult az ínyem pirossága, 2 nap után pedig eltűnt a gyulladás. A fogaim is kevésbé érzékenyek, mióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

merka

2020. május 7.

Szavak nincsenek rá, mekkora csodaszer ez. Az utolsó bölcsességfogam növekedésétől az egész arcom, torkom, nyirokcsomóim begyulladtak, se enni, se aludni nem tudtam, amikor a patikus ezt a 800 ft-os ecsetelőt ajánlotta. 4 nap alatt teljesen levitte a gyulladást!
Hozzátartozik, hogy én a dobozon ajánlott napi 2-4 ecsetelés helyett legalább kétszer ennyiszer kentem, de az eredmény magáért beszélt. Ajánlani fogom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

tonic

2020. február 15.

Nagyon-nagyon jó,nem is mondok többet. Előttem mindenféle jó hatását leírták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 15.

Nagyon-nagyon jó,nem is mondok többet. Előttem mindenféle jó hatását leírták.

Fujituli

2019. október 6.

A. legjobb. cucc. a. világon. De halál komolyan, akármilyen fogínyproblémát napokon belül helyrerak. Állati jó, mindenkinek csak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

lenochka

2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a fogíny gyulladását.

Virág-os

2019. szeptember 23.

Aftára használtuk meg ha ráharaptam a számra belül. Ideje lenne ismét bele tenni a házipatikába. :)
Az ízét nagyon nem szerettem soha, de 2-3 ecsetelés után elmulasztotta a kellemetlenséget. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.