Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Elizabeth Arden Green Tea jellegű illat.

valaholmessze

2013. április 6.

Egy ideje rohangálok már Elizabeth Arden Green Tea tartósabb verziója után, mert azt az illatot egyszerűen nekem találták ki. (Szerintem sokan vagyunk így.) A La Rive másolatát azonban nem találtam,de egyszercsak megpillantottam ezt a tökéletes koppintást egy One Euro kirakatában. Összegzem a tapasztalataimat: Mindössze 290 Ft-ot fizettem ezért Natural Spray-ért, Body Spray-ért vagy EDT-ért, sajnos nem tudom, mert mindhárom rá van írva:D A tartóssága olyan, mint az igazié.(Vagy talán jobb is.) Azonban nem annyira szeretem, ha nem tudom, mit fújok magamra, mivel az összetevők fele, ha jó sejtem, lengyelül van leírva... Próbáltam szótárral rásegíteni, azonban túl sokra nem mentem, nem is hinném, hogy ezek az összetevők helyesen lennének leírva. Azért idemásolom, hátha, valaki okosabb lesz, mint én: woda destylowana, substjance zapachowe, barwnik, alantoina) Tehát egy kicsit kettősek az érzelmeim: Az ára gyanúsan olcsó, az illata (persze igazi orrok biztosan érzik, hogy más) és tartóssága az eredetié, az összetevők kérdésesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance