Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csiges, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   $20
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Az állítható mikrotűs Derma Stamp az arcbőr helyreállításához és a haj növekedéséhez - Microneedling Derma Roller Pen Tool. A Derma Stamp műtéti minőségű rozsdamentes acélból készült 140 darab mikro tű segítségével simítja a bőr felületét, állítható tűhosszal a legjobb eredményért. A kezeléshez használt tűhossz attól függ, hogy a pattanás utáni heg, stria vagy egyéb heg milyen mélyen fut, és melyik testrészen tervezi használni az eszközt. Az eljárás apró szinte láthatatlan szúrásokat hoz létre a bőr felső rétegében, amelyek beindítják a test gyógyulási folyamatát, és azonnal aktiválják a kollagén és az elasztin előállítását. A bőr természetes helyreállítási folyamata segít kitölteni és kisimítani a hegeket, a finom vonalakat és az egyenetlen textúrát, miközben a kitágult pórusokat is összehúzza. A kollagéntermelés fokozása mellett a vizsgálatok azt mutatják, hogy az epidermiszben létrejött mikrocsatornák 1000-szeresére növelik a hatóanyagok felszívódását. A Derma Stamp fokozza az érintett testfelszín vérellátását, így a hajnövekedés serkentésére is használható. A Derma Stamp jó választás, ha ki akarja egyenlíteni a bőr textúráját vagy tónusát, és a Derma Stamp nagyszerű alternatíva a Derma Rollernek.

csiges

2021. január 9.

Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, imádnivaló! ❤️❤️❤️❤️❤️ Eddig összesen háromszor használtam, de utána mindig úgy összetömörül a bőröm, és nagyon szép lesz. Első két alkalommal 0,75 mm-re állítva, harmadjára pedig 1,5mm-rel használtam, hogy lássam hogy is megy ez. Akné utáni hegek ellen szeretnék harcolni vele, most láttam, hogy akár 2-2,5 mm-ig el lehet menni, szóval azt is ki fogom próbálni. :D

Az eszközt mindig 70%-os alkohollal fertőtlenítem, (akár a művelet közben többször is) az arcomat pedig Octenisept-tel törlöm át (szintén többször is). Így szépen meggyógyul másnapra. Egyszer kicsit trehányabb voltam és csak egyszer fertőtlenítettem, és akkor a vékony bőr alatt a szememnél kijött egy mély pattanás másnapra, de ha odafigyelek akkor szépen működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.