Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: annannanna, az összetevőket feltöltötte: adrikanemeth, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Csökkenti a pattanások méretét és pirosságát. Segít a mitesszerek eltünésében. Eltávolítja a felesleges olajat.

Irish

2016. október 22.

Sokat agyaltam azon, hogy kiadjak-e ennyi pénzt egy szappanért, de annyi jó kritikát olvastam róla, hogy beruháztam rá. Kár volt. Rémesebb lett tőle az arcbőröm, pedig hát előtte sem volt egy leányálom... a pórusaim kifejezetten tágabbak lettek tőle. Gondoltam akkor majd a hátamra, karomra elhasználom. Mégtöbb pattanásom lett tőle. Hurrá... kukába dobni sajnálom, eladni meg lehetetlen, mert ki vesz használt szappant? :-) Akinek kell, szóljon, egy zöldalmáért odaadom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Chootie

2015. augusztus 12.

A márka egyik legsikeresebb szappanja, nem ok nélkül. Nagyon szépen megtisztította az arcomat, nem csípett, nem irritált, igaz folyamatos használat mellett (minden nap reggel és este) szárítani kezdett, így érdemes vagy napi egyszer használni, vagy tényleg csak nagyon problémás bőrre. Szerencsére úgy tűnik, ANNYIRA mégsem rossz már a bőröm :) Elsősorban tinikre tervezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Dana

2013. március 22.

Tényleg jó kis szappan. Nagawe szerintem iherb és egyéb kódot ezen az oldalon nem lehet közzétenni ha jól tudom. De ha nem így van javítsatok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

annannanna

2013. március 7.

Rengeteget szenvedtem a pattanásaim miatt, de az szappan VÉGRE segített! Fantasztikus!! Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs színezék.