Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fényvédőkrém blokkolja az UVA és UVB sugárzást. Zöldtea kivonattal egyensúlyban tartja a bőr víz-olaj egyensúlyát. Védi a bőrt a kivörösödéstől és a kiszáradástól. Önmagában vagy sminkalapnak is használható.

jirka

2016. augusztus 22.

Összetevő listát sehonnan nem tudtam levadászni, csak a fő összetevőket. Elajándékozásra került, de új gazdájának sem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.