Egyéb

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2019. július 8.

Ár:   35 000 Ft

Fejjegyek: genmaicha tea, yuzu, csarab (calluna vulgaris)

Szívjegyek: daphne, zöld tea

Alapjegyek: japán cseresznyevirág, japán pieris (pieris japonica - babérhanga)

Ár: 4500 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost

lazolkov

2020. március 7.

Ukiyo az élet öröme, illata egyedülálló, nem keverhető össze semmivel. Az első akkord, amely a parfüm permetezése után a bőrön megjelenik az a genmaicha tea (pörkölt rizses tea) enyhe, matt aromája, ami tökéletes hátteret ad a yuzu pompás kisugárzásának.
Cseppnyi citrusfélék a zöldtea illatos spektrumának szerves részét alkotják, mintegy átvezetnek minket egy villanás képében az egzotikus japán virágok pislogó birodalmába. Egyik pillanatról a másikra a középkori Japánban találjuk magunkat, kecses virágok és zöld tea gőze és enyhe füst száll mindenütt, hihetetlen mélység, nyugalom és béke honol.
A Gri Gri illatok a művészi tetoválás történetéből merítenek ihletet, a díszített bőr egyedülálló, ősi és lelki nyelveken inspirálja az illatanyagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.