Egyéb

Ár:   $19   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   $19
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A csúcsminőségű szilikonból készült Hailicare gyengéd lüktetéseket mér az arcra, a több ezer mikro rész egyidejűleg lágyítja és masszírozza a bőrt. A magas frekvenciájú impulzusok eltávolítják a sminkmaradványokat, az olajokat és a piszkot, míg az alacsony frekvenciájú impulzusok fokozzák a vérkeringést, növelik a kollagén és az elasztin termelést. A készülék vízálló, hordozható, akár 1 hónapig is működőképes feltöltés nélkül.

cattitude

2019. február 17.

aliexpressen rendeltem, kíváncsi voltam, mit tud egy ilyen ketyere, a Foreo cuccokat meg rendkívül túlárazottnak találom, hiába tudnám megengedi magamnak azokat is, szóval maradtam ennél a 12 dolláros csodánál. jól össze van rakva, egyenletes a külseje, a sörték nem sorjásak. kicsit műanyagszagú kibontás után, fertőtlenítő szappanos tisztítás után azonban ez eltűnik (amúgy se árt fertőtleníteni). az arctisztítóimat így önmagában nem habosítja, szóval azt habosan viszem fel az arcomra. az erősebb rezgések nekem túl erősek, a hófehér arcom egyből pirosra ütögeti, így a leggyengébben vagy az annál eggyel erősebb settingen használom. a masszázs oldalán nem használom, megmondom őszintén, nekem nem igazán kellemes érzés ez a zizgés az arcomon. nagyon puha az arcbőröm, amióta használom, remélem hosszabb idő elteltével a feszesítést is tapasztalni fogom valamennyire. nem bánom, hogy megvettem, de nem vagyok elájulva tőle. lehet teljes testen is kipróbálom egyébként, hátha javít keményebb részeken, amik nem olyan érzékenyek a fizikai behatásra, mint az arcom (könyök, térd).

update: azóta volt szerencsém egy Luna Playhez(? asszem, de lehet Play Plus volt :)) is és annak sokkal puhábbak, hajlékonyabbak a sörtéi, de más különbség egyébként nincs. amúgy egészen hozászoktam a zizgéshez, de inkább már csak minden másnap használom - ugyan nem tudom, hogy felsértheti-e annyira a bőrt, mint a Clarisonic, de nem szeretnék kockáztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Blackxentric

2018. november 11.

Mielőtt megvettem volna a Foreomat vettem egy ilyet. Jó is volt, abban az egy hétben amíg működött. Egyszercsak nem indult el, töltésre nem reagált azóta sem. Hibás darabot kaptam sajnos, tudom benne van a pakliban. A Foreoval kicsit össze tudom hasonlítani. Ennek kicsit keményebb az anyaga és kevésbé kompakt, de nagyjából ennyi. Akinek működik az jól járt vele, én nem akartam újat rendelni belőle. Részemről így csak két csillag sajnálom, de ez nem egy minőségi darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

kisko

2018. szeptember 6.

Rengeteget javított az bőrömön, nagyon jó vétel volt. Nem használnék arctisztító kefét vagy ilyesmit, fizikai radírt viszont hiányoltam, mert hámlasztás ide vagy oda, voltak az arcomon olyan helyek, ahol hiába vártam a csodát. Kellemesen pulzál, nem nyúzza a bőrt, sokkal szebbek a pórusaim, feszesebb az arcom, kevesebb pattanás, mitesszer. Nem kellett még töltenem hónapok óta, könnyen tisztán tartható, kultúráltan néz ki. Nem tudom a Lunák mit tudnak még pluszban, de annyi pénzért nem is érdekel, ez nagyon megérte!

Update: kb egy éve használom naponta, és szerettem volna írni egy frissítést. Ennyi idő után is nagyon szeretem, az arcom tisztább, feszesebb, jó hatással van a masszírozás, de a felszínt nem sérti fel. Harmadszor töltöm, a külseje semmit nem változott, nem kopott, pedig vittem ide-oda, nagyon elégedett vagyok, jó szívvel ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

anitaa17

2018. augusztus 27.

Ebayes rendelés volt és kb 2 hét alatt ki is postázták, azért választottam, mert kíváncsi voltam mit tud ez a 15 dolláros verzió, a Foreohoz képest.
Azt kell mondanom, hogy pontosan ugyanazt, csak töredék áron, sőt, ezen alap funkció, hogy lehet állítani az erősséget és több méretű kis sörtéi is vannak.
Egyedül az alakzatát nem értem, lehetne szimmetrikus, de végülis így is kényelmesen kézre áll és nem túl nagy a mérete. Tölthető, szépen tisztít, a szilikon borítás sem tűnik silány minőségnek, szóval megéri az árát, a Foreohoz képest, bár kíváncsi leszek, hogy meddig fogja bírni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

tara95

2017. szeptember 17.

3 hónapot vártam erre a nyomira. HÁRMAT. Már teljesen feladtam, az eladóval veszekedtünk stb, amikor is egy nap ott figyelt a kerítés tetején. (A postás rutinos). Örömömben azt se tudtam hova szaladjak, hát csak nekiestem ott helyben. A dobozban vagy egy töltő, kábel, maga a készülék. Van egy erősebb és egy gyengédebb oldala, rezeg, a rezgést lehet irányítani + - jelekkel. Vízálló természetesen. Tegnap hostessként dolgoztam egy fesztiválon, 6 órán át álltam helyben. Miután lenyomtam egy teljes döner boxot este 11kor minden vágyam ez volt. Hogy ilyen arcmasszázst kapjak...csajok, eszméletlen jó. Puha, tiszta, selymes bababőr helló. Nem tapasztaltam nagy különbséget az oldalak között, de az biztos, hogy ekkora élvezet nem volt még az arctisztítás. 3000 forintot teljesen megért, ha lemerül egy éjszakát fogom tölteni és viszlát. A legnagyobb elvárásom persze a bőhibák elleni küzdelemben való segítsége, pattanásos emberek ódákat zengtek róla és én is erős híve vagyok annak, hogy alapos arctisztítás nélkül mindegy mit csinálsz...

Bővítek :) mióta használom elképesztően selymes az arcom, soha nem volt ilyen. Sokkal kevesebbet kell hámlasztanom mellette, nagyon gyengéd, inkább masszíroz de jó alapos. Tisztábbak tőle a pórusaim és szűkebbek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

krisz0429

2017. július 18.

Koreai Mizon rizses arctisztító habbal használom,jól tisztít,kellemes érzés,és bababőr simaságot eredményez,olyan mintha most jöttem volna ki a kozmetikából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.