Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Majida

2019. május 30.

1 hónapja használom lassan és mintha a baba hajaim nőttek volna és több lett , 3 hónapos kúrát kivárom és updatelek😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Cansu

2019. március 7.

Többnyire napi egyet szedtem. Most telik le a 3 hónap. Sok új hajam nőtt. Megnőttek olyan hajszálak, amik mindig rövidek voltak az arcom körül.
Négy csillagot azért adok, mert szedtem már olyan vitamint / amerikából/ amitől még ennél is több hajam nőtt.
Most a forcapillal fogom folytatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Most a forcapillal fogom folytatni.

adrii1223

2019. február 18.

Lassacskán a három hónapos kúra végére érek, ami kicsit eltolódott mert volt hogy elfelejtettem szedni párszor. Amikor elkezdtem szedni ,akkor csökkent is a hajhullásom, de utána nem sokkal megint elég erősen rákezdett, viszont valószínűleg az azért is volt mert erősebb vitaminhiányom volt és az összes szükséges dolog nem volt megtalálható ebben. A hajhullásra rásegítettem más termékkel és végre megszűnt. Viszont! Szépen nőtt tőle a hajam amit mások is megjegyeztek. Mert sokáig nekem nem volt látható a növekedés, mert mindig letört a hajam vége. De most végre látszik és nagyon boldog vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

polynaranna

2019. január 15.

Masfel honapja szedem, eloszor nagyon megvoltam elegedve, latvanyosan csokkentette a hajhullasomat, nagyon megorultem neki. Viszont most egy hete kb. ujra elkezdett jobban hullani a hajam. (lehet betegseg miatt) mert kozben megfaztam es ennek is betudhato. Ettol fuggetlenul vegig csinalom a kurat, remenykedem meg benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

fayless

2018. október 5.

Elérkezett annak az ideje, hogy 1,5 hónap szedés után véleményezzem. Aug. 21. óta minden reggel és este szedem, sőt November közepéig folytatom a szedését. 4 cm-t nőtt a hajam és nem győzöm venni a hajfestéket, rengeteg "antennám" lett és olyan selymes lett a hajam, hogy már a hajbalzsam spray-t is elhagytam. Most a mellemig ér, de már várom, hogy "bimbitakaró" hosszú legyen. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Ez az egyetlen hajvitamin,ami igazán segített javítani a hajam állapotán. Rengeteg babahajam nőtt tőle,így jóval sűrűbbnek tűnt a hajam. Viszont kellett kb 3 hónap,hogy kifejtse a hatását. Egy gondom volt vele,hogy a vége felé már nagyon erős hányingert okozott,csak ezért jár az egy csillag levonás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

csill87

2018. június 23.

Próbálkozom még vele, de eddig nem látok semmilyen hatást. Pozitívum, hogy mellékhatása sincs, pedig tartottam tőle. Egyébként nem igazán tudom hova tenni, mert nem látok semmit. Egy hónapja szedem már, lehet kevés. Még reménykedem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

lf95

2018. június 9.

3 hónapos kúrát végig szedtem de a hajamon nem vettem észre változást pedig figyeltem a lenovesemet direkt. Viszont hiztam tőle elég sokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Kolett89

2018. március 3.

Nekem nagyon jót tett.
Most fog letelni a 2. hónap.
Általában egy hajmosáskor 50-60 szál hullott (igen, leszámoltam) az amúgy is kevés hajamból, ami még vékony szálú is.
Ahogy elkezdtem használni ez a szám 5-20 szálra csökkent és napközben a ruhámon is kevesebb a kihullott hajszál.
Minden nap 1et szedek belőle plusz vasat és néha C-vitamint mellé.
3 hónap helyett lehet, hogy 6 hónapig fogom szedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Nekem nagyon jót tett.
Most fog letelni a 2. hónap.
Minden nap 1et szedek belőle plusz vasat és néha C-vitamint mellé.
3 hónap helyett lehet, hogy 6 hónapig fogom szedni :)

Bridddzs

2018. február 14.

Hát nem győztek meg az itteni vélemények... :( Borzasztóan hullik a hajam, már két hónapja. Tehát úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy drágább hajvitamint, hátha többet ér. Kb. Két hete szedem. Két nagy dobozt vettem (90-90db) ami így 3 hónapra lesz elég. Vágattam is a hajamból előtte, hátha csak eü. Hajvágásra van szüksége a hajamnak... (én kis naív) a kapszula szedése mellett szedek multivitamint, c vitamint, illetve koffein sampont használok, néha ricinus olajat. Még nem sok változást tapasztaltam, de a kúra végén jelentkezem, hogy mit használt.

Update: Hàrom havi adagot szedtem be.(igen, 3!!!) Annyit csinált a hajammal, hogy apró kis hajszálak nőttek azért de olyan iszonyat dús nem lett a hajam. Hosszában is nőtt valamennyit, de sajnos ennyit korábban hajvitamin nélkül nőtt. Bármennyire is furcsán hangzik, ettől többetvtett a hajammal a Jutavit hajvitamina, ami ennek töredékébe kerül. Annak ellenére is, hogy egy gyógyszerész ismerősöm azt mondta, hogy a Jutavit termékeket nem szokták ajánlani, mert állìtólag kispórolják belőle az anyagot. Ezért is olyan olcsó. Hát én nem tudom. Csak annyit, hogy ez a termék nem ér sok mindent. A kishajakért kap 2 csillagot, de többet vártam volna. Ja és a hajam még mindig hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.