Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Ez az egyetlen hajvitamin,ami igazán segített javítani a hajam állapotán. Rengeteg babahajam nőtt tőle,így jóval sűrűbbnek tűnt a hajam. Viszont kellett kb 3 hónap,hogy kifejtse a hatását. Egy gondom volt vele,hogy a vége felé már nagyon erős hányingert okozott,csak ezért jár az egy csillag levonás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

csill87

2018. június 23.

Próbálkozom még vele, de eddig nem látok semmilyen hatást. Pozitívum, hogy mellékhatása sincs, pedig tartottam tőle. Egyébként nem igazán tudom hova tenni, mert nem látok semmit. Egy hónapja szedem már, lehet kevés. Még reménykedem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

lf95

2018. június 9.

3 hónapos kúrát végig szedtem de a hajamon nem vettem észre változást pedig figyeltem a lenovesemet direkt. Viszont hiztam tőle elég sokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Kolett89

2018. március 3.

Nekem nagyon jót tett.
Most fog letelni a 2. hónap.
Általában egy hajmosáskor 50-60 szál hullott (igen, leszámoltam) az amúgy is kevés hajamból, ami még vékony szálú is.
Ahogy elkezdtem használni ez a szám 5-20 szálra csökkent és napközben a ruhámon is kevesebb a kihullott hajszál.
Minden nap 1et szedek belőle plusz vasat és néha C-vitamint mellé.
3 hónap helyett lehet, hogy 6 hónapig fogom szedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Nekem nagyon jót tett.
Most fog letelni a 2. hónap.
Minden nap 1et szedek belőle plusz vasat és néha C-vitamint mellé.
3 hónap helyett lehet, hogy 6 hónapig fogom szedni :)

Bridddzs

2018. február 14.

Hát nem győztek meg az itteni vélemények... :( Borzasztóan hullik a hajam, már két hónapja. Tehát úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy drágább hajvitamint, hátha többet ér. Kb. Két hete szedem. Két nagy dobozt vettem (90-90db) ami így 3 hónapra lesz elég. Vágattam is a hajamból előtte, hátha csak eü. Hajvágásra van szüksége a hajamnak... (én kis naív) a kapszula szedése mellett szedek multivitamint, c vitamint, illetve koffein sampont használok, néha ricinus olajat. Még nem sok változást tapasztaltam, de a kúra végén jelentkezem, hogy mit használt.

Update: Hàrom havi adagot szedtem be.(igen, 3!!!) Annyit csinált a hajammal, hogy apró kis hajszálak nőttek azért de olyan iszonyat dús nem lett a hajam. Hosszában is nőtt valamennyit, de sajnos ennyit korábban hajvitamin nélkül nőtt. Bármennyire is furcsán hangzik, ettől többetvtett a hajammal a Jutavit hajvitamina, ami ennek töredékébe kerül. Annak ellenére is, hogy egy gyógyszerész ismerősöm azt mondta, hogy a Jutavit termékeket nem szokták ajánlani, mert állìtólag kispórolják belőle az anyagot. Ezért is olyan olcsó. Hát én nem tudom. Csak annyit, hogy ez a termék nem ér sok mindent. A kishajakért kap 2 csillagot, de többet vártam volna. Ja és a hajam még mindig hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

EricaBlack

2017. november 21.

Nálam régóta visszatérő probléma a hajhullás sajnos,alapból vékony szálú kevés hajam van. Így aztán hamar elkezd meglátszani ha hullik. Kicsit vonakodva vettem meg az ára miatt, viszont kénytelen voltam (addig próbálkozik az ember ugye amíg nem talál számára megfelelő terméket) :) mert megint hajhullás időszakom van, kb 3-4 hónapja eszméletlenül hullik az amúgy is kevés hajam. Szedem 2 hónapja, baba hajak vannak már szép számmal, de ugyan úgy hullik a hajam még mindig :/ ezért kap csak 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

SantaCruz

2017. szeptember 20.

Már sokszor használtam az évek során. Volt egy időszakom jópár éve, amikor rettenetesen hullott a hajam. Akkor költöztem el vidékről kollégiumba, biztos vagyok benne, hogy a rengeteg porleves és egészségtelen élet nyírta ki a hajhagymáimat :D. Minden csupa haj volt, a fejemen már üres kopasz foltok jelentkeztek. Nem mondom, hogy nem segített a kapszula, de azt sem, hogy megoldotta a problémát. Olyan is-is. Egy ilyen tavaszi-őszi hajhulláscsökkentésre tökéletes. De ennyi, nem egy csodabogyó. Nekem a mértéktelen avokádó zabálás vált be hajhullás ellen. És még mindig olcsóbb mint a kapszula :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Pagoda

2017. április 20.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg a teljes 3 hónapos kiszerelést és kb az utolsó hónap felénél járok.
Nekem elég masszívan hullik a hajam és a festés + gyakori vasalás sem tesz túl jót neki, ilyenformán lett volna hol bizonyítania ennek a terméknek, ezzel együtt én az ég világon semmilyen változást nem tapasztaltam sem mennyiségében sem pedig állagában a hajamon. Erősen kétlem, hogy az az utolsó pár hét bármit is jelenteni fog. Nekem abszolút nem vált be, pénzkidobásnak érzem hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Hendzsi

2017. március 4.

Az extra változatát használtam 1 évig. Nekem semmit nem javított a hajam állapotán,ugyan olyan mint a szedése előtt..sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

PaNel95

2017. február 16.

4 évvel ezelőtt csináltam egy 3 hónapos kúrát, és akkor nekem bevált.
Egészségesebb lett a hajam, fényesebb, puhább, és nem hullt annyira, valamint elősegítette az intenzívebb, egészséges növekedését is.
(Egy kis megjegyzés: Aki rögtön hajnövekedést akar, akkor az menjen el hajhosszabbításra, mert ezek a kapszulák csak akkor okoznak szemmel látható növekedést, ha a hajszál egészséges. Ha azonban nem az, akkor először a haj szerkezetét, vitamin és ásványi anyag tartalmát helyre kell hozni, ami elősegíti majd a növekedést... És pont azzal, hogy puhább, fényesebb a haj, ez jelzi azt, hogy a kapszula igenis működik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

4 évvel ezelőtt csináltam egy 3 hónapos kúrát, és akkor nekem bevált.