Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Regina0206

2017. január 15.

Ősz elején nagyon hullott a hajam, és eléggé megijedtem, mert 2 marokszámra szedtem ki a fésűből őket. Vettem hajhullás elleni sampont és beszereztem a Hair Clinicet is, a 90 db-osat. Azt kell mondanom, hogy bevált. Napi 3-at szedtem, így másfél hónapra volt elég, de a hajhullásom megszűnt. Max pár szál jött ki még hajmosásnál is. Azt nem mondom, hogy erősebb és fényesebb is lett, mert azt nem vettem észre, és a körmeimen sem észleltem változást, de a hajhullásom az valóban megállt, és nekem már ez is elég volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Cintia04

2016. november 9.

Kb 3-4 hónapja nagyon hullott a hajam, már már hajat mosni is kín keserve mostam mert mindig tele lett a hajammal minden a fésülködés meg egyenes ellenségemmé vált. Dús, göndör hajam lelapult, kisimult a sok hullástól már. Egészségügyi problémám nincs így maradt a vitaminkúra. Ezt a készítményt választottam pontosabban az Extra változatát. Kb 2 hét után mérséklődött a hajhullásom sokkal fényesebb, rugalmasabb lett tőle a hajam, extraként a körmeim is nagyon megerősödtek tőle és a bőröm is tisztult. Mint írja is a dobozán, olyan vitaminokat és ásványi anyagokat juttat a szervezetbe ami elősegíti a hajszerkezet megerősítését és működését. Nekem azt nyújtotta amit ígért. Kicsivel több mint egy hónapja szedem, sokat nőt a hajam tőle, fényesebb, egészségesebb lett és nem is töredezik annyira. Az időváltozással érdemes egy vitaminkúrát beiktatni minden szempontból. Nekem a hajam volt most problémásabb de hála az égnek úgy tűnik megtaláltam rá a megoldást. Folytatom a kúrát . Bevált.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

tesztelmblog

2016. november 4.

Én 1 hónapig szedtem, de azt vettem észre, hogy mérséklődött a hajhullásom és erősödtek a körmeim

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

nyuszita

2016. november 3.

Idén májusban elkezdett hullani a hajam, még szülés után sem tapasztaltam ilyen mértékű hajhullást magamnál. Szóval május óta kísérletezgettem különféle vitaminokkal/ készítményekkel (Forcapil, Merz), de egyik sem vált be. Ez már az első hét után csodát tett! Alig hullott a hajam és a bőröm is sokkal szebb lett. Kb. 1 hónapja szedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Reka05

2016. október 10.

3 hónapos kúrát szedtem végig ebből a hajerősítő kapszulából és azt kell mondjam vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az elején nagyon megörültem, mert ahogy teltek múltak a napok hajmosás közben mikor végighúztam a kezemet a hajamon vagy csavartam ki nem igazán jöttek ki a hajszálaim....alig akartam elhinni, hogy ez történik. Napközben is néha végigsimítom a hajamon a kezemet, mert a hajszálak ugyebár kijönnek és idegesít mikor mindenhol ott lóg és széthullik mindenfelé. Ekkor is ugyanazt tapasztaltam, mint hajmosáskor. Nagyon megörültem neki, mondom mi a fene végre használ is valamit egy ilyen "csodaszer". Azt is észrevettem, valamint a fodrászom is megjegyezte, hogy mennyi babahajam van. Hajnövekedést én nem igazán tapasztaltam, de a kúra letelte után minimálisan észrevehető volt talán.
Viszont ami negatívum, hogy a kúra vége felé mintha elvágták volna a kapszula jótékony hatásait, mert ugyanúgy jött ki a hajam ugyanannyi volt a fésűben, mint előtte szóval aztán minden folytatódott onnan ahonnan elindultam.
Sajnálom, mert sok reményt fűztem hozzá, főleg hogy mesterfodrász ajánlásával reklámozzák. Persze tudom nem lehet mindenkinek egyformán hatásos, én sem azt vártam, hogy az egyébként vékony szálú hajam majd hirtelen megdúsul/megnő tőle vagy nem fog hullani egy szál sem.
Az ára elég drága, én online vettem így olcsóbban tudtam hozzájutni a 2x90db-os csomaghoz. Mindentől függetlenül nem könyveltem el, hogy többet nem fogom újravenni....sőt mi több nemrég megvettem a Hair Clinic Extra változatát amit patikai akció keretében szereztem be, szintén 3 havi adagot. Ettől konkrétan semmi változást nem vettem észre ezt a fajtát 100%, hogy soha többet nem veszem majd újra....abszolút csalódás volt a sima Hair Clinic után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Patrisah

2016. szeptember 28.

Anyukám vette meg nekem, nagyon orultem neki, mert a hajam mar regota nagyon toredezett volt ( 3 eve naponta vasaltam, tudom rossz szokas... )
Elkezdtem szedni, nekem a hajam rettenetesen gyorsan nott tole ( le voltam szívva szőkére egy eleg durva 6 oras fodrasznal ulos procedura volt. ) Ez volt januarban en akkor 4-5 honapig nem festettem a hajam es nem tulzok ha azt mondom, hogy 10-12cm-es lenovesem volt.
Novekedesben segitett, szep is volt a hajam csak a vege volt tonkre:)
Ujravennem de jelenleg mast hasznalok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Novekedesben segitett, szep is volt a hajam csak a vege volt tonkre:)
Ujravennem de jelenleg mast hasznalok :)

Ili97

2016. március 1.

Anyukám lepett meg egy 90 db-os kiszereléssel. Nagyon izgatott voltam, hisz a sok szőkítéstől a hajam elvékonyodott, elgyengült, hullott, töredezett.. egy szóval minden.
A kapszula szedés elején elmentem fodrászhoz befesteni a hajamat.. barnára, amihez kaptam olaplexes kezelést, vágást (reménykedvén hogy ettől a kapszula még jobban hat). Most már a vége felé járok és el kell, hogy mondjam sokkal fényesebb, erősebb lett tőle a hajam, talán több babahaj is megjelent. :) Viszont a hajam nem nőtt tőle gyorsan és az árát kicsit sokkalom. Ezért én 4 csillagot adtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

fruzsii11

2016. február 25.

A teljes kúrát végig szedtem belőle, de nem nőtt tőle gyorsabban a hajam. Azon kívül semmi változást nem tapasztaltam, hogy egy kicsit fényesebb lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

gyk1019

2015. december 3.

Általában az őszi-téli időszakban mindig szedek valamilyen szépségvitamint, a dm-ben -25%-al le volt akciózva, ezért erre esett a választásom. Az egyébként problémás (zsíros, pattanásos) bőrömön nagyon sokat segítettek a benne lévő B-vitaminok. Egyetlen problémám vele, hogy elég drága, 4000Ft/30db ami 2 heti adag a napi 2 szemre lebontva. Egyébként 2 hét után már érezhető volt nálam a változás ami az arcbőrömet illeti, de 3 hónapos kúraszerű alkalmazása az igazi! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Izabel

2015. december 2.

Festett szőke hajam van és már régóta hullott, a múlt hónapban már-már tarthatatlanná vált ez az állapot, amikor beszaladtam a gyógyszertárba, s bár nem ez volt a legolcsóbb, megvettem. Több heti szedés után azt mondhatom, hatásos. Sokkal kevésbé hullik a hajam és a babahajaim is szépen nőnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.