Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

EricaBlack

2017. november 21.

Nálam régóta visszatérő probléma a hajhullás sajnos,alapból vékony szálú kevés hajam van. Így aztán hamar elkezd meglátszani ha hullik. Kicsit vonakodva vettem meg az ára miatt, viszont kénytelen voltam (addig próbálkozik az ember ugye amíg nem talál számára megfelelő terméket) :) mert megint hajhullás időszakom van, kb 3-4 hónapja eszméletlenül hullik az amúgy is kevés hajam. Szedem 2 hónapja, baba hajak vannak már szép számmal, de ugyan úgy hullik a hajam még mindig :/ ezért kap csak 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

SantaCruz

2017. szeptember 20.

Már sokszor használtam az évek során. Volt egy időszakom jópár éve, amikor rettenetesen hullott a hajam. Akkor költöztem el vidékről kollégiumba, biztos vagyok benne, hogy a rengeteg porleves és egészségtelen élet nyírta ki a hajhagymáimat :D. Minden csupa haj volt, a fejemen már üres kopasz foltok jelentkeztek. Nem mondom, hogy nem segített a kapszula, de azt sem, hogy megoldotta a problémát. Olyan is-is. Egy ilyen tavaszi-őszi hajhulláscsökkentésre tökéletes. De ennyi, nem egy csodabogyó. Nekem a mértéktelen avokádó zabálás vált be hajhullás ellen. És még mindig olcsóbb mint a kapszula :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Pagoda

2017. április 20.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg a teljes 3 hónapos kiszerelést és kb az utolsó hónap felénél járok.
Nekem elég masszívan hullik a hajam és a festés + gyakori vasalás sem tesz túl jót neki, ilyenformán lett volna hol bizonyítania ennek a terméknek, ezzel együtt én az ég világon semmilyen változást nem tapasztaltam sem mennyiségében sem pedig állagában a hajamon. Erősen kétlem, hogy az az utolsó pár hét bármit is jelenteni fog. Nekem abszolút nem vált be, pénzkidobásnak érzem hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Hendzsi

2017. március 4.

Az extra változatát használtam 1 évig. Nekem semmit nem javított a hajam állapotán,ugyan olyan mint a szedése előtt..sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

PaNel95

2017. február 16.

4 évvel ezelőtt csináltam egy 3 hónapos kúrát, és akkor nekem bevált.
Egészségesebb lett a hajam, fényesebb, puhább, és nem hullt annyira, valamint elősegítette az intenzívebb, egészséges növekedését is.
(Egy kis megjegyzés: Aki rögtön hajnövekedést akar, akkor az menjen el hajhosszabbításra, mert ezek a kapszulák csak akkor okoznak szemmel látható növekedést, ha a hajszál egészséges. Ha azonban nem az, akkor először a haj szerkezetét, vitamin és ásványi anyag tartalmát helyre kell hozni, ami elősegíti majd a növekedést... És pont azzal, hogy puhább, fényesebb a haj, ez jelzi azt, hogy a kapszula igenis működik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

4 évvel ezelőtt csináltam egy 3 hónapos kúrát, és akkor nekem bevált.

Regina0206

2017. január 15.

Ősz elején nagyon hullott a hajam, és eléggé megijedtem, mert 2 marokszámra szedtem ki a fésűből őket. Vettem hajhullás elleni sampont és beszereztem a Hair Clinicet is, a 90 db-osat. Azt kell mondanom, hogy bevált. Napi 3-at szedtem, így másfél hónapra volt elég, de a hajhullásom megszűnt. Max pár szál jött ki még hajmosásnál is. Azt nem mondom, hogy erősebb és fényesebb is lett, mert azt nem vettem észre, és a körmeimen sem észleltem változást, de a hajhullásom az valóban megállt, és nekem már ez is elég volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Cintia04

2016. november 9.

Kb 3-4 hónapja nagyon hullott a hajam, már már hajat mosni is kín keserve mostam mert mindig tele lett a hajammal minden a fésülködés meg egyenes ellenségemmé vált. Dús, göndör hajam lelapult, kisimult a sok hullástól már. Egészségügyi problémám nincs így maradt a vitaminkúra. Ezt a készítményt választottam pontosabban az Extra változatát. Kb 2 hét után mérséklődött a hajhullásom sokkal fényesebb, rugalmasabb lett tőle a hajam, extraként a körmeim is nagyon megerősödtek tőle és a bőröm is tisztult. Mint írja is a dobozán, olyan vitaminokat és ásványi anyagokat juttat a szervezetbe ami elősegíti a hajszerkezet megerősítését és működését. Nekem azt nyújtotta amit ígért. Kicsivel több mint egy hónapja szedem, sokat nőt a hajam tőle, fényesebb, egészségesebb lett és nem is töredezik annyira. Az időváltozással érdemes egy vitaminkúrát beiktatni minden szempontból. Nekem a hajam volt most problémásabb de hála az égnek úgy tűnik megtaláltam rá a megoldást. Folytatom a kúrát . Bevált.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

tesztelmblog

2016. november 4.

Én 1 hónapig szedtem, de azt vettem észre, hogy mérséklődött a hajhullásom és erősödtek a körmeim

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

nyuszita

2016. november 3.

Idén májusban elkezdett hullani a hajam, még szülés után sem tapasztaltam ilyen mértékű hajhullást magamnál. Szóval május óta kísérletezgettem különféle vitaminokkal/ készítményekkel (Forcapil, Merz), de egyik sem vált be. Ez már az első hét után csodát tett! Alig hullott a hajam és a bőröm is sokkal szebb lett. Kb. 1 hónapja szedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Reka05

2016. október 10.

3 hónapos kúrát szedtem végig ebből a hajerősítő kapszulából és azt kell mondjam vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az elején nagyon megörültem, mert ahogy teltek múltak a napok hajmosás közben mikor végighúztam a kezemet a hajamon vagy csavartam ki nem igazán jöttek ki a hajszálaim....alig akartam elhinni, hogy ez történik. Napközben is néha végigsimítom a hajamon a kezemet, mert a hajszálak ugyebár kijönnek és idegesít mikor mindenhol ott lóg és széthullik mindenfelé. Ekkor is ugyanazt tapasztaltam, mint hajmosáskor. Nagyon megörültem neki, mondom mi a fene végre használ is valamit egy ilyen "csodaszer". Azt is észrevettem, valamint a fodrászom is megjegyezte, hogy mennyi babahajam van. Hajnövekedést én nem igazán tapasztaltam, de a kúra letelte után minimálisan észrevehető volt talán.
Viszont ami negatívum, hogy a kúra vége felé mintha elvágták volna a kapszula jótékony hatásait, mert ugyanúgy jött ki a hajam ugyanannyi volt a fésűben, mint előtte szóval aztán minden folytatódott onnan ahonnan elindultam.
Sajnálom, mert sok reményt fűztem hozzá, főleg hogy mesterfodrász ajánlásával reklámozzák. Persze tudom nem lehet mindenkinek egyformán hatásos, én sem azt vártam, hogy az egyébként vékony szálú hajam majd hirtelen megdúsul/megnő tőle vagy nem fog hullani egy szál sem.
Az ára elég drága, én online vettem így olcsóbban tudtam hozzájutni a 2x90db-os csomaghoz. Mindentől függetlenül nem könyveltem el, hogy többet nem fogom újravenni....sőt mi több nemrég megvettem a Hair Clinic Extra változatát amit patikai akció keretében szereztem be, szintén 3 havi adagot. Ettől konkrétan semmi változást nem vettem észre ezt a fajtát 100%, hogy soha többet nem veszem majd újra....abszolút csalódás volt a sima Hair Clinic után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.