Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Patrisah

2016. szeptember 28.

Anyukám vette meg nekem, nagyon orultem neki, mert a hajam mar regota nagyon toredezett volt ( 3 eve naponta vasaltam, tudom rossz szokas... )
Elkezdtem szedni, nekem a hajam rettenetesen gyorsan nott tole ( le voltam szívva szőkére egy eleg durva 6 oras fodrasznal ulos procedura volt. ) Ez volt januarban en akkor 4-5 honapig nem festettem a hajam es nem tulzok ha azt mondom, hogy 10-12cm-es lenovesem volt.
Novekedesben segitett, szep is volt a hajam csak a vege volt tonkre:)
Ujravennem de jelenleg mast hasznalok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Novekedesben segitett, szep is volt a hajam csak a vege volt tonkre:)
Ujravennem de jelenleg mast hasznalok :)

Ili97

2016. március 1.

Anyukám lepett meg egy 90 db-os kiszereléssel. Nagyon izgatott voltam, hisz a sok szőkítéstől a hajam elvékonyodott, elgyengült, hullott, töredezett.. egy szóval minden.
A kapszula szedés elején elmentem fodrászhoz befesteni a hajamat.. barnára, amihez kaptam olaplexes kezelést, vágást (reménykedvén hogy ettől a kapszula még jobban hat). Most már a vége felé járok és el kell, hogy mondjam sokkal fényesebb, erősebb lett tőle a hajam, talán több babahaj is megjelent. :) Viszont a hajam nem nőtt tőle gyorsan és az árát kicsit sokkalom. Ezért én 4 csillagot adtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

fruzsii11

2016. február 25.

A teljes kúrát végig szedtem belőle, de nem nőtt tőle gyorsabban a hajam. Azon kívül semmi változást nem tapasztaltam, hogy egy kicsit fényesebb lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

gyk1019

2015. december 3.

Általában az őszi-téli időszakban mindig szedek valamilyen szépségvitamint, a dm-ben -25%-al le volt akciózva, ezért erre esett a választásom. Az egyébként problémás (zsíros, pattanásos) bőrömön nagyon sokat segítettek a benne lévő B-vitaminok. Egyetlen problémám vele, hogy elég drága, 4000Ft/30db ami 2 heti adag a napi 2 szemre lebontva. Egyébként 2 hét után már érezhető volt nálam a változás ami az arcbőrömet illeti, de 3 hónapos kúraszerű alkalmazása az igazi! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Izabel

2015. december 2.

Festett szőke hajam van és már régóta hullott, a múlt hónapban már-már tarthatatlanná vált ez az állapot, amikor beszaladtam a gyógyszertárba, s bár nem ez volt a legolcsóbb, megvettem. Több heti szedés után azt mondhatom, hatásos. Sokkal kevésbé hullik a hajam és a babahajaim is szépen nőnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Nikike92

2014. október 24.

Több kúrát is alkalmaztam már a Hair Cliniccel,, egyetlen ilyen jellegű kapszula ami valóban bevált nekem.. hajhullásomat 1 hónapon belül minimálisra csökkentette..rengeteg kis baba haj jelentkezett a fejemen.rengeteget kiprobáltam már..biovanna,revalid,forcapil,dr chen,stb stb....ez vált be igazán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

annahelloszia

2014. szeptember 29.

Nekem ez az egyetlen termék vált be igazán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nekem ez az egyetlen termék vált be igazán :)

Makk Zsuzsó

2014. április 6.

Egy időben sokat beszedtem ebből a kapszulából, nem állítom, hogy nem ér semmit, de ha a főbb hatóanyagait nézzük, többet használ, ha rendszeresen fogyasztunk kölest, búzacsíraolajat, stb.
Az még anyagilag is jobban megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Az még anyagilag is jobban megéri!