Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Nikike92

2014. október 24.

Több kúrát is alkalmaztam már a Hair Cliniccel,, egyetlen ilyen jellegű kapszula ami valóban bevált nekem.. hajhullásomat 1 hónapon belül minimálisra csökkentette..rengeteg kis baba haj jelentkezett a fejemen.rengeteget kiprobáltam már..biovanna,revalid,forcapil,dr chen,stb stb....ez vált be igazán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

annahelloszia

2014. szeptember 29.

Nekem ez az egyetlen termék vált be igazán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nekem ez az egyetlen termék vált be igazán :)

Makk Zsuzsó

2014. április 6.

Egy időben sokat beszedtem ebből a kapszulából, nem állítom, hogy nem ér semmit, de ha a főbb hatóanyagait nézzük, többet használ, ha rendszeresen fogyasztunk kölest, búzacsíraolajat, stb.
Az még anyagilag is jobban megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Az még anyagilag is jobban megéri!