Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emilil, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A szappan főképp ekcémás, pikkelysömörös bőrre a legjobb. Hatékony gyulladás csökkentő hatása miatt a zsíros, problémás bőrt is kiválóan ápolja!

Összetevők: Napraforgó Olaj,  Kókusz Olaj,  Pálma Olaj,  Olíva Olaj,  Himalája Só,  Holt Tengeri Só

emilil

2013. április 28.

Egy ismerősöm készíti ezeket a szappanokat, nagyon szeretem őket. A kislányom atópiás dermatitisére nagyon bevált, sheavajjal kiegészítve. Most én használom az arcomra, nem problémás a bőröm, de így is látszik, hogy szépen letisztítja a szennyeződésektől. Illata nem nagyon van, enyhén fű illatú. Az ára pedig nagyon kedvező. Ami még pozitívum, hogy nem válik hamar nyúlóssá mint az eddigi natúr szappanok amiket használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.