Egyéb

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: novembermesi, Módosítva: 2021. szeptember 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Extra magas nyomelem és ásványianyag tartalmú.
  • Bőrbetegségeknél (pikkelysömör, ekcéma) jól használható.
  • Kevésbé nedvszívó, mint a többi agyag, viszont kiváló tápláló, feszesítő, antibakteriális hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

novembermesi

2021. augusztus 24.

Nagy kiszerelés, kedvező ár, a zöld és rózsa agyag is meg van a márkától. Ez felkenéskor csípi a bőröm, kissé viszket is, így ritkán használom csak. 15 perc hatóidő után lemosva egyébként tiszta bőrképet eredményez. De nem vagyok megelégedve vele.
Feltettem eladásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Feltettem eladásra is.