Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gellert234, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kecsketej bársonyos, ápoló hatása mellett a hagyományos természetgyógyászatban fontos helyet elfoglaló csalán és citromfű alkotja ennek a szappannak a különlegességét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

GazdiMami

2021. december 11.

Nekem a sheavajas változata van meg.
Kár, hogy a Lidl nem állandó készleten tartja.
Kipróbálnám a többi illatában is.
Sokáig elegendő.
Nem esik szét, nem mállik, nem szárít.
Kellemes az illata.
Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 11.

Nekem a sheavajas változata van meg.
Kár, hogy a Lidl nem állandó készleten tartja.
Kipróbálnám a többi illatában is.
Sokáig elegendő.
Nem esik szét, nem mállik, nem szárít.
Kellemes az illata.
Ajánlom.

Sepi

2019. november 4.

A levendulás változatot vettem meg a nyáron és nagyon jó! Kár, hogy csak időszakos kínálat a Lidli-ben, mert az allergiás bőrömet szépen rendbe hozta és egyáltalán nem szárítja a bőrömet, ami nagy meglepetést okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

KittyMitty

2019. október 10.

Manna szappanok után próbáltam ki, kellemes használni, nagyon jó az illata, friss citromfű illat. A bőrömet ugyanannyira szárította mint a mannák, ráadásul olcsóbb is, így egyelőre maradok nála. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.